מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון??? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון???

zorgi

Recommended Posts

אני לא מבין למה אנשים כל כך נגד המשטרה?

המשטרה היא ממש לא הבעיה בארץ . תסבירו לי למה לשוטר להתאמץ ולמצוא את הרוצח\גנב\אנס או כל פושע אחר. אם לאחר התפיסה של הנבלה מביאים אותו למשפט והשופטים מתנהגים איתם בכפפות משי.

אנסים מקבלים עבודות שירות או אם הם באים ממשפחה טוב אז בכלל העונש בדיחה

גנבים עם יותר מ80 הרשעות (למי שראה את חיים הכט על הפשע בארץ) חיים כמו מלכים השוטרים לא יכולים לעשות כלום. הרי אם הם תפסו אותו אז לאחר מספר שעות לכל המאוחר לאחר יום הוא בחוץ עם עוד הרשעה שמ80 ל81 ממש לא מזיז לו.

אם אני הייתי שוטר גם אני לא הייתי מתאמץ לראות את כל המאמץ שלי שלאחר כל העבודה הקשה אני למחרת יפגוש את אותו בחור שאסרתי בחוץ. אולי קיבל קנס של כמה גרושים אחרי שהוא עשה באותו יום קופה נחמדה מאוד.

הבעיה היא לא המשטרה (כמובן היא לא מושלמת) הבעיה היא המערכת המשפטית והשופטים בארץ.

ליברמן עד כמה שהוא רוצה לפעול לא יכול לעשות הרבה אם זה החוק. אז הוא יכול לשלוח המון שוטרים ולדאוג לגיוס מצה"ל למשטרה (אם אפשרי כל הכבוד) אבל כל השוטרים האלו לא יגרמו לנו להרגיש יותר טוב אם הגנב לא פוחד מהשוטר והשוטר מיאוש ממערכת המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבחינתי היועץ מזוז/ המישטרה עשו דבר אומלל מאוד.

אתם יודעים מה, בסדר אין בעיה, אנחנו מדינת חוק ואם צריך לחקור מישהו אז שזה מה שיעשו אבל למה היה צריך לחכות עד לאחרי הבחירות ולתת למאות אלפי אנשים ליפול בפח כשהם מצביעים למישהו שהולכים ליפסול אותו מראש .המהלך שנעשה כאן הוא פשוט לרמות את הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לשניה חושב שליברמן לא תיכנן את זה?

הרי אף אחד לא באמת חשב(כנראה חוץ ממך) שיתנו לו להיות שר לביטחון פנים.

חוצמזה גם נראה איך הוא יתקפל (אם בכלל) למצע המדיני של קדימה/עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מימני? אני צריך להזכיר לך שליברמן קיבל 11-12 מנדטים.

ואם אתה חושב שליברמן באמת תיכנן את זה אז אין לי יותר מידי מה לומר לך .תאוריות הקונספירציה האלה לא ממש מתאימות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם עם תיק פתוח תחת חקירה שיש לו היסטוריה של התקפות חוזרות ונשנות כלפי בכירי המשטרה והפרקליטות וחושב שהוא יהיה שר לביטחון פנים הוא או טיפש מאד או חכם מאד.

אני אישית לא אוהב לזלזל באף אחד אז אני לוקח תאופציה השניה.

אתה כנראה מעדיף את השניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם עם תיק שאוטוטו עומד להסגר עם מה שמסתמן כהמלצה לסגירת התיק מחוסר ראיות, עם מקרה אחד בודד של התקפה כלפי בכיר אחד במשטרה שהודח בעקבות ציתותים לא חוקיים לאותו אדם (טוב, אולי גם כלפי בכירה בפרקליטות שגוננה על אותו בכיר במשטרה) בהחלט יכול להיות השר לבטחון פנים. למה לא?

בעצם, גם אדם שהתקיף את כל צמרת המשטרה והפרקליטות יכול להיות שר לבטחון פנים. אבל אז ברור מה יקרה - לגמרי במקרה יפתחו איזה תיק נגדו ויגררו אותו עד שאי אפשר יהיה למנות אותו או עד שהוא יאלץ להתפטר. יעקב נאמן, אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לשניה חושב שליברמן לא תיכנן את זה?

הרי אף אחד לא באמת חשב(כנראה חוץ ממך) שיתנו לו להיות שר לביטחון פנים.

חוצמזה גם נראה איך הוא יתקפל (אם בכלל) למצע המדיני של קדימה/עבודה.

מה זאת אומרת אף אחד לא חשב אני חשבתי ועדין חושב כמו רבים מבוחריו וגם לא מבוחריו של ליברמן שצריך שהוא יהיה שר לביטחון פנים ולגבי קיפול יכול להיות שקדימה תשנה קצת את הנוסח כדי שישראל ביתנו תוכל להכנס

אדם עם תיק פתוח תחת חקירה שיש לו היסטוריה של התקפות חוזרות ונשנות כלפי בכירי המשטרה והפרקליטות וחושב שהוא יהיה שר לביטחון פנים הוא או טיפש מאד או חכם מאד.

אני אישית לא אוהב לזלזל באף אחד אז אני לוקח תאופציה השניה.

אתה כנראה מעדיף את השניה...

היסטוריה של התקפות אפשר לחשוב איזה רוצח שכיר אז מה אם הוא תקף בכירים במשטרה ככה צריך לעשות למה מה הם קדושים אסור לבקר אותם למה אם הם לא מזיזים את התחת או עושים דברים לא חוקיים בעליל או שלא בעליל אסור לגנות אותם מה זה החרת הזו

להלן כתבה שחבר שלי שלח אלי שפורסמה באחד מהעיתונים הראשים השבוע

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם' date=' גם אדם שהתקיף את כל צמרת המשטרה והפרקליטות יכול להיות שר לבטחון פנים. אבל אז ברור מה יקרה - לגמרי במקרה יפתחו איזה תיק נגדו ויגררו אותו עד שאי אפשר יהיה למנות אותו או עד שהוא יאלץ להתפטר. יעקב נאמן, אולי?

[/quote']

נו, אז אתה מסכים איתי. גם אתה חושב שליברמן ידע שהוא לא יהיה שר לביטחון פנים.

דרך אגב עמדתו של ליברמן כלפי הפרקליטות ומערכת בתי המשפט ידועה, והוא התקיף אותם מספיק פעמים.

אני אישית מציע לו ללכת בדרך רייכמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא במשטרה, אלא במערכת המשפט.

המשטרה יכולה לבזבז 10 שנים בלכידת רוצח סדרתי, ובבית המשפט ירשיעו אותו בהריגה, יחליטו שהוא היה באי-שפיות זמנית, ומחוסר ראיות יתנו לו רק 6 חודשים עבודות שירות.

כן, אבל זאת בעיה של חקיקה. זה לא כל כך קשור לממשלה... נדמה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בעיות בהבנת הנקרא?

לא, אני לא מסכים איתך. מותר ואפשר למנות לתפקיד שר הלא-חשוב-מה אדם שחושב שצריך להעיף את כל הבכירים במשרד עליו מדובר ולשנות את המדיניות שלו ב- 180 מעלות. למה לא? רק שכשמדובר במשרד לבטחון פנים או משרד המשפטים, לבכירים הנ"ל יש "זכות וטו" שלא אמורה להיות להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים כל כך נגד המשטרה?

המשטרה היא ממש לא הבעיה בארץ . תסבירו לי למה לשוטר להתאמץ ולמצוא את הרוצח\גנב\אנס או כל פושע אחר. אם לאחר התפיסה של הנבלה מביאים אותו למשפט והשופטים מתנהגים איתם בכפפות משי.

אנסים מקבלים עבודות שירות או אם הם באים ממשפחה טוב אז בכלל העונש בדיחה

גנבים עם יותר מ80 הרשעות (למי שראה את חיים הכט על הפשע בארץ) חיים כמו מלכים השוטרים לא יכולים לעשות כלום. הרי אם הם תפסו אותו אז לאחר מספר שעות לכל המאוחר לאחר יום הוא בחוץ עם עוד הרשעה שמ80 ל81 ממש לא מזיז לו.

אם אני הייתי שוטר גם אני לא הייתי מתאמץ לראות את כל המאמץ שלי שלאחר כל העבודה הקשה אני למחרת יפגוש את אותו בחור שאסרתי בחוץ. אולי קיבל קנס של כמה גרושים אחרי שהוא עשה באותו יום קופה נחמדה מאוד.

הבעיה היא לא המשטרה (כמובן היא לא מושלמת) הבעיה היא המערכת המשפטית והשופטים בארץ.

ליברמן עד כמה שהוא רוצה לפעול לא יכול לעשות הרבה אם זה החוק. אז הוא יכול לשלוח המון שוטרים ולדאוג לגיוס מצה"ל למשטרה (אם אפשרי כל הכבוד) אבל כל השוטרים האלו לא יגרמו לנו להרגיש יותר טוב אם הגנב לא פוחד מהשוטר והשוטר מיאוש ממערכת המשפט.

אתה בכלל שומע מה יוצא מפיך? כן, אם הייתי שוטר הייתי יושב ומגרד ת'ביצים בתחנה ולא הייתי שם זין על קריאת מצוקה של בנאדם כי מימילא עד שאני אגיע הוא ימות (ואני אתעייף) והשופט יזכה את הפוגע. מה אכפת לי?

אנשים חסרי מצפון וזרקנים כמוך הם הסכנה למדינה הזאת וחיים הכט הוא סתם זונת רייטינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...