מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון??? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון???

zorgi

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3242840,00.html

יש דברים שפשוט עוברים כול גבול. זה רק נידמה לי או שכול הצמרת והמערכת המישפטית שלנו נוטה חזק שמאלה?!

למה ליברמן לא יכול להיות השר לביטחון פנים אבל חברי הכנסת הערבים של רע"מ- טע"ל שנפגשים באופן קבוע עם גורמים שמצהירים באופן מובהק על רצונם להשמדת יכולים להיות חברי כנסת וחברים בועדת חוץ וביטחון?

:jump::kopfpatsch::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה"חקירה" הזאת היא לפני 6 שנים ! ונפתחה במפתיע ללא סיבה מיוחדת פתאום לפני הבחירות

לא יכול להיות שההתנהלות הפושעת הזאת של הפרקליטות והמשטרה יטרפדו את ליברמן מלהיות הממונה עלהם

או שמלכתחילה הם לא רצו את זה וזו הדרך שלהם לטרפד את המינוי ?

ליברמן הוא היחיד בממשלה הזאת שאני מצפה ממנו לקצת שינוי לטובה ... במיוחד לאחר המינוי המגוחך של פרץ לשר ביטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שש שנים? הלוואי. שמונה שנים ויותר. כי זה תיק נורא נורא נורא נורא מסובך ::).

המשטרה כבר העבירה את התיק לפרקליטות,שעמדה לסגור אותו מחוסר ראיות - ואז, לא מזמן, המשטרה נזכרה פתאום לבקש אותו בחזרה כדי לבצע השלמות. אני מוכן לשים כסף שזה יגמר בכלום, כשמישהו אחר ימונה לתפקיד השר לבטחון פנים.

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה. זוכרים את פרשת הפרופ' יעקב נמאן והתיק המפוברק שהפרקליטות תפרה לו, כדי למנוע ממנו להיות שר המשפטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כול הכבוד למשטרה ולפרקליטות.

שאחרי כול כך הרבה זמן "נזכרים" להמשיך לעסוק בחקירה דווקא בעיתוי כזה אין בכלל כול ספק שיש כאן משהו שמריח לא טוב במילים עדינות.

מפלגת ביתנו ברשות ליברמן היא מפלגה לגיטימית שבחרו בה מאות אלפי אנשים מהמדינה הזאת ובגלל ההחלטה האומללה הזאת נמנע מהם לקיים את ההבטחות לבוחר.

אם היו "זנכרים" היום לעסוק בכול החקירות שקיימות נגד חברי כנסת אני לא בטוח כמה אנשים היו יכולים להשאר בממשלה הנוכחית.

ו OMRIJ אתה שואל מה הקשר לחברי הכנסת הערבים? זאת עוד בעיה חמורה. הם נפגשים באופן קבוע עם אוייבה המרים של אבל נגדם לא מתפתחת שום חקירה ואפילו לא המלצה מהפרקליטות להעמיד אותם לדין. זה הריי ממש אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החקירה התחילה בשנת 2000

בעקבות דו"ח מבקר המדינה.

זה לא שיש מניעה שישמש בתור שר אחר

אבל אתם מוכרחים להודות שיש הגיון בזה שאדם לא יכול להיות ממונה על חוקריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר העיתוי של המשך החקירה

היא לא נסגרה מעולם

וכל עוד התיק פתוח המשרד הזה סגור בפניו.

אבל אף אחד לא מופתע מהידיעה הזאת

לא התקשורת ולא ליברמן (וגם לא איסתרא)

כולם ידעו שהוא לא יכול להיות שר פנים

כבר לפני חודש בדיונים על הבחירות דיברנו על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם כן אדיוט

הוא ידע מראש שהוא לא צריך לכוון למשרד הזה.

אבל עשה את זה בכל זאת.

הוא עשה את זה כי הוא חשב (וגם צדק) שהוא יכול ליתרום למערכת הזאת בעזרת האופי הביצועי שלו ואפקט הבולדוזר שלו.

מה לעשות שגורמים קטנים ועלובים הפריעו לו בדרך(ולא רק לו, לכולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...