זכרונות 2*1024 מגה מסוג DDR1, היכן? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות 2*1024 מגה מסוג DDR1, היכן?

sdfzxc

Recommended Posts

טוב, זה שהמחירים בארץ בשמיים, ידוע, ואין יותר מדי מה לעשות, וזה לא מטרת הדיון...

הבעיה שפשוט חשבתי שאיפשהו באזור יהיה את זה במלאי, כדי שאני אוכל לקנות את זה עכשיו (יש אולי עוד חנויות שלא הוזכרו באזור ? יש סיכוי שלחנות כמו KSP בכלל יהיה את זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני יבואינים בארץ לSamsung

ואיזה קטע אחד מהם הם סמסונג . והשניים הם נעה מחשבים.

אם יש לך איזה שהוא סיכוי לדבר עם סמסונג- לך על זה. אם לא אז תזמין מנעה, להם יש את הסיכוי הכי גבוהה לספק לך אותם כמה שיותר מהר.

או שתזמין את הGSKILL מבוססי UCCC(מצטער ברח לי הדגם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזמין מחו"ל נשמע חביב, אבל דווקא בדברים כאלו שהם יחסית יקרים, מה אם הסטיק ילך (הבנתי שב GKSILL זה קורה לפעמים כשעושים OC רציני, וגם שהם צריכים אקטיבי, דבר שאני לא רוצה). גם זה 150$ לפני משלוח וביטוח ומה לא..

משלוח לי כמעט לא עולה כי שולח לי את זה איש פרטי בארה"ב אז אני משלם לו כמה דולרים עלות. אתה באמת חושב שהפרש של 700 ש"ח זה "חביב"?!

אם ניקח בחשבון שללקוח בחו"ל עולה 159 דולר - תחשוב כמה נעה שהם היבואנים בארץ קונים את זה ובכמה הם מוכרים את זה ותראה לבד על מה אני מדבר...

159 דולר זה כ 875 ש"ח אחרי מע"מ שאתה משלם בכניסה לארץ. נעה מוכרים את זה בכ 1500 ש"ח. אפא ההצדקה להפרש האדיר הזה (פי 2 בערך)?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק במה מדובר, ועדיין, במקרה הטוב עם משלוח דרך חברה סטייל MUSTOP, אני יחסוך איזה 450 ש"ח, ובמידה ויהיו לי צרות / בעיות עם הסטיקים, אכלתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתלם רק למי ששולח את זה דרך חבר/קרוב משפחה בחו"ל - אז המשלוח הוא דולרים בודדים ככה שבמקרה הזה זה משתלם - לא במקרה של MUSTOP. ובהפרש של 600 ש"ח - אני מוכן לספוג עלויות של משלוחי RMA פעמיים ועדיין יוצא יותר זול.

אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי למה לעזאזל הזיכרונות הללו כ"כ יקרים בארץ?! הרי ברב מוצרי המחשב (תראו זיכרונות אחרים, , לוחות וכו) אין הבדל אסטרונומי שכזה בתמחור כי הרי אין מיסים והמחיר של היבואן בארץ נמוך יותר ממחיר ללקוח בחו"ל - ככה שברב המיקרים היבואנים בארץ מצליחים לתמחר את המוצר קרוב למחירו בחו"ל. למה פה לא? חמדנות זו התשובה היחידה שעולה לי לראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Ultra-D בררני בזכרונות

האופציות האחרות שלך הן:

Crucial Ballistix 1GB יהיה לך קשה להשיג, במיוחד בארץ. הפסיקו לייצר אותם

G.Skill HZ שעושים מספרים יפים מאוד, מבוססי UCCC כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה שהוא בררני אני יכול להסיק גם מהזכרונות שיש לי עכשיו :)

ובטח על ה GSKILL HZ משלמים איזה כמה אחוזים טובים רק בגלל השם, גם אם זה אותו ציפ.

אפשר לינקים ישירים למוצר בחנויות שאני אוכל לראות בדיוק אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לעשות חיפוש קטן ::)

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4888

דרך אגב חבר שלי גם הזמין כזה והוא עדיין מחכה מה4/4

אבל אם תזמין עכשיו תחכה רק שבוע, הם אמרו שזה חייב להגיע בהזמנה הקרובה.

תאמין לי, שאני "מכיר" מקרוב איך דברים כאלו פועלים, ולכן אני לא סומך על דברים כאלו (תן לי לנחש שגם ב4/4 אמרו לו שבוע עד 10 ימים).

וגם את הדגם הזה אין במלאי (וסתם עולה עוד 200 שקל כפי שאני מבין, אז אם מזמינים במיוחד, עדיף את ה UCCC הרגיל, לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...