האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג... - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג...

Pease Brother

Recommended Posts

TeaTime בסדר,אני יגיב איך שאני רוצה ולא אתה ולא אף אחד יגיד לי איך להגיב ואל תחשוב אם אתה אחראי אז אני לא יגיב לך מה זאת אומרת "...או תמצא טיעונים..." ,תרחיק אותי מהפורום ?מה אכפת לי תמיד אפשר לפתוח מישמתש חדש. אה ולאחרים שמגיבים גם שטויות ושמקללים אתה לא אומר כלום למה כי הוא(זה שקילל עליי בהתחלה) אחראי פורום גיימר?! \: :screwy:

ציטוט:ol_tweegy : "......סנוב מסריח, גנב, ושקרן"

אני לא מקלל אותך

אבל הPS3 לא יצא ולא אוכרז מחיר ואתה ישר חושב שהPS3 ינצח את כל הקונסולות והPC :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מספיק עם המריבות

McCartney יתכן שפיספתי את הקללות של ol_tweegy אך בכל מקרה האזהרה הייתה מופנת לשניכם

אתה מוזמן לנסות לראות מה יקרה אם תמשיך בחוסר תרבות הדיון שהצגת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם המריבות

McCartney יתכן שפיספתי את הקללות של ol_tweegy אך בכל מקרה האזהרה הייתה מופנת לשניכם

אתה מוזמן לנסות לראות מה יקרה אם תמשיך בחוסר תרבות הדיון שהצגת

טוב הPS3 בגירסא בסיסית יעלה 500 דולאר בחול

כמה כבר יקנו מכשיר כזה?

ועוד דבר המניקים גנבו מנינטנדו את הרעיון של הזיהוי תנועה :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני ממש זייפו עם הפס3 לדעתי

500 דולר למכשיר בלי wireless עוד מילא אבל בלי ? למכשיר שאמור גם להראות סרטים ב1080p זה כבר באמת פיגור שאני פשוט לא מבין מאיפה סוני הביאוץ

גם השלט מאוד מאכזב נראה בדיוק אותו הדבר כמו הקיים.

מי תהנה בגדול מהמחיר הגבוה של הפס3 זה שיכולה למכור את הwii החדש שלהםב 250 ואפילו 300 דולר בכיף וזה עדיין יראה הרבה יותר זול במקביל לפס3 ו360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם השלט מאוד מאכזב נראה בדיוק אותו הדבר כמו הקיים.

בלי שום קשר לחידוש או לא, השלט של ה-psים ממש ממש מסריח ועלוב!!! אני לא סובל אותו, הוא הדבר הכי לא נוח, לדעתי זה גרוע המיקום של האנולוג השמאלי כי כזה לא נוח, נכון שיש לPSים הרבה משחקי מכות, אבל המשחקים שהכי מייחדים את ה-PSים הם של גוף III ולכן הכי מתאים שהמיקום של האנולוג יהיה כמו של ה-. חוץ מזה שהשלט שלהם הוא קטן והמבנה הפיזי שלו הוא לא נוח ואפילו החומר שממנו הוא עשוי קצת מעצבן. השלט של הXBOX בהרבה בהרבה יותר טוב, הוא גם גדול יותר, גם המיקום של האנולוג שולט, גם החומר שממנו הוא עשוי ( מחוספס כזה ) נוח מאוד, גם המבנה הפיזי שלו מתאים ליד כמו לכפפה ןעוד דבר שיש לשלט של ה360 הוא שה-LT וה-RT ( L2 ו-R2 בסוני ) הוא בצורה נוחה ביותר ומגניבה ביותר כמו של ההדק של אקדח ( יש לי את השלט של ה-360 למחשב ), לכן כבר עדיף שסוני היתה מעתיקה ממיקרוסופט!!!

נ.ב

סליחה שקצת סטיתי מהנושא כי השוואתי בין 2 קונסולות שונות ושמתי את ה- בצד אבל הייתי חייב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ראיתי את הגראפיקה של 360 ב5 משחקים וירדו לי דמעות מהיופי של הגרפיקה.........זה היה כל כך יפה...והמשחקים אוטוטו מוכנים להשקה...לעומת זאת PS3 יצא רק עוד שנה והמשחקים שראיתי CRYSIS ו AIRBORN לא עלו מבחינה גראפית על 360 שלא נדבר שהם יצאו רק עוד שנה...והמחיר של PS3 בשמיים פי שתיים מ360 וגם עד ש PS3 יצא 360 ירד במחיר ויעבור לשיטת יצור חדשה וכך תכלול מעבד חזק יותר ובזול יותר...ולא נשכח את HALO 3 ל360 שלדעתי המשחק הכי שווה שיש וווו לאקס בוקס יש שירות אינטרנטXBOX LIVE שמאפשר לשחק מול מחשבים או קונסולות אחרות בהתאם(קטלני ביותר) והשלט של 360 עולה על של PS3 עשרות המונים וכל אחד יגיד ככה...אז PS3 לדעתי זאת נחלת העבר...ולא יעזור להם שיש להם 6 ליבות אבל אף אחד לא יודע לנצל אותם חחחח

ושלא תתבלבל 360 גם לא פראיירית והביצועים שלה כמעט זהים לביצועי PS3... פי שתיים זול יותר במחיר..ולא לשכוח עים כל חודש שיעבור ל 360 יצאו משחקים מהדורות שני ושלישי שידעו לנצל את הגרפיקה עוד יותר ועוד יותר....

ועוד מיקרוסופט משיקה כונן HD ל360 שקורא(צורב?) דיסקים של 50-150 גיגה...כבר יש דיסקים של 200 גיגה...וכל זאת רק ב100 דולר שאני בטוח שירד עד שPS3 יצא בעוד שנה ועד שיגיע לישראל עוד חצי שנה מינימום במחיר בשמיים......עים כל הכבוד לסוני לדעתי אפשר לקבור אותה כבר עכשיו אלא עים היא תחשוב על משהו בומבסטי...BLUE RAY מובנה לא יעזור לה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב, ה-PS3 עו לא יצא ולך תדע מה באמת יקרה, וגן לבן אדם יקח עוד שנה עד שיהיה לו את הכסף.

מה שאנחנו כן יודעים הוא שלא יהיה לו את הכסף למחשב שיתקרב לרמה של 360 או ל-PS3 לכן הוא צריך לקנות את אחד משניהם, אבל הכי טוב שיחכה עוד שנה כשיהיה לו את הכסף ואז נוכל לדעת על בטוח מה עדיף לפי המחירים והביצועים והמשחקים 0 לך תדע, אולי ה-PS3 ימכר בזול יותר מהצפוי עקב הצלחת ה-360 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה360 נכשל ביפן בגלל שהמפתחים היפנים שונאים את מיקרוסופט

מיקרוסופט היו צריכים המון כסף והמון מאמצים כדי לשכנע מפתחים יפניים בכלל לירוק לכיוונה

רק טכמו ממש מאמינים באקס בוקס, וזה רק כי המפתח הראשי המפחיד שלהם אוהב אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט היו צריכים המון כסף והמון מאמצים כדי לשכנע מפתחים יפניים בכלל לירוק לכיוונה

מיקרוסופט החליטו ליתקוף את יפן עוד פעם והחליטו לשלם הרבה כסף למישחקים יפנים

אבל אני לא חושב שזה יעזור היפנים לא אוהבים את מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט החליטו ליתקוף את יפן עוד פעם והחליטו לשלם הרבה כסף למישחקים יפנים

אבל אני לא חושב שזה יעזור היפנים לא אוהבים את מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tecmo

הם פיתחו את נינג'ה גיידן, דד אור אלייב ודד אור אלייב אקסטרים ביץ' ווליבול

למה זה ככה? אני חושב שזה כי יש להם נאמנות לחברות יפניות יותר

גם בתחילת האקס בוקס הראשון הייתה לו תקלה ביפן שגרמה להרבה יפנים לקבל דעה שלילית עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...