זכרונות 2*1024 מגה מסוג DDR1, היכן? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות 2*1024 מגה מסוג DDR1, היכן?

sdfzxc

Recommended Posts

איפה ניתן למצוא בארץ בחנות מחשבים (שיש לה במלאי, ולא באתר עם "הבטחה" להזמין תוך שנה), 2 סטיקים של 1024 מגה כל אחד, מסוג DDR1 עם ביצועי OC סבירים ובמחיר שפוי של פחות מ 1400 ש"ח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקישורים לחנויות ספציפיות.. (שוב, זה שיש באתר לא אומר כלום), בינתים לכל החנויות ה"רציניות" בצפון, אין את זה (ולא עולה כסף לשים תמונה באתר של זה).

אם אתה מכיר חנות שיש לה את זה במלאי באזור הצפון, אשמח לשמוע...

ולהבטחות שלהם שאם אני אבקש, זה יגיע מתישהו אני לא צריך להאמין (שאחרת מכיוון שזה דגם מבוקש, הייתי מצפה שיהיה להם זמינות מסוימת שלו).

יש מצב גם שפספסתי חנות מסוימת, ו/או שהמצב השתנה (למרות שאני כבר כמה זמן מחפש), אבל שוב, אם אתם מכירים חנויות אשמח לקבל לינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בדגמים שנתתים, האם הציפ שלהם הוא ה UCCC הטוב, או משהו אחר כמו INFERON או משהו (שהבנתי שלא מגיעים לביצועים האלו?)

חשוב לי שהזכרונות יעשו OC של לפחות 250, עם מתח נורמלי (אם כי יש לי NF4 ULTRA-D ככה שזה פחות בעייתי), והכי חשוב, שלא יתחממו יותר מדי ו/או יצרכו אקטיבי בשביל להגיע ל 250).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בארץ, לחנויות ברשת יש יותר תמונות של מוצרים (שימו לב - תמונות, לא מוצרים) מאשר ל GOOGLE IMAGE.

מה שאני לא מבין זה למה לעזאזל זיכרון שעולה בחו"ל 880 שקל צריך לעלות בארץ 1500. מעבר לחמדנות לשמה אין שום סיבה מוצדקת. אני אישית מזמין את הסט הנ"ל מחו"ל, אין שום סיבה לשלם לחנויות 200 אחוז יותר מהמחיר הנורמלי:

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820231021

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך הדגם הכי "מבוקש" לא נמצא במלאי של אף חנות (אפילו אצל "נעה", למה הם לא שומרים על מלאי קטן בחנות ?).

באמת פעם היה בכל חנות את הדגם, ובתקופה האחרונה הפסיקו איתו.. מישהו יודע למה ?

להזמין מחו"ל נשמע חביב, אבל דווקא בדברים כאלו שהם יחסית יקרים, מה אם הסטיק ילך (הבנתי שב GKSILL זה קורה לפעמים כשעושים OC רציני, וגם שהם צריכים אקטיבי, דבר שאני לא רוצה). גם זה 150$ לפני משלוח וביטוח ומה לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

כעיקרון אקטיבי אתה צריך רק אם אתה מעלה את המתח למעל 3.2-3.3 ככה עד 3.8 אז אתה צריך אקטיבי.

אבל לזיכרונות כלה אתה ממש לא צריך ההרי אתה ממילא לא עובר את ה2.6 לרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...