מה האלכוהול האהוב עליכם (18+) - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האלכוהול האהוב עליכם (18+)

iCe_bLaSt

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון בארנייגר. אין עליו. יושב לי פה עכשיו בקבוק חצי מלא ^-^ ג'וני ווקר הולך טוב, גם קוקטיילים. בתחום הבירות, אני אוהב מרפיס, פילזנר אורקוול, סטארופרמן (הדארק במיוחד), בקס גם נחמדה, וגם סטארוברנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ

אני אוהב לימונצ'לו...אבל כזה שחברים מכינים...לא אוהב ת'קנויים...פחות מדי מתוקים לטעמי...

אני שותה גם בלאדי מרי...למרות שאם שותים את זה בלי משהו בצד לפעמים זה חריף לי מדי (אשכנזי טוב)

חוצמזה לאלו מכם שהולכים לפאבים אירים אז אני גם ממש ממש אוהב סטרונגבואו (שזה סייד תפוחים שכזה)...זה ממש ממש טעים...

כל'מני קוקטיילים...כל עוד לא מבוססים וודקה (בלאדי מרי אקספטנס!) אני דיי אוהב...

ואם כבר וודקה אז אבסולוט היא לא רעה בכלל! וסמירנוף סילוור...פינלנדיה וסמירנוף זה פשוט גועל נפש...

חוצמזה...רום! רום זה שולט! רום זה אחלה! רום עם אייסטי או רום עם קולה (שיש לזה שם) ולימון זה אחד היותר טובים...

גם הבריזרים נחמדים...

אניסים אני ממש לא סובל...זה פשוט נורא ואיום לא מסוגל להכניס לפה ממש...

ובירות? הממ לא מומחא גדול תכל'ס...גולדסטאר ככה הייניקן ככה טובורג טובות...מרפיז רד!

הוגרדן ממש לא טובה! למרות שהגראנד קרוז (או משהו כזה) שהיא 9% ממש ממש טובה! אני אהבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירה זה גינס

וגם לף בראון זה טוב

ויינשטפן וקורנה

זה לא בירה

זה מיץ

של כוסיות

וודקה אין על סטולי

טוב תאמת יש את הגראי גוס שהוא יקר אבל יש לי אחד בבית מהדיוטי פרי

וויסקי שיהיה ג'וני שחור או ג'יימסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא 18...(כמעט 18)...חחח

ויסקי : שבאז ו בלק לייבל מקסימום 3 כוסות מינימום קוס שלם...

יין : יבש אבל כדי להנות צריך לשתות הרבה הרבה ...

בירה : אני לא אוהב בכלל...

וודקא :גם לא אוהב...

ד"א יש משקה טעים מאד בשם "זוינק" אלכוהול 80% ממש טעים אבל לא טעים לשתות הרבה ממנוו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם נגד קוקטיילים?

זו דרך טובה ונעימה להשתכר :hat:

ככה גם כשהפרוטה לא מצויה בכיסכם אפשר לקחת משקה אלכוהולי זול + טוניק - ותהיה לכם כוס גדושה במשקה.

לפני שאתם סתם משמיצים תנסו סאות'רן קומפורט וטוניק - פשוט שילוב מנצח

בקוקטלים צריך להבדיל, יש קוקטלים מבוססים על סוג אחד של אלכוהול ויש המבוססים על כמה סוגים.

גם אני אוהב לשתות ג'ין עם טוניק בקיץ, אבל קוקטלים שמבוססים על כמה סוגים של אלכוהול מאוד בעיתיים. בארץ יש בעיה כללית בבארים, כאשר מזמינים קוקטל שמים בפנים אלכוהול זול וערבוב של כמה סוגים של אלכוהול זול גורם לתופעות לוואי.

הרעלה הכי גרועה שהייתה לי בחיים (מתוך +10), הייתה כשערבבתי כמה סוגים של קוקטלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם בבירות אני לא מבין בכלל אבל כשאני הולך לראות משחק כדורגל או כשאני צופה בבית מספיק לי שישית הייניקן :)

וודקה אני ממש אוהב את הרוסקי-סטנדרט והלייבל(שיצא לי לשתות אותה פעם אחד כי היא יקרה מעוד) כול השאר סתם חרא (אולי פינלאנדיה או אבסולוט לא פחות)

לגבי סמירנוף לא סובל!!!

כשאני במועדון אני אוהב להזמין למבורגיני, בי-52, אפטר שוק, יגר, אבסנט+בירה חצי ליטר (דופק טוב את הראש :smile1:) או אבסנט רגיל

פעם אחת חבר שלי הביא אבסנט מחו"ל של 89.9% היה די טוב למרות שיום למחרת כאבה לי הכיליה :(

וזהו אני חושב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם בבירות אני לא מבין בכלל אבל כשאני הולך לראות משחק כדורגל או כשאני צופה בבית מספיק לי שישית הייניקן :)

וודקה אני ממש אוהב את הרוסקי-סטנדרט והלייבל(שיצא לי לשתות אותה פעם אחד כי היא יקרה מעוד) כול השאר סתם חרא (אולי פינלאנדיה או אבסולוט לא פחות)

לגבי סמירנוף לא סובל!!!

כשאני במועדון אני אוהב להזמין למבורגיני, בי-52, אפטר שוק, יגר, אבסנט+בירה חצי ליטר (דופק טוב את הראש :smile1:) או אבסנט רגיל

פעם אחת חבר שלי הביא אבסנט מחו"ל של 89.9% היה די טוב למרות שיום למחרת כאבה לי הכיליה :(

וזהו אני חושב :P

תקנה בקבוק ספירט קטן ב-5 שקל,דופק תראש יותר טוב :kopfpatsch::screwy:

בישבילי או קורונה Extra,או Red Tuborg.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקוקטלים צריך להבדיל, יש קוקטלים מבוססים על סוג אחד של אלכוהול ויש המבוססים על כמה סוגים.

גם אני אוהב לשתות ג'ין עם טוניק בקיץ, אבל קוקטלים שמבוססים על כמה סוגים של אלכוהול מאוד בעיתיים. בארץ יש בעיה כללית בבארים, כאשר מזמינים קוקטל שמים בפנים אלכוהול זול וערבוב של כמה סוגים של אלכוהול זול גורם לתופעות לוואי.

הרעלה הכי גרועה שהייתה לי בחיים (מתוך +10), הייתה כשערבבתי כמה סוגים של קוקטלים.

10+ הרעלות?!

אתה עובד כטועם תכולה של מיכלי דלק במקרה? מה אתה מכניס לפה? :s05:

לי הייתה הרעלה אחת בינתים, מערבוב של פינלנדיה מזוייפת (קופאת המקפיא, לא דליקה ומגעילה ברמות) וליקייור שוקולד בינוני (200 גרם משקה ס"הכ...). בחיים לא הקאתי כל כך...

קורונה=

ויינשטפן וקורנה

זה לא בירה

זה מיץ

של כוסיות

גולדסטאר=

שתן

אני לא מבין איך אפשר לשתות את זה... כל פעם שאני שותה אותה יש לי כאבי בטן חצי יום...

יש משקה צ'כי שנקרא באחאריבקה, אחלה דבר! מת על הטעם שלו. (מוכרים אותו בטיב טעם לפעמים... נראה לי ליטר ב90 ש"ח...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10+ הרעלות?!

אתה עובד כטועם תכולה של מיכלי דלק במקרה? מה אתה מכניס לפה? :s05:

Wild Childhood

פעם הייתי מגיע ליותר מליטר של וודקה בערב (לילה) אחד, לא צריך דימיון מפותח כדי לנחש את התוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודקות: אני כבר לא שותה כ"כ, אבל אם כבר אז סטולי וסמירנוף. אפשר גם אבסולוט קרנברי. פינלנדיה מעפנה.

טקילה: קוורבו גולד בלבד. אני לא מסוגל להריח אפילו טקילה ישראלית, אסוציאציות רעות שגורמות לי להקיא כמעט...

קוקטיילים: ראסטי נייל, שילוב של וויסקי ודרמבוי.

יש משקה שקיים פה בירושלים בפאבים של נחלת שבעה וזהו. קוראים לו פוליש באטרפליי (או פוליש בקיצור) וזה שוט ש 70% ממנו זה ספירט והשאר קירסאו כחול, וממש קצת גרנדין. מומלץ למקרים שצריך להשתכר ומהר.

ליקרים: דרמבוי. למרות שלבד הוא לא מומלץ כ"כ כי הוא יושב כמו משקולת בכיבה ומשפיע בדיליי מטורף - מה שגורם לכם לשתות המון ואז להצטער על זה...

בירות: ווינשטפן, למרות שקשה למצוא אותה בירושלים. אם אין אז גולדסטאר/לף בלונד. לשימוש ביתי: טובורג רד.

וויסקי: לא מבין בזה יותר מדי :P

שונות: אפטרשוק כחול, ייגר/ייגר דבש.

נגד אבסינט, סתם מגעיל ואם כבר משהו חזק אז פוליש שהזכרתי מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום פינלנדיה ...

בערב שותה עם עוד 2 חברים (בני 14 חח)

שומעים 3 ילדים על בקבוק זה בסדר ??

אהה וגם רציתי לשאול עם מה יותר טוב לשתות עם רדבול או אשכוליות ועם יש השפעות אחרות עם שותים עם רדבול למשל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...