מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון??? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון???

zorgi

Recommended Posts

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מדבר על זה זה שבקליפורניה שולכים כל אדם עם 3 עבירות בדרגה פלילית מסוימת נשלח למאסר עולם?

כי אם אחוזי הפשיעה נפלו כל כך, למה שאר ארה"ב לא מעבירה את החוק הזה?

בכל מקרה, יהיה נחמד אם תגבה את מה שאמרת עכשיו בקצת נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת בכלל לתוצאה הזאת ממה שכתבתי.

יש אנסים גנבים ושאר טינופת אנושית שמסתובבים ברחוב ולא שמים זין על המשטרה.

איך קישרת את זה לקריאת מצוקה של בן אדם. אם יש קריאת מצוקה שוטר או כל אזרח חייב לעזור.

אני לא תקפתי את השוטרים שלפי דעתי עושים עבודה מעולה (כמובן תמיד יש את הזבל שלא עושה כלום). אבל שוטרים קורסים תחת המעמסה הרי אם הם תפסו גנב למחרת הוא משתחרר. אז איפה ההגיון. או אנסים שמקבלים עונשים בדיחה ויוצאים אחר כך לחפש את הטרף הבא שלהם.

עכשיו אם נכניס את הנבלות האלו מאחורי סורג ובריח המשטרה תוכל להתעסק בדברים אחרים. הרי אם תפסת גנב והוא משתחרר למחרת לא עשית כלום בזה כי בסך הכל עיקבת אותו ולא הורדת גנב אחד מהרחוב. אבל אם הנבלה מאחורי סורג ובריח ל5 שנים ובכלא משקמים אותו אז הורדת גנב אחד מהרחוב.

בוא ואני אספר לך משהו מאד נחמד על המשטרה בישראל... ניסית פעם להגיש תלונה במשטרה? במקרה הטוב יתנו לך למלא טפסים ואח"כ יסגרו מחוסר עניין (שלהם, לא של הציבור). במקרה הפחות טוב יתנו לך למלא ניירת, יזמנו אותך לגביית עדות/חקירה אבל כשתבוא החוקר יבריז לך ואח"כ יישלח לך מכתב שאתה הברזת ובגלל זה נסגרה התלונה. במקרה הטוב עוד פחות - פשוט יבוא איזה פוץ שמן ויתחיל לצעוק "מה אתה רוצה שאני אעשה? לך הביתה!". קרה לי כל הנ"ל.

בוא ואני אספר לך עוד משהו נחמד על ה"עומס" שיש במשטרה. יש לי ידיד מאד טוב שלא גוייס לצבא בגלל רגישות לשמש. הוא אפילו לא הולך לים או בכלל מהבית כשיש שמש. אז מה הוא עשה כדי לתרום בחזרה למדינה? התנדב במשמר האזרחי כמה שנים ועשה עבודת קודש. המשמר האזרחי, כשהם לא מפטרלים בשכונות או מאבטחים כשיש התראות (גם זה לא בימים אלו, אין תקציב) הם מתלווים לשוטרי תנוע או עוזרים בניירת, ובכלל, עושים הכל כדי להוריד מהעומס מהמשטרה כדי שהשוטרים יהיה להם יותר כוח אדם להתעסק עם בעיות רציניות יותר. לאחרונה היתה איזו סדנא שקשורה לרכב, אי איזו השתלמות... אותו ידיד שלי נסע לשם לת"א מחיפהו הגיע פחות או יותר בזמן והתעכב ב-5 דקות (!!!) כי לא מצא חנייה. כשהגיע לשם התחיל איזה שוטר להשפיל אותו על זה שאיחר וצעק עליו כאילו הוא מקבל כסף על זה. בנקודה הזאת לידידי הנחמד פשוט נשבר הזין והוא שם את הכרתיס מתנדב שלו על השולחן והלך הביתה. מסתבר שזה זמן רב שוטרים מתייחסים למתנדבים כמו לזבל, כאילו באו לקחת להם את העבודה, כאילו הם מקבלים על זה כסף. הוא אומר שהיחס היה פשוט משפיל מתחת לכל ביקורת אז הוא פרש. וזה אחרי 4 שנים בערך. בבקשה, זאת המשטרה הנהדרת שלך, או שאתה גר באיזה לה-לה-לנד ובגלל זה אתה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ואני אספר לך משהו מאד נחמד על המשטרה בישראל... ניסית פעם להגיש תלונה במשטרה? במקרה הטוב יתנו לך למלא טפסים ואח"כ יסגרו מחוסר עניין (שלהם, לא של הציבור). במקרה הפחות טוב יתנו לך למלא ניירת, יזמנו אותך לגביית עדות/חקירה אבל כשתבוא החוקר יבריז לך ואח"כ יישלח לך מכתב שאתה הברזת ובגלל זה נסגרה התלונה. במקרה הטוב עוד פחות - פשוט יבוא איזה פוץ שמן ויתחיל לצעוק "מה אתה רוצה שאני אעשה? לך הביתה!". קרה לי כל הנ"ל.

בוא ואני אספר לך עוד משהו נחמד על ה"עומס" שיש במשטרה. יש לי ידיד מאד טוב שלא גוייס לצבא בגלל רגישות לשמש. הוא אפילו לא הולך לים או בכלל מהבית כשיש שמש. אז מה הוא עשה כדי לתרום בחזרה למדינה? התנדב במשמר האזרחי כמה שנים ועשה עבודת קודש. המשמר האזרחי, כשהם לא מפטרלים בשכונות או מאבטחים כשיש התראות (גם זה לא בימים אלו, אין תקציב) הם מתלווים לשוטרי תנוע או עוזרים בניירת, ובכלל, עושים הכל כדי להוריד מהעומס מהמשטרה כדי שהשוטרים יהיה להם יותר כוח אדם להתעסק עם בעיות רציניות יותר. לאחרונה היתה איזו סדנא שקשורה לרכב, אי איזו השתלמות... אותו ידיד שלי נסע לשם לת"א מחיפהו הגיע פחות או יותר בזמן והתעכב ב-5 דקות (!!!) כי לא מצא חנייה. כשהגיע לשם התחיל איזה שוטר להשפיל אותו על זה שאיחר וצעק עליו כאילו הוא מקבל כסף על זה. בנקודה הזאת לידידי הנחמד פשוט נשבר הזין והוא שם את הכרתיס מתנדב שלו על השולחן והלך הביתה. מסתבר שזה זמן רב שוטרים מתייחסים למתנדבים כמו לזבל, כאילו באו לקחת להם את העבודה, כאילו הם מקבלים על זה כסף. הוא אומר שהיחס היה פשוט משפיל מתחת לכל ביקורת אז הוא פרש. וזה אחרי 4 שנים בערך. בבקשה, זאת המשטרה הנהדרת שלך, או שאתה גר באיזה לה-לה-לנד ובגלל זה אתה מרוצה.

דריה גם אני מכיר קרובים שמאוכזבים מהמישטרה

לדוגמה פעמים פרצו לאחי לאוטו וגנבו מימנו דברים (פעם אחת חרמש-עולה 2000 שקל ופעם אחת שעולה 3000 )

מה המישטרה עשתה כתבה כמה דפים לקחה טביעות וזהו לא עשתה כלום מאז

ומה שמעצבן לפי איך שהם גנבו ובאזור שהם גנבו זה 99% ילדים שגרים ביפו

(היה ברכב טביעות ברורות והם לא גנבו תרכב)

באזור המסוים הזה גם יש המון גנבות וליפעמים השחטה ואלימות ומה המישטרה עושה כלום

וזה בעצם אומר לילדים המיזדינים בתחת האלה שלהיות עברינים זה עבודה טובה מאוד

שהם יגדלו אני מניח שחלקם יהיו עברינים מסוכנים שירצחו יאנסו ויעשו עברות חמורות אחרות

אני אפילו ראיתי ילדים בני 10 מנסים ליגנוב קטנוע באזור המסריח הזה

וזה היה בשעות הבוקר שאנשים היו ברחוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? לקחו טביעות אצבעות? באמת? אני בשוק, כי כשלי זה קרה הם צעקו עליי ואמרו לי לעוף הביתה.

הם לקחו ולא עשו כלום

מספיק שהם היו מתקינים כמה מצלמות ניסתרות באזור הספציפי הזה והם היו תופסים 1000000 עברינים ביתפתחות

אבל למה להם לשבת על כיסא ולאכול דונטס הרבה יותר כיף

wiggum.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה דונאטד, אחרת אני הייתי נראית כמו השוטר הזה. קפה שחור זה העניין פה.

זה היה רק להמחיש

שהיה תפינוי היו כמה ילדים כתומים ברעננה ששוטרים באו לפנות

ואני לא צוחק מיתוך איזה 10 שוטרים שהיו באזור כולם היו דומים לשוטר בסימפסון מבחינה חיצונית

זה היה כמו בדיחה גרועה -מה נותנים להם לאכול לעזזל?

וזה נותן אינדיקציה על מצב המישטרה בישראל שוטרים פעילים לא ניראים ככה נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטירונות עשינו תיגבור כוחות משטרה לקראת יום כיפור.

ישנו בבית השוטר.

האוכל היה בכלל לא רע (זה אותו אוכל לכל המשטרה ממה ששאלנו את השוטרים שם - כלומר אותה חברת רייטינג קייטרינג), בטח ובטח שלעומת האוכל בבסיס.

עריכה: תוקנה שגיאת כתיב, :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי מהלימודים פרצו את הבית, השוטרים באו, הסתכלו חמש דקות ופשוט אמרו לו "אין מה לעשות, הם השתמשו בכפפות, סריקה אחרי טביעות אצבעות רק תלכלך", וזהו...

אחלה משטרה באמת.

אני לא הגשתי אף פעם תלונה (למרות שאני מצטער שלא עשיתי את זה אחרי שגנבו לי פעם את הארנק והשתמשו לי בכרטיס אשראי), אבל הגשתי דו"ח תאונת דרכים,

זה סיוט לא מהעולם הזה, יושבים שעות (וצריך לפעמים לבוא כמה פעמים, כי מאיפה לך מה אתה צריך להביא, בטלפון לא עוזרים לך) בשביל שאיזה שוטר שאין לו עצבים אליך (ואתה מאוד צריך אותו), יעזור לך למלא דו"ח תאונה.

לא רק זה, אם התאונה לא היתה במחוז שאתה הולך למלא בה את הד"וח, עד שהטופס התאונה הזה מגיע אליך הביתה (אם הוא לא הולך לאיבוד בדרך ואתה מטרטר עוד פעם) לוקח חודשים, דואר מארצות הברית באקספרס לוקח לו 3 ימים...

עכשיו נחזור לליברמן.

אני חוזר על מה שאמרתי קודם, לשום פוליטיקאי שנמצא תחת חקירה לא מגיע להיות שר, בזמן שהוא תחת חקירה, קל וחומר אם הוא מיועד לשר ביטחון הפנים.

אבל, תם ונשלם, לא זוכר את מי מינו לשר הזה, אבל זה לא ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב!

אתם לא קולטים? ! ? :nixweiss:

במשטרה היא לא הבעיה.

מערכת המשפט שלנו היא החוליה החלשה.

המשטרה תופסת.

השופטים משחררים.

עכשיו מה הקשר לנושא ולקיטורים על המשטרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב!

אתם לא קולטים? ! ? :nixweiss:

במשטרה היא לא הבעיה.

מערכת המשפט שלנו היא החוליה החלשה.

המשטרה תופסת.

השופטים משחררים.

עכשיו מה הקשר לנושא ולקיטורים על המשטרה?

מיבחינתי זה גם וגם

גם מערכת המישפט צריכה מישהו שיתחיל להזיז עינינים וגם המישטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...