מחיר הדלק בארץ עולה לשיא של כל הזמנים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר הדלק בארץ עולה לשיא של כל הזמנים

MiniMizer

Recommended Posts

שיא של כל הזמנים במחירי הדלק: מחיר ליטר בנזין 95 אוקטן בשירות עצמי יעלה מהלילה בחצות 6.21 שקל לליטר - עלייה של 5.25% וליטר בנזין 96 אוקטן יעלה 6.24 שקלים - עלייה של 5.41%. הסיבה להתייקרות: הזינוק במחירי הנפט

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3245388,00.html

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבאס... אבל לדעתי העלייה במחירי הנפט טובה לטווח הארוך. זה ייאלץ את העולם לעבור לטכנולוגיות אחרות (ונקיות יותר, אגב כך). כמובן, זה גם יחליש את האחיזה האיתנה של המדינות הערביות מפיצות הנפט, באשכים של העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי הדלק

כשהדלק מגיע לארץ הוא מגיע בצורה של נפט גולמי , בתי הזיקוק קונים אותו 1.30 ש"ח לליטר.

ואז המדינה גובה מס שנקרא "בלו" בשיעור של 2.50 ש"ח לליטר. (שימו לב אנחנו כבר על 3.80 ש"ח ועדיין לא אמרנו בוקר טוב )

קחו את ה 3.80 ש"ח תוסיפו לו את הרווח של בתי הזיקוק, תוספיו לו את הרווח של תחנות הדלק (70 אג' לליטר בממוצע)

וכמובן לא לשכוח את המע"מ ותבינו למה אנחנו משלמים מעל-6 שקל !

תורידו את המס המפגר הזה שנקרא "בלו" 2.50 ש"ח מס על מה ?

על כלום !!

רק בארץ עולה לעבור לגז 20 אלף שקל כשבמדינה נורמלית זה עולה 1500-2000 דולר(רוסיה אוקראינה)

ששם גם הדלק עולה 3.7 שקל לליטר 95

גנבים בארץ לא שווה להחזיק כבר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שקלתי לקנות לאנצ'יה 2.3 ליטר טורבו אחרי שאני חוזר לארץ. :-X

עכשיו פולו SDI נשמעת יותר טוב :)

לעבור לגז משתלם כמה שיותר מהר.

אחרי שתעבור מאסה של אנשים, יתחילו למסות גם את הגז. לא יגיע למחיר הבנזין, אבל עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 אלף שקל ופרוצדורה כל כך ארוכה שתוציא עוד בוחטה על מליון אישורים וטירטורים מפה לשם

שלא לדבר שאין כמעט תחנות גז , ושאסור לך לחנות במקומות סגורים (חניון תת קרקעי לדוגמא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ זה ככה מדינה מגעילה

מזל שאני עובר עוד שנה לגור במדינה אחרת

נמאס כבר מהמיסים

וזה שאם אתה לא משלם חודש חשמל מגיע לך חשבון כפול

עיקולים בלאגנים רק בארץ צריך לעזוב את הזבל הזה :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה אתה רוצה.

המס על הבנזין הוא כ 220 אגורות ואינו משתנה. אם המחירים עולים ואנשים קונים פחות הכנסות המיסים מהבלו קטנות.

עכשיו, גם לא הבנתי מה הקשר למה שאמרת אחר כך.

אם לא תשלם חודש את חשבון החשמל לא יגיע לך כפול. תשלם ריבית קטנה.

אם לא שילמת חשבונות, ובאים לעקל לך רכוש, למה אתה מלין על המדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה לא הבנת..

מה זה משנה ריבית קטנה או לא עדיין יש ריבית לא תמיד יש לאנשים כסף אז דופקים אותם ואני לא יודע כמה זה קטנה בשבילך אבל מאה מאתיים שקל בגלל שלא שילמת חודש חשמל זה מלא

ואני לא מלין על המדינה אני סתם נתתי לך דוגמא על מה שקורה כאן

אם אני ארצה לדפוק את המדינה אני אדפוק לא בעיה גדולה

אבל אני עוזב לכמה שנים כי נמאס לי לי פשוט ולכל המשפחה אי אפשר לחיות כאן בשקט מלא בלאגן יש בארץ

וגם לברוח אולי קצת מהצבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, אתה חושב שחברת החשמל היא ארגון פילנטרופי? צרוך חשמל עכשיו ושלם בעוד 20 שנה? אם בכלל?

אם נדרשת לשלם ריבית של 200 שקל בגלל עיכוב של חודש, אז היה לך חשבון חשמל של כמה אלפי שקלים. אם הצלחת לצבור חשבון חשמל של כמה אלפי שקלים בחודש, אני לא חושב שאתה כל כך מסכן.

לא קשור למדינה.

כל חברה שלא תשלם לה על שירות שקיבלת ממנה, תגבה ריבית. תמשיך לא לשלם, יגישו נגדך תביעה.

ואני עדיין לא מבין איך כל זה קשור לנושא הדלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...