לימוד אנגלית... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד אנגלית...

PayneBack3251

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים שלי זה היה שאמא שלי דיברה איתי באנגלית מגיל קטן!!

עכשיו אני מסטר :)

עוהדה, אני גר בארה"ב אני מנהל שיחות עם מורים, ילדים ובלי שום בעיה הם מבינים אותי אולי יש לי קצת מבטא אבל זה טביעי

וגם עשיתי פרזנטציה באנגלית על חוק (bill) ורוב הילדים כתבו שדיברתי מובן למרות שיש לי מבטא ואני די גאה בעצמי :)

אבל אני גם מציע לאבא שלך לשבת מול הטלויזיה ולשמוע אנגלית לי זה עוזר אני במקום לשמוע אנגלית ואז לתרגם לעברית אני ישר חושב באנגלית ועונה ואז אם משעמם לי אני מתרגם לעברית :cool2: :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב אם הוא כבר הולך על הקטע של ספרים שלא יקנה ספרי פנטזיה למיניהם שהוא לא יתחיל לדבר על להתעתק או ללכת למורדור באנגלית תן לו איזה ספר מתח עדכני או רומן העיקר לא פנטזיה אולי אחר כך שהאנגלית שלו כבר תהיה ברמה והוא ידע לזהות מילים מומצאות זה יהיה רעיון טוב אבל לא קודם לכן.

ושיחות בבית באנגלית יכולות לעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;) הכי טוב זה לקנות ספרי לימוד לא תוכנות ככה אני למדתי עכשיו אני יודע !!!! אנגלית טוב וגם תנאלו שיחות באנגלית

הוא מהשו כזה כהה !! :silly:

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יזיק לך גם לקנות ספרי לימוד באנגלית ::)

רעיון - תבטלו לגמרי את הכתוביות בטלוויזיה (בYES יש אפשרות כזאת, לא יודע בקשר לHOT..) ככה שתאלצו לראות באנגלית ולהבין אותם רק משמיעה

בהוט יש את האפשרות הזו, אבל הבעיה לדוגמא אמא שלי לא יודעת אנגלית, אחותי בקושי מבינה משהו (אני אוהב לראות נקי בלי כתוביות שמפריעות לסרט) אז אי אפשר שלא לראות בלי כתוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אל תבטלו הכתוביות. תשאירו אותם וככה הוא יוכל להשוות בין המילים ולהבין מכך דברים בסיסיים.

האמת שאני כבר התמכרתי לקרו אכתוביות למרות שאנגלית היא שפת אם (אב יותר נכון) שלי. זה גם מלמד מכל מיני מילים שלא ידעתי, בעיקר בתוכניות וכאלה. זה גם מצחיק לתפוס אותם בתרגומים מפגרים אבל זה כבר לא קשור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם אני לוקח עצות מכולכם...

נקנה כמה ספרים טובים ואני ישכיר לו הרבה שהוא יוכל לראות אותם עם כתוביות באנגלית וכל מני דברים כאלה...

תודה לכולכם עזרתם לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ומה זה יעזור? אתה גם שומע אנגלית, גם קורא, וגם לא מבין שום דבר?

אתה יוצא מנקודת הנחה שאבא שלא בכלל לא יודע אנגלית? אם החברה בחרה בו מן הסתם יש לו קצת ידע...

כתוביות באנגלית עוזרות מאוד לאיות כפי שאחד פה אמר.

מנסיון אישי זה מאוד עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כ"כ ידע בנושא חינוך לאנגלית של מבוגרים אז אני פשוט אגיד כיצד אני למדתי את האנגלית שלי, מי יודע, אולי זה יעזור לו.

אני בעיקרון מארה"ב אבל חייתי שם רק שנה וחצי(מלידה ועד גיל שנה וחצי :lol:) ובזמן הזה דיברו איתי בבית רק עברית.

אבל כיום אני דובר וכותב מיומן בשפה הבין לאומית.

איך?

משחקי מחשב.

זה כל הסיפור, שהייתי קטן הייתי משחק משחקים שדרשו מעין מינימום ידע באנגלית כמו Age of Empires, Heroes 3 ודומיהם.

אז הייתי שואל שאלות קטנות כאלה את ההורים, כמו מה זה Campign, מה זה Skirmish , מה זה Paladin :lol:

וככה למדתי וגם מהטלוויזיה אני יודע אנגלית ממש טוב.

וכמובן שלקרוא ספרים ממש לא מזיק, אני באמת ממליץ בחום על שר הטבעות אבל אם הוא חושב שזה כבד מדי אז גם ה"הארי פוטר" האחרונים(4/5/6) הם לא רעים.

וכמובן שיש מיליון ואחת ספרים באנגלית, אני למשל בדיוק סיימתי לקרוא סדרה של ספרים קצת ילדותיים אבל חביבים מאוד שנקראים The No. 1 Ladie's Detective Agency, חביב ביותר ובעל אנגלית פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...