מה האלכוהול האהוב עליכם (18+) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האלכוהול האהוב עליכם (18+)

iCe_bLaSt

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוז אז ככה - אני איך אפשר לומר שלשון המעטה - אמממ אני אלכוהליסט ! בשבוע אני מוציא 300 שקל על אלכוהל ..

בירות - למרות שאומרים שהקלסברג לא משתווה לשום דבר רציני ,אני אישית אוהב את הבירה הזאת ! יש לה טעם נהדר וגם איכותי !!

בירה אחת ויחידה שאני יכול להמליץ עליה היא לא אחר מהווינשטפן - בירה גרמנית איכותית מאד וטעימה להפליא !! מישהו פה הזכיר אותה ואני מסכים איתו ב100 אחוז !! לא נראה לי שיש אותה על המדפים (במקומות מצומצמים בלבד)

בכל מקרה ההוגרדן לדעתי היא זוועתית ויש לה טעם שמזכיר לי פיפי !! למרות שחבר טוב שלי חולה על הבירה הזאת, הגינס גם חביבה פלוס . כל השאר בירות בינוניות- (ממה שיצא לי לטעום)

אגב הידעתם שבירה משפעיה על הגוף מהר יותר מכל הלכוהל אחר ?? סתם לידע כללי !

ויסקי אני לא ממש מחבב ! זה יותר לאנשים שמתיימרים להיות אנני טעם - יש לה שם יוקרתי רק בגלל אופן הייצור שלה אשר נחשבת למסורבלת וארוכה ומכאן יש לה את היוקרתיות

אני אישית חולה על אבסנט !! יש אבסנט אחד בבקבוק שחור עם 80 אחוז אלכוהל ! אף פעם לא התעניינתי בשמו המלא - אנחנו פשוט לוקחים אותו מהמדף וקונים - הוא עולה 170כשקל ! וזה משקה איכותי אבל באמת איכותי ! דופק את הראש אבל דופק !!!! אחרי שלוש שאטים אתה גמור ולמחרת אתה כמו חדש ! אם מישהו יודע את שמו המלא שיציין אותו !חוץ מיזה יש עוד אבסנט בצבא ירוק שמצויר עליו בחורה ערומה או משהו כזה ! גם הוא חביב + ! זה המשקה !

בנוגע לוודקה נתחיל מהטובים :

אבסולוט LEVEL שעולה בסביבות ה 300 שקל זאת וודקה איכותית ביותר ! אפילו שהיא חמה היא עוברת חלק בגרון בלי שום עיוותי פרצוף !! משהו באמת טוב ! שווה לנסות למי שעוד לא ניסה !

הרגילים - אבסולוט ווודקה מעולה גם כן ! ללא שום תופעות לווי למניהם !אבל לשתות רק שהיא קפואה !

רוסקי סטאנדארט עוד וודקה איכותית.זאת וודקה גם כן איכותית וטובה מאד ! עוברת גם כן חלק בגוף - אמנם היא עולה מעט יותר מהאבסולוט אבל שווה את זה !

עוד וודקה חביבה + ,היא SVEDKA טובה גם כן אבל לכמה מהחברים שלי זה גרם גם להקאות וכל מיני תופעות ! אהנגאובר וכו' , אבל אישית אני חושב שהיא שווה את המחר ! אתה קונה ליטר ב 50 שקל (לעומת 0.75 אבוסולוט) והיא חביבה ביותר

בקשר לפינלדיה !! אויי מיי גאד זאת וודקה על לא ממולצת בכלל ! כאבי בטן אהנגאובר ומה לא !! גם ששתותים אותה קפואה היא גורמת לבחילות ששותים אותה !! אני לא יודע למה מפרסמים את הזבל הזה יותר מדי ואני לא מוצא שום סיבה למחיר שלה !! ולא רק אני חושב ככה

בקשר לוודקה ישראלית ! האימפריאל היא חביבה ! אם אין כסף קנו רק אותה !! היא לא הכי טובה אבל בימים קשים אפשר בהחלט לשתות אותה !!

וכמובן איך אפשר בלי הייגרמאסטר !! זה ג'סטיף חמוד ביותר ! רק אחרי ארוחות שעושים על האש וכאלה ... ואפשר גם עם B52 או רודאו (משקאות אנרגיה) אגב הרודאו יותר איכותית מהרד בול וניתן לקנות 3 בעשרה שקלים !! שווה ביותר !!! איכות מול מחיר ...

הייגר דבש חביב ביותר אבל בחייים אבל בחיים לא לשתות אותה שהיא לא קפואה !!! בחיים !! זה עושה כל מיני דברים בבטן ומשאיר חום בוושט 15 דקות ~

אגב לא לשכוח ששותים וודקה\ליקר\או אבינט ! לשתות אותם רק קפואות ! אהה ועוד משהו בחיים אל תשתו וודקה מעורבב עם גזוז !!זה אסור - גם וודקות שיש בהן טעמים כמו אבסולוט מנדרינה וכאלה ! לא ממולץ בכלל ! זה פשוט הורס את האיכות וגורם לתופעות לוואי !

בקשר לצייסר ושאטים - זה פשוט לא משתלם לי לקנות, ואם אני כבר בפאב אז רק בירה !! יש לי חבר בארמן שאם נביא לו 300 שקל הוא יכין לנו 19 שאטים של פליימלאמורגיני לדעתי זה שאט חמוד +

זהו בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודקה - אבסולוט , רוסקי סטאנדארט ( חלום של וודקה ) - נקי בלבד Neet No Rocks - וודקה נקי מכל חרא עדיף לשתות ביום קר.

אפריטיף - שנאפס , קורונה ,גינס, לף , טובורג רד , בקס ( Becks ) לא רע בכלל.

וויסקי לא מזיק :xyxthumbs:

עראק ;D ( באמת )...

אגב קוברה - מסכים עם כל מילה שלך , במיוחד על הפינלנדיה יאאק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כסף:

וודקא: אבסולוט מלון\נקי

משקה בשביל הכיף: סמירנוף אייס

בירה: קורונה

לא אוהב קוקטיילים :silly:

וגם לא אוהב ערק ווויסקי

אין כסף:

וודקא: קגלביץ' מלון\נקי

משקה בשביל הכיף: רדבול עם הקגלביץ' :smile1:

בירה: מילר (בגלל הפקק LOL )

וסתם בכללי נרגילה עם וודקא במקום מים = זהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=178435.msg1535172#msg1535172 date=1145984544]

יש כסף:

וסתם בכללי נרגילה עם וודקא במקום מים = זהב

אסור! ציטוט מחוקת עישון הנרגילה - "לא תמלא כד הנרגילה בשום חומר מסנן חוץ מהנוזל אותו משה הוציא מין הסלעעעעעע " :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור! ציטוט מחוקת עישון הנרגילה - "לא תמלא כד הנרגילה בשום חומר מסנן חוץ מהנוזל אותו משה הוציא מין הסלעעעעעע " :smile1:

לך תדע מה הוא הוציא מהסלע :nixweiss:

ואיפה זה כתוב החוק ה זה ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? זה טובבבבבב.

מסובב תראש כמו שצריך מבלי האנגובר אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירה (כשאני סתם צמא) (בסדר יורד): הוגרדן, ויקסה, סמואל אדמס, סטלה, בקס. אם זה ממש זול, אז גולדסטאר.

וודקה (כשאני רוצה להרגיש רוסי): פינלנדיה או אבסולוט. עדיין לא החלטתי.

אחרים (כשאני רוצה להרגיש פלצן): קלואה, מרטיני.

קוקטייל: Black Russian!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 18, אבל גם לא מתמצא יותר מדי. עם תקציב של נער בתיכון וגם חוסר במקורות קנייה - ככה שהמבחר אצלי לא גדול, אבל אני גם בעלייה מתמדת חח (:

בירות: לף למיניהם, באדוויזר וקרוסוביס (פעם ראשונה שניסיתי היית בשבוע שעבר כשהייתי בגרמניה-צ'כיה). כשאין מבחר במקום, אני שותה טובורג רד\גרין, ואפילו קרלסברג והייניקן מתקבלים :-\

וודקה: אבסולוט\פינלנדיה\סמירנוף תמיד נחמד בשביל לדפוק את הראש, זה בעיקרון הכי איכותי ששתיתי בין הוודקות חחח, קגלביץ' כשממש אין תקציב, ופעם אחת אפילו ניסיתי וודקה כרמל - באמת, אבל באמת שאל תתקרבו לזה.

וויסקי: לא ניסיתי

קוקטיילים: לא ניסיתי, וגם זה די גיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...