מחיר הדלק בארץ עולה לשיא של כל הזמנים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר הדלק בארץ עולה לשיא של כל הזמנים

MiniMizer

Recommended Posts

כלומר להמרת אנרגיית בעירה של בנזין לאנרגיה חשמלית ורק אחר כך לממונט יש נצילות גבוהה יותר מאשר להמרה ישירה?

מוזר, אבל אני לא אתווכח. את הפיסיקה שלי השארתי מאחור מזמן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתה היום כתבה בעיתון על עניין החיסכון בדלק.

גז זה לא חכם כי יש סיכוי שיעבירו תיקון בחוק שישוו האת מחיר הגז לזה של דלק.

הכי טוב רכב היברידי (הפריוס החדש של טיוטה שיצא עוד כשנתיים יעשה, עפ"י השמועות, 40 ק"מ לליטר!).

רכב היברידי לא משתלם כמו שנהוג לחשוב:

http://today.reuters.com/business/newsarticle.aspx?type=ousiv&storyID=2006-04-24T224647Z_01_N24388311_RTRIDST_0_BUSINESSPRO-AUTOS-HYBRIDS-DC.XML

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מגז.. מה דעתכם על דלקים עם אתנול, כמו E85 למשל? רמת הזיהום שלו נמוכה וגם זול יחסית לבנזין (נעזוב לרגע את העובדה שקיים רק באמריקה...)

עריכה: טעות שלי... לא כזה זול... רק ב10%... :-\

anyway, mbt 4eva

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה אבל לא הבנתי על איזה הוצאות הם מדברים?

יש על הרכב הזה 8 שנים אחריות...

[NOS], זה לא רכב ... כולה משפחתי... וקוראים לה פריוס. ודרך אגב יש מכונית מירוץ עם מנוע חשמלי בלבד שלא מביישת מכוניות מירוץ עם בנזין אבל היא ניסיונית ואני לא זוכר איך קוראים לה.

דִימָשְׁקִי, אתנול (על כל סוגיו; E10, E85, E100 וכו') אפילו לא מצריך הסבה של המנוע ויכול לפעול על כמעט כל מנוע לוגם סולר בלי שינויים. שימו שנרחב שלו לא ממש ריאלי, עדיף להאכיל רעבים באפריקה עם כל התירס שצריכים לגדל בשביל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אפשר להכין המון ממליגה עם כל כך הרבה תירס.

בכלאופן, גם אם היברידי אינו מראה חסכון משמעותי בגלל עלות רכישה גבוהה יותר, זה עדיין שווה את זה בגלל הקטנת התלות בנפט הערבי. אפילו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא עקב אחרי במשך חודשים, וכאשר ידידך התפרן הגיע ל100 שקלים חדשים אשר היו לו בארנק, והכרטיס אשראי כבר מחוץ למסגרת, הוא הסתער על הבניין הזיז את הפח אשפה, עלה עליו, הגיף את התריסים פתח אותם, פרץ הביתה וראה את הארנק היפה שלי התנפל עליו כמו נמר וברח לדרכו עם הטרף בפיו.

והכל בשביל 20 ליטרים של דלק. (או 15 גרם למנה שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...