תעודת בגרות. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת בגרות.

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"פיסיקה/מתמטיקה מספיק להם..."?!

אתה יודע שזה מהמקצועות היותר קשים באוניברסיטה? הרבה מהמתקבלים נושרים אחרי השנה הראשונה...

אני דיברתי על מקצוע הנדסי... (והנ' מעשייה וטיול לא נחשב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, גם באקדמיה, לא כולם רוצים מקצוע הנדסי אתה יודע... יש מספיק מקצועות אחרים שאנשים אוהבים ויכולים ללמוד.

וכן, פיסיקה ומתמטיקה הם אולי התארים היותר קשים ואבסטרקטים, אבל הם באופן פרדוקסלי (או שלא) הכי קלים (שוב, יחסית) להתקבל (בגלל כל הקטע של היצע וביקוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו...?

אני התכוונתי לזה שגם אם הוא יתקבל לפיסיקה, והממוצע שלו 75~, הוא יעוף משם תוך שנה, ככה שזה בכול זאת ממצוע נמוך (שמציג כנראה יכולת נמוכה... יחסית)

ועם כל הכבוד, מה כבר יש לעשות עם תואר במדעי הדשא? ::) (חוץ מלהיתחתן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מספיק חברים עם תואר בתעשייה וניהול (ראשון, ולא תגיד המצטיינים בחבורה), שמצאו עבודה מהנה ומספקת. ומה זה הזלזול הזה ? כל חברה, כולל חברת הי-טק עם המהנדסים הטובים בעולם, לא תחזיק מעמד שניה (מעבר ל 2 אנשים) בלי תשתית טובה של משאבי אנוש וניהול פרויקטים, שזה אנשים עם דיסיפלינות אחרות ממהנדסי חשמל/מחשבים...

ואני התייחסתי לאספקט הכניסה בלבד.. יכול להיות שיש לו 75 סתם כי הוא זורק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשיה וניהול יכול להיות אחלה מקצוע, אבל מה לעזאזל הקשר להנדסה ?

מהנדסים אמיתיים מתעצבנים בגלל השם ויחסית לרמת הלימודים זה באמת "מעשייה וטיול"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מזלזל במקצוע תעשייה וניהול... פשוט מכל ההנדסות להם יש את הבית זונות הכי גדול :-\

חוץ מסמסטר אחד "לחוץ" (רגיל אצל שאר ההנדסות) הלימודים שלהם מזכירים יותר את המחלקה לפלצנות וזיוני שכל...

לכן הם יוצאים מהכלל בקטע של ההנדסות... פשוט זה מקצוע אחד מתוך הרבה אחרים, והוא לא מתאים לכולם :nixweiss:

הקשר להנדסה זו העובדה שהם מתכננים תהליכים ולוחות זמנים וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תעודת הבגרות (להלן נייר טואלט) ואיך היא משפיעה על המשך החיים...

אני ציינתי שעם ממוצע 75~ יהייה קשה להתקבל לרוב המקצועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א יתכן גם שהממוצע נמוך בגלל מקצעות הומנים ולא מדעיים ככה שההשפעה (אם כי קיימת) נמוכה עדיין על סיכויי ההצלחה בדברים כמו שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שרציתי לשמוע...

אני מקווה שאוניברסיטה לא תדחה אותי בגלל שאני לא יודע איפה נמצא המושא במשפט כלשהו או מתי הרצל נולד...

אם הציונים שלי במקצועות "החשובים" טובים אז אפשר להשמיט את הקצועות ההומניים מהממוצע נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שרציתי לשמוע...

אני מקווה שאוניברסיטה לא תדחה אותי בגלל שאני לא יודע איפה נמצא המושא במשפט כלשהו או מתי הרצל נולד...

אם הציונים שלי במקצועות "החשובים" טובים אז אפשר להשמיט את הקצועות ההומניים מהממוצע נכון ?

לא, מי אמר את זה ? פשוט המקצועות הריאליים נותנים בונוס יותר גדול, ולמקצועות הממש קשים כמו פיסיקה או מתמטיקה, אף אחד לא רוצה ללמוד, אז אין ביקוש, ולכן תנאי הקבלה שם יחסית קלים למקצועות אחרים מבוקשים יותר, ואז אפשר אולי להתקבל בקלות יותר, אבל הלימודים עצמם מסויטים לא פחות (אם לא יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... ולמקצועות הממש קשים כמו פיסיקה או מתמטיקה(חחחחחחחחחחחחחחחחחח), אף אחד לא רוצה ללמוד, ....

.... אבל הלימודים עצמם מסויטים(WTF?!?! LOL סחטיין על המילה החדשה :P) לא פחות (אם לא יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...