Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

איך עוברים את השלב השלישי בקמפיין של הגהינום?

שאתה צריך להביס את ה ELVES

הם ממש חזקים!!

יש לו איזה 10 דרקונים ו10 עצים ענקיים (לא יודע איך קוראים ליצור הזה הוא חדש)

וחוץ מזה יש לו טונות של חילים שיורים!!

ניסיתי כבר איזה 3 פעמים את השלב הזה

לא נראה לי שאפשר להלחם איתו ככה

צריך להיות איזה שיטה

וגם יש לי איזה שהיא הגבלה בטירה שאני לא יכול לבנות את כל המבנים

תעזרו לי פליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

לא רוצה להפחיד אבל השלבים הופכים לקשים הרבה יותר אחרי זה.

תזכיר לי בדיוק מה המטרה בשלב הזה, אולי אני אוכל לעזור לך. (כרגע נמצא בקמפיין של הdark elf משימה שניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, זה השלב הקשה הראשון.

תתחיל בלחסל את המועצת דרואידים - הם מקור הכוח העיקרי שלו.

אחרי זה תתמקד בערים שלו ותשאיר אותו בלי אפשרות לגייס חיילים חדשים.

משם זה כבר קל הרבה יותר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, זה השלב הקשה הראשון.

תתחיל בלחסל את המועצת דרואידים - הם מקור הכוח העיקרי שלו.

אחרי זה תתמקד בערים שלו ותשאיר אותו בלי אפשרות לגייס חיילים חדשים.

משם זה כבר קל הרבה יותר :xyxthumbs:

מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו מדברים על אותו שלב, אז באמצע המפה יש קרחת יער עם עצים ענקיים ולידם יש כמה דרואידים.

תהרוג אותם כמה שיותר מהר.

ככה אני חשבתי שצריך לעשות אבל זה לא עזר לי בכלום :x אז פשוט התעלמתי מהם(כל מה שהם עושים זה גורמים למלא אלפים להופיע על המפה, אבל אני כמעט בטוח שהם לא באמת מוסיפים לצד הירוק משהו) וסוף סוף גמרתי את השלב תודה לאל :פ(כלומר, הדרואידים היו הדבר האחרון שחיסלתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש שלב קשה

מצאתי את קרחת היער הזאת

בשביל להרוג את הדרואידים האלה צריך חילים טובים אי אפשר סתם ללכת על ההתחלה ולהרוג אותם

ובשביל לבנות את הבנינים של החילים צריך מכרות

וצריך להביס יצורים בדרך שחוסמים דרכים

בקיצור לא קל בכלל

Judas Iscariot איך עברת?

תן איזה טיפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ? לבחור בתור בונוס התחלתי 43 הורנד אוברסר.

לאסוף עוד קצת חיילים מהבניינים מחוץ לטירה הראשי ומהר מהר לחצות את הגבול, לכבוש את הטירה האלפי הראשונה ולהתחיל להכריז על מכרות, גם על כאלה ששמורות על ידי קשתים חזקים יחסית(כמרים וקוסמים, אני לא סובל להילחם נגד קשתים, זה הורס לי את כל המצב רוח :< ).

בסופו של דבר לצערך הרב תמיד יהיה לך חסר מרקורי כי הוא נמצא מאחורי הפניקס והפניקס חזקים ממש.

תפתח בעיר החדשה בעיקר את הכלכלה, כלומר תבנה את המזרקה שמוסיפה משאבים ותגיע לcapitol.

כמו כן מומלץ לקחת גיבור אלף בעיר החדשה ולהתחיל לבנות במקביל לצבא השאול גם אלפי.

אמממ אחרי שאתה מתחזק כמן שצריך תכסח את הפניקס ותיקח את העיר השנייה.

תחזק את הגיבור האלפי שלך כמו שצריך ואז תילחם בגילרן הזה, בתור המלצה תילחם איתו קודם עם הגיבור האלפי כדי להחליש אותו או/ו כדי לנצח אותו(אם אתה מפסיד קרב שאתה עם אגראל אז נכשלת בשלב) ואז תכסח את הדרואידים האלה(אל תלך אליהם דרך הEarth Elemente בדרום! לך דרך הצפון! דרך האנטים! הם אומנם לא עושים הרבה נזק אבל יש להם הגנה מטורפת וקשה ממש להרוג אותם, במיוחד היצורים השבריריים של השאול).

ואז תיקח את העיר השלישית במזרח.

תשמור הרבה, בעיקר בין קרב מרכזי לקרב מרכזי.

זה שלב קשה, ממש קשה.

אני לא מחשיב את עצמי לשחקן טוב בכלל בהירוס אבל אני סביר+-(ולא אני לא משחק מולטי) וכל הקמפיין של הירוס 3(שיש בו כמה שלבים מטורפים לחלוטין) בערך משתווה לשלב הזה, ביזבזתי עליו כנראה יותר מ10 שעות משחק.

נ.ב

זה מה זה מספק שמנצחים את גילרן אבל אז אגראל נותן נאום מעפן שהיית מצפה לשמוע מאלף, לא מאדון שדים מפחיד ואדום :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש שלב קשה

מצאתי את קרחת היער הזאת

בשביל להרוג את הדרואידים האלה צריך חילים טובים אי אפשר סתם ללכת על ההתחלה ולהרוג אותם

ובשביל לבנות את הבנינים של החילים צריך מכרות

וצריך להביס יצורים בדרך שחוסמים דרכים

בקיצור לא קל בכלל

Judas Iscariot איך עברת?

תן איזה טיפ

הנה טיפ שלי שעזר לי מאוד!!!

תעבוד ע"פ זה, ובשום פנים ואופן אל תשפר כלום אצל הדימונים!!

בבקשה...:

טוב, סוף כל סוף עברתי את השלב עם הגיליאן הזה...

קראתי בפורום של גיים ספוט מה לעשות, וזה אכן עזר =].

פשוט צריך כמו שאמרו לכבוש את הטירה הראשונה כמה שיותר מהר, פחות משבוע ראשון, ובשום פנים ואופן לא לשפר שום בניין בטירה של הדימונס!!!

למעט הבניינים שנותנים לכם משאבים וכסף!!!

ישר לנסות לכבוש את שני מכרות הזהב שיש ליד הטירה הזו, ולהגיע למצב של עיר בירה בטירה הראשונה, ככה שיהיה המון כסף!!

כמו כן לנסות ולהישאר כמה שיותר עם הצבא של הדימונס, עד שהם מתים..ונגמרים פשוט...

עוד דבר חשוב שצריך לדעת הוא שלא מומלץ בכלל להיות מעורבבים עם שני הצבאות באותו גיבור, כי פשוט לא יהיה לכם יותר מורל עם החיילים שלכם!!

אז שימו לב לזה!!!

----

אחרי שמתחילים להתחזק קצת, לא מומלץ לשפר מהר את הבניינים שלכם, כי אז יגמר הכסף שלכם, ומהר!..

תגיעו עד לרמה של הבלייד דנסרס, ועד שלא תשפרו עד אליהם, לא מומלץ לעבור הלאה עם רמת החיילים...

יעברו כמה שבועות טובים עד שהגיליאן הזה יופיע, ועד אז מומלץ להימנע מלהילחם עם חיות חזקות, כדי לשמור טוב טוב על הצבא שלכם..

כמו כן, עוד כשאתם נמצאים עם הצבא של הדימונים, מומלץ להשתמש עם הקסם של HELL GATE, כדי שהיריבים שלכם יהרגו את השיכפולים שאתם עושים!.

----

אחרי שהתחזקתם מספיק, והגיליאן הזה מתחיל להופיע, לכו ותנסו לכבוש את הטירה שנמצאת בצד שמאל למעלה, היכן שהפניקס נמצא ומפריע לכם...

בחייים, אבל בשום אופן לא להשאיר בטירה שכבשתם!!, אחרת הוא פשוט יבוא אליהם לטירה ויהרוג אותם!!!

----

אחרי שכבשתם את הטירה השנייה, פשוט זה משחק של חתול ועכבר...גיליאן ירדוף אחריכם, ואתם פשוט מתחזקים עם משני טירות שונות, כמות הצבא שלכם עולה תמיד כפליים מזה של גיליאן, כי הרי לו נשארת רק טירה אחת, ועוד גיבור אחד נורא חלש שיש לו.

לכו ותהרגו את הדרואידים שפשוט מעצבנים בכך שאחרי כל שבוע שעובר הם מוסיפים בדרך עוד פיקסלים מעופפות!! (או איך שלא קוראים להן...)..

אחרי זה, לכו וכבשו את הטירה האחרונה שלכם, ואז תאמינו לי את תיהיו מספיק חזקים כדי להביס אותו, למרות שהוא עדיין נורא קשה!

-----

הצבא שלו מגיע בד"כ למספרים של:

19-25 דרקונים

49-55 עצים

75-90 חדי קרן

82-100 דרואידים

216-230 קשתיות (שהם נורא נורא חשובים לצבא שלכם!!!)

324-350 בלייד דנסרס..

550-600 פיקסליות מעופפות...

->אם הוא הגיע למצב כזה ואתם עדיין לא ברמה של לפחות 20-30 חיילים מכל דרג יותר ממנו, חבל לכם על הזמן!!!

מקווה שעזרתי!!

עכשיו אני במשימה אחרי, ותאמינו לי זה לא ממשיך ליהות קל...!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק זה הדבר ההכי הגיוני לעשות, נו באמת יש לך רק טיקה אחת של גיהנום ולא יש 4 של ELVES טוב אישית ישר כבשתי לו אחת זאת שמימין הכי למטה ואז פשוט פיתחתי אותה והחלפתי את כל הצבא שלי לצבא של ELVES, זה באמת שלב קצת מעצבן כי יש לו הראבה כוחות אבל לי ממש עזרו הקסמים, בכלל לפי דעתי אם אתה לא מפותח מספיק מבחינת הקסמים אז מאוד קשה לשחק.

אגב מישהו פה בדק כבר את ה צ'יטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיבור הראשי שלך הוא הגיע לרמה הגבוהה ביותר לשלב הזה?

האם הוא כותב לך "LEVEL CAPPED" או משהו כזה בכל פעם שאה מקבל ניקודות ניסיון?

כי בתכלס אתה אמור להיות ברמה הכי גבוהה שלך רק ככה יש לך סיכוי לנצח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...