עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ככה

לכל מי שצידד בחיילים וחזר על המנטרה של "היא ביקשה את זה", להזכירכם הילדה הזאת מאושפזת עכשיו במיון פסיכיאטרי

ואני לא יודע אם למישהו מכם יצא לפגוש חולה נפש, אבל לי יצא והרבה

ואני מציע שתתנדבו לכמה שבועות במוסד פסיכיאטרי כדי לקבל את הwake up call של החיים שלכם

תבינו. לאנשים האלה יש השקפה עולם מעוותת, כל דבר נראה להם הגיוני והם עלולים לעשות כל דבר

חולי נפש זקוקים לאבחון ושיקום. כשהטיפול במחלה מתעכב כך נגרם נזק גדול יותר

והדבר האחרון שהם צריכים במצבם הוא שינצלו אותם :pissed:

תתביישו לכם מילפורד, נוס וביג דיק (זה השם במה שלך בגני חובה? ::)) על האטימות והרוע. האנושיות זועקת לשמיים - גיל 12 למען השם! - ואתם בשלכם. מה המשטרה עושה ברחובות כשהדור הבא של עברייני המין שורץ פה בפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

לכל מי שצידד בחיילים וחזר על המנטרה של "היא ביקשה את זה", להזכירכם הילדה הזאת מאושפזת עכשיו במיון פסיכיאטרי

ואני לא יודע אם למישהו מכם יצא לפגוש חולה נפש, אבל לי יצא והרבה

ואני מציע שתתנדבו לכמה שבועות במוסד פסיכיאטרי כדי לקבל את הwake up call של החיים שלכם

תבינו. לאנשים האלה יש השקפה עולם מעוותת, כל דבר נראה להם הגיוני והם עלולים לעשות כל דבר

חולי נפש זקוקים לאבחון ושיקום. כשהטיפול במחלה מתעכב כך נגרם נזק גדול יותר

והדבר האחרון שהם צריכים במצבם הוא שינצלו אותם :pissed:

תתביישו לכם מילפורד, נוס וביג דיק (זה השם במה שלך בגני חובה? ::)) על האטימות והרוע. האנושיות זועקת לשמיים - גיל 12 למען השם! - ואתם בשלכם. מה המשטרה עושה ברחובות כשהדור הבא של עברייני המין שורץ פה בפורום?

אבל אולי היא השתגעה בגלל שפרסמו את כל העניין הזה?

*הולך להשכיר לוליטה מהוידאומט*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתביישו לכם מילפורד, נוס וביג דיק (זה השם במה שלך בגני חובה? ::))

[ltr]indeed, I see my reputation precedes me. you know how I play, I like my pussy naturally bald.

it's interesting to notice that instead of confronting the facts you choose to ignore them.[/ltr]

[ltr]listen, say what ever you want, there are few undeniable facts:

- she wanted it...

- considering the chance that a group of 35 pedophiles just happens to be in the same base and just happend to meet that girl, I'd say she looks much older than 13.5-14.

- I think the age of concent in israel is (not sure) 15, which means that if she was just half a year older, it would have been 100% legal.

and just as a preemptive statement:

I wouldn't get involved with anyone under 17, though I judge it case by case and in any case the hard limit is 16.[/ltr]

אבל אולי היא השתגעה בגלל שפרסמו את כל העניין הזה?

[ltr]that's most likely the case. there's more important to girls than their image, especially at that age.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יצאו בהכרזה שזה היה בהסכמה מלאה... נניח וכך זה היה.

החוק הזה קיים לא סתם, גם אם ילדה בת 8 תגיד שהיא רוצה זה בסדר? :s07:

יש חוק שנועד להגן על האזרח מפני אחר ויש שנועד להגן על האזרח מפני עצמו וזה אחד החוקים האלו. צחקו צחקו, יש מדינות שבהן קיים חוק שאוסר להתאבד (מה עוזר אני לא מבינה... אבל הבנתם את הכוונה). ילדה בגיל הזה לא בדיוק יכולה לשפוט ולהיות אחראית על המעשים שלה, ולא על הגוף שלה, ובגלל זה במכוני פירסינג וקעקועים מורשים למשל, מבקשים ת"ז או אישור חתום מההורים, אחרים אף מבקשים מההורה שיבוא יחד עם הילד.

זה לא נורמאלי שבחורה, או אפילו כל אישה, טוחנת גברים כמו פיצוחים ככה, אתם חייבים להסכים. יש יוצאים מן הכלל. אז שרמוטה. להגיד לכם מה ההבדל הביולוגי, אם תרצו, מדעי, בין "שרמוטה" לנימפומנית? נימפומניה היא מחלה, כן כן, צחקו צחקו. נימפומניה היא CONDITION לכל דבר שקיימת בבני אדם ובבע"ח כאחד.

אוכל לסכם בקצרה שנימפומינה היא מחלה שבסיסה הורמונלי, עודף חריג של הורמוני מין, מן הסיבות הנפוצות - גידול סרטני ברחם או בשחלות שגורם לייצור עודף של הורמוני מין שמשפיע על ההתנהגות, מצב הרוח וגם על חיי המין. נשים (וחיות ממין נקבה) שסובלות מהמחלה נוטות גם להיות אגרסיביות, בבע"ח - טריטוריאליות. למחלה יכול להיות גם גורם נפשי, כמו ביולוגי או שילוב של שניהם. לאבחנה הנפוצה בתחום הנפשי קוראים "תסביך מסוליה", על שם הקיסרית הרומית שהיתה ידוע בתשוקתה שלא יודעת שובע.

בגברים, המחלה נקראת Satyriasis.

אפשר לתת לזה במה בפוליטיקת-מין, בדיוק כמו בנושא ההפלות, לשבת ולחשוב האם "להעביר כמו פחית" בחורה במצב כזה זה נורמאלי או שמה זה ניצול של המצב? ממש כמו לקחת בחורה שיכורה ומסוממת שלא יכולה להתנגד - שהרי הורמונים לעיטים עושים דבר דומה, אלא בצורה יותר אגרסיבית וכאן בניגוד למסוממת/שיכורה הבחורה היא האקטיבית והיוזמת. תמיד אפשר להגיד "לא ידעתי", אבל מה שידעתם זה שמרבית הנשים מתייחסות למין באיזו הסתייגות ולא ימהרו לקפוץ למיטה, ובטח ובטח לא להחליף פרטנרים בקצב של אוטומטי. דברים אלו הם לא סיבה למסיבה, אלא נורת הזהרה, פי כמה וכמה אם התנהגות כזאת קיימת בנערה כל כך צעירה. עזבו שהיא מתחת לגיל 14, הגיל החוקי ליחסים. נראה לכם נורמאלי שבחורה בת 17 תעשה כזה דבר.

בנוסף, אם אתם רציניים, אשמח אם תקראו את המאמר הבא:

http://www.bettydodson.com/nympho.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה עדיין לא מבין

חולה נפש לא רוצה לעשות את מה שהוא עושה

ההפרעה הנפשית היא שדוחפת אותו להתנהגות הזאת

ואם הייתי מקבל שקל על כל פעם ששמעתי את המשפט "תן את המפתחות לגג כדי שאני אוכל לקפוץ" הייתי היום מליונר

רק שאני מבין מתי אדם מנסה לפגוע בעצמו, ואתה ושכמותך מיתממים ומנסים לנצל את חוסר האונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר לצדקנות ולפמיניסטיות המוגברת במקום הזה, החוק חל על שני המינים וזה ידוע שאם ילד בן 13 היה מזיין 30 נשים בנות 19 אף אחד לא היה שם זין על הבריאות הנפשית שלו. ועוד דבר אחד, די לפחד הנורא מסקס. סקס בהסכמה הוא לא דבר רע, ההפך הוא הנכון, ואם סקס זה מה שהיא רצתה אז שיהיה לה בכיף, אני פשוט לא מבין מה הבעיה.

נניח והיא הייתה בת 14 והיא הייתה מזדיינת עם 30 גברים בני 17? מבחינת החוק זה היה בסדר אבל אני בטוח שכולם בכל מקרה היו מזיינים את השכל לגבי הבריאות וחוסר הבשילות הנפשית שלה, במיוחד הנשים הפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]Vitnir, on the one hand you say she's a nympho and on the other you say the man passed her around.

you can't eat the cake and still have it, you have to pick!

because if she's an nympho she passed herself around. and I'm sorry but if some girl would come on to me and she looks good and old enough, I'm not going to ask for an ID nor am I going to check for hormonal imbalances

just thought of dave chappelle's skit "the love contract"[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bottom line is she is not responsible for her acts and thus, all involved should have taken a step back and not come up with lame excuses to justify their vulgar behaviour.

Besides, on a base like this, where people are living together and know each other they all should have known how old she is and ignored her but instead they chosen to ignore the fact.

And don't whine about how the law treats males on this side of the stick. A while ago quite a few teachers were charged with rape, female teachers, attractive ones too, after having intercourse with minor students.

For crying out loud... When a female, especially THIS YOUNG is craving for sex in these abnormal ammounts that is a sign that something is damaged inside this goody bag, now is it? So what are you saying now? They should lower the age of this law so we will have even more of these scandles? Aren't there enough rapes without concent?

Several years ago I happenned to have a Nymph friend. She was a couple of years older than I and I remember that being 16 her employer, for which she worked as a secretary, some old guy, too, screwed her. Yes, she was a nymph. If you'd just ask her nicely she'd spread her legs but it doesn't make it right.

If she's a Nymph as they all say, then this only adds to the wrong in this story, above the fact she was under concent age - in which her concent is meaningless. Nymphomania, long pronounced as both Psychological and Physiological/Pathological condition, creates ground of sexual exploitation. So they didn't rape her in the "classical" and direct meaning of the word, but taken advantage of her condition and her age only adds to it.

This law exists for a reason. A child her age is not an authority to decide wether sex is okay or not. Sure you're waving the "You Femmenazi bitch" flag now but if let's say your sister or daugher would come out like that and how would your stand on the issue be then?

And suppouse you meet a girl who looks and acts as if she was 17 and she just drags you to the bathroom of the club and rips the pants off of you. So you may dump your squirt but you're not gonna call all your mates to take a spin on her, are you?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]first of all this has been annoying me for a long time, the law suppose to be objective so enough with the "if it was your sister / daughter crap". if someone stole my car, I would have said kill him and the rest of his family, it doesn't make it right.

you assume that all the guys knew about the other guys, first of all you don't know that. second, even if some did, guys like me for example are open minded and I really don't care how many partners she had in the past. you wave the feminist flag with one hand and yet on the other claim that female promiscuity is wrong. and just because you don't want 35 partners, it doesn't mean no female should. who are you to tell people what to do with their bodies.

and again I've seen 15 y/o that look 20. even one of our very own the forum female are one of those, she was 16 at the time we met her and we thought she was 20. claiming that just because they're in the same base they should know her age is bullshit, air force bases are HUGE and fuck I don't even know the name of my neighbor across the street.

in short, people get down of your high horse, this is but a case of a nympho which love the cock (so to speak), everyone was happy, especially her and now when it got out look what happens. she had a break down and 35 people are going to go to jail, just because they didn't ask for an ID and a hormonal test results.

and I'm sorry but I must

-my girlfirend sucked 37 dicks

-in a row?

Clerks By Kevin Smith

[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב הראשון נגבתה עדות מהנערה על ידי חוקרת נוער במשטרת וזו סיפרה לה בפרטי פרטים על יחסי מין שקיימה, הן עם החיילים והן לפני כן. עוד הודתה כי סיפרה לחיילים שהיא בת 16. במהלך עדותה אף ציינה כי אינה כועסת על החיילים שקיימו איתה את יחסי המין.

שרמוטה, לא שרמוטה, חולת נפש, לא חולת נפש, זה בכלל לא משנה.

להאשים את הגברים ששכבו איתה באונס זה פשוט ביזיון! משטר חשוך ואפל גרוע בדיוק כמו המשטר באירן !!

באותה מידה אפשר להאשים את הבחורה בהונאה. איפה את עכשיו, גברת פמיניסטית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט לא מבינים את הארנב!

מה הבעיה לקלוט מה שהוא מנסה להגיד, והוא צודק!

הקטע שמחשיבים את זה בתור אונוס, הוא לא נכון

כי בפועל אף אחד לא אנס אותה!

נכון שהחיילים דפוקים וסוטים

והם ניצלו את התמימות שלה, אבל אין פה שום אונס! זה היה בהסכמה, היא נראתה להם טוב וגם שיקרה בקשר לגילה

(ויש הרבה בנות בנות 13-14 שנראות 16-18,

יש לי ידידה בת 20 שראיתי שלה מגיל 13 והיא נראת אותו הדבר, ובגיל 14 היה לה חבר בן 27)

ANY WAY לנושא

כל הקטע הזה חולני אבל עדין לי מה להאשים את חיילים הצעירים באונס

אולי רק את הנגדים הסוטים הזקנים והפדופילים שזה כבר באמת מוגזם

שאיזה בן 40-50 שוכב עם בת "16"

:screwy:

הנה משהו מהכתבה

"בשלב הראשון נגבתה עדות מהנערה על ידי חוקרת נוער במשטרת וזו סיפרה לה בפרטי פרטים על יחסי מין שקיימה, הן עם החיילים והן לפני כן. עוד הודתה כי סיפרה לחיילים שהיא בת 16. במהלך עדותה אף ציינה כי אינה כועסת על החיילים שקיימו איתה את יחסי המין.

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיום יחסי מין עם קטין מוגדר על פי החוק כאונס, אף אם הקטין רצה בו לכאורה. עם זאת, אין מקובל להגדיר קטין בהקשר זה כבן פחות מ-18, אלא כילד או נער הנמצאים לפני גיל מסוים הקבוע בחוק, שנקרא "גיל ההסכמה". בישראל עומד גיל ההסכמה על 16 שנים. יחסים מרצון בין שני קטינים לא נחשבים בדרך כלל לאונס.

http://he.wikipedia.org/wiki/אונס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...