מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון??? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזוז פסק: ליברמן לא יוכל להיות שר לביטחון פנים . ביזיון???

zorgi

Recommended Posts

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הוא מתכוון לעשות עם הבדואים? מה הוא מתכוון לעשות עם העובדה שכל נער יוצא מהבית עם תחמושת בידיו? הרי אלו רק סיסמאות מה שאתם יורים גאן למעלה, זו תעמולה בחירות גרידא. אתה חושב שזה מרתיע מישהו במשטרה שליברמן טען במערכת הבחירות שלו שצריך להגביר את הענישה? אם אתם רוצים לדבר, ולא רק בסיסמאות, נסו להראות מה ליברמן באמת מתכוון לעשות. התוצאה ברורה - אין לו, לבד מסיסמאות, תכנית מפורטת, ולכל הפחות לא כזו שידועה לציבור (גם המצע של המפלגה הוא לא בדיוק תכנית מפורטת, תעיין בו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא מתכוון לעשות עם הבדואים? מה הוא מתכוון לעשות עם העובדה שכל נער יוצא מהבית עם תחמושת בידיו? הרי אלו רק סיסמאות מה שאתם יורים גאן למעלה' date=' זו תעמולה בחירות גרידא. אתה חושב שזה מרתיע מישהו במשטרה שליברמן טען במערכת הבחירות שלו שצריך להגביר את הענישה? אם אתם רוצים לדבר, ולא רק בסיסמאות, נסו להראות מה ליברמן באמת מתכוון לעשות. התוצאה ברורה - אין לו, לבד מסיסמאות, תכנית מפורטת, ולכל הפחות לא כזו שידועה לציבור (גם המצע של המפלגה הוא לא בדיוק תכנית מפורטת, תעיין בו).

[/quote']

לגבי תוכנית אני בטוח שיש לו אפילו אם הוא לא מפרסם אות ה אבל בכלל באופן כללי ליברמן נבחר בעיקר בגלל 2 דברים עולים מרוסיה ובטחון פנים אם הוא לא יוכיח את עצמו בנושאים האלו הוא יוכל אותה בבחירות הבאות בדיוק כמו שפרץ נבחר בגלל הנושא החברתי ואם הוא לא יוכיח את עצמו בבחירות הבאות יהיה לו רע ולכן אני מאמין שאם ליברמן יקבל את תיק בטחון הפנים הוא יעשה יותר מכל גורם אחר שמעונין רק בתיק בשביל הכבוד ולא בשביל להשפיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא נפתחה פתאום

היא אף פעם לא נסגרה.

היא נפתחה מחדש בערך חודשיים לפני הבחירות...

בכל מקרה, לעניות דעתי - המשטרה חרטה על דגלה את אי-העשייה, וחוששת מהרעיון שאדם ביצועיסט כמו ליברמן יעמוד בראשה - או אז, רחמנא ליצלן, הם יצטרכו לעשות משהו... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא נפתחה מחדש בערך חודשיים לפני הבחירות...

יש לך מקור?

בכל מקרה, לעניות דעתי - המשטרה חרטה על דגלה את אי-העשייה, וחוששת מהרעיון שאדם ביצועיסט כמו ליברמן יעמוד בראשה - או אז, רחמנא ליצלן, הם יצטרכו לעשות משהו..

אולי ואולי לא

אולי יש דברים בגו

כמו שאני לא יודע גם אתה לא יודע

בשביל זה צריך לחקור את הנושא עד תום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני לא מחבב את ליברמן,הוא איש "חכם".

וזה למה?,הוא עשה מעשה חכם,הוא שיש אפשרות לקרוא לכל הגזענים למיניהם שרוצים להשמיד את הערבים,ועשה מצע "נגד" הערבים.(במילים אחרות - ימין קיצוני,או במילים שלו ימין "ריאלי" שפוי)

אני לא מבין למה אנשים פה חושבים שהוא האליל?שהוא יציל את המדינה הזאת?לא ראיתם כלום ממנו בנתיים,וגם אני לא ראיתי,אז הרוב פה מסתמכים על דברים באוויר כמו "mofra",שעד עכשיו לא הבנתי,מאיפה המקור שלך לזה שאין ראיות לחקירה שלו?

ומה הקשר לזה שהשמאל חזק בממשלה ודוחק,אני לא מבין?,זה שיש אנשים שלא רוצים את ליברמן זה נכון,וזאת דעתם,ולא רוצים שהוא יהיה הבוס,כי אני חושב שברגע שהוא יפעל לפי כל מה שהוא אמר,זה ידחוק את המדינה יותר כלפי מטה.

מה שכן,אני בכלל לא בטוח בליברמן,בנתיים - אף אחד לא ראה ממנו כלום.

אז חלאס לחשוב שהוא יציל את המדינה.

ונכון,אני לא חושב שאולמרט יותר טוב,זאת דעתי לגבי ליברמן חד וחלק,בלי שום קשר לאף ראש ממשלה/פולטיקאי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי לגאול אותך מהשטויות שאתה כותב:

9. (א) באין הוראה אחרת לענין זה בחוק אחר, אין להעמיד אדם לדין בשל עבירה אם עברו מיום ביצועה

(1) בפשע שדינו מיתה או מאסר עולם עשרים שנים;

(2) בפשע אחר עשר שנים;

(3) בעוון חמש שנים;

(4) בחטא שנה אחת.

....

(ג) בפשע או בעוון אשר תוך התקופות האמורות בסעיף קטן (א) נערכה לגביהם חקירה על פי חיקוק או הוגש כתב אישום או התקיים הליך מטעם בית המשפט, יתחיל מנין התקופות מיום ההליך האחרון בחקירה או מיום הגשת כתב האישום או מיום ההליך האחרון מטעם בית המשפט, הכל לפי המאוחר יותר.

א-אני לא עורך דין ולא יהיה בעתיד

ב- לא היתי בטוח פשוט חשבתי ככה ידעתי שיש חוק יתישנות אבל לא ידעתי תסעיפים ושנים

ובמיקרה שאני לא טועה פעם זה היה 7 שנים או שיש להיזה סעיף 7 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא מתכוון לעשות עם הבדואים? מה הוא מתכוון לעשות עם העובדה שכל נער יוצא מהבית עם תחמושת בידיו? הרי אלו רק סיסמאות מה שאתם יורים גאן למעלה, זו תעמולה בחירות גרידא. אתה חושב שזה מרתיע מישהו במשטרה שליברמן טען במערכת הבחירות שלו שצריך להגביר את הענישה? אם אתם רוצים לדבר, ולא רק בסיסמאות, נסו להראות מה ליברמן באמת מתכוון לעשות. התוצאה ברורה - אין לו, לבד מסיסמאות, תכנית מפורטת, ולכל הפחות לא כזו שידועה לציבור (גם המצע של המפלגה הוא לא בדיוק תכנית מפורטת, תעיין בו).

גם מה שאתה כותב - פרופוגנדה לרוב...

לפעמים אפשר לדעת מעצם הגישה הביצועית של הבן אדם שהוא מסוגל לשנות - ואנחנו יודעים שהוא רוצה.

יש המון מה לעשות, רק צריך את הביצים לעשות את זה.

כשליברמן היה במשרד התשתיות, שנחשב למשרד עלוב ורוב השרים שעברו בו בעיקר גירבצו שם, הוא התחיל רפורמה אדירה במשק המים (בעיקר בנושא ההתפלה) ולא ישב בחוסר מעש כמו כולם. כשליברמן נמצא כשר במשרד מסויים, דברים קורים שם.

אגב, ברוך הבא לפורום. :)

נדמה לי שאתה חדש, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסטרא, מתי התיק חזר למשטרה? כלומר לפני כמה זמן?

לא ברור לי. זה בין "השבועות האחרונים" ל- "דצמבר 2005" וזה נעשה ללפי הוראת הפרקליטות או לפי בקשת המשטרה. מוזר, לא?

החלק המעניין, מאתר הארץ:

אתמול קבע היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, לאחר שקיבל עדכונים מהמשטרה, כי לא ניתן למנות את ליברמן לשר לביטחון פנים כל עוד חקירת המשטרה בעניינו נמשכת. החקירה נוגעת לחשד, שליברמן קיבל ערבות בנקאית מאיש העסקים האוסטרי מרטין שלאף, שהיה בעל אינטרסים כלכליים בישראל. בכירים במשטרה העריכו אמש, כי חקירת ליברמן תארך עוד לפחות שבועות אחדים, וכי ההחלטה אם להעמידו לדין או לסגור את התיק לא תתקבל לפני המועד המשוער של סיום המו"מ הקואליציוני בשבוע הבא. בכירים במשטרה מתחו ביקורת על כך שהמשטרה היא זו שצריכה כעת להכריע, האם יוכל ליברמן לכהן כשר לביטחון פנים הממונה עליה.

מוזר, לא? החקירה נמשכת שנים, כמעט הסתיימה לפני חלוקת התיקים אבל פתאום - הופלה - צריך להמשיך אותה עוד קצת, עד אחרי המועד בו ניתן יהיה למנות את ליברמן לשר לבטחון פנים. סתם צירוף מקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא עשה שם?

ולפני שBLA7 יתחיל שוב עם הרפורמות שלו במשק המים (מתקן ההתפלה באשקלון)

http://tinyurl.com/lz8kf

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-338708,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-335449,00.html

שים לב לתאריכים

הוא אפילו לא היה בתכנון אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד התשתיות מתכוון להגדיל את היקף הייצור הפרטי של חשמל

מאת: נורית פלתר, ידיעות אחרונות-כלכלה, 23.5.2001

המשמעות: יותר מפעלים יוכלו לייצר את החשמל הנחוץ להם בעצמם, במקום לרכוש אותו מחברת חשמל-ולחסוך בעלויות

"משרד התשתיות עומד להגדיל את כמות הייצור העצמי של חשמל במשק, מ- %5 כיום ל- 10% מסך החשמל המופק בישראל. כך נודע ל"ידיעות אחרונות". מדובר בתחנות כוח המוקמות במפעלים, ומספקות את צרכי האנרגיה של המפעל-במקום לרכוש אותו מחברת החשמל. בכוונת המשרד להביא לאישור הממשלה הצעת החלטה להגדלת הכמויות לייצור חשמל פרטי

כיום מאשר משרד התשתיות הקמת תחנות כוח לייצור עצמי של חשמל בהיקף כולל של 400 מגוואט, מתוך סך יצור החשמל במשק- העומד על 9,000 מגוואט. החשמל הפרטי מיוצר בתחנות כוח במפעלים כגון ים המלח (כ- 150 מגוואט), רפא"ל, נילית (כ-15 מגוואט) ועוד. כעת צפויים בתי הזיקוק לקבל גם הם אישור להקמת תחנת כוח פרטית המופעלת על גז טבעי ומזוט, בהיקף של 150 מגוואט

במפעלים מתבצע כיום בעיקר בשיטת הקוגנרציה, בה נוצרים במהלך ייצור החשמל חומרים נוספים כגון קיטור, המשמשים את המפעל. התהליך הופך לחסכוני בהרבה ומוזיל עלויות עבור המפעל-כך שמחיר החשמל זול יותר מהמחיר של חברת החשמל

בנוסף בוחן בימים אלה צוות מקצועי במשרד התשתיות צורות אנרגיה מתחדשות, כגון ייצור 200 מגוואט חשמל משריפת אשפה. ביוזמת שר התשתיות, אביגדור ליברמן, נבחנות דרכים להגדלת מערך יצור תחנות הכח הסולאריות, המופעלות מאור השמש-צורת אנרגיה חסכונית וידידותית לסביבה."

"בחברות הגז והדלק בישראל לא בדיוק יודעים איך לאכול את הצו החדש, שהכין שר התשתיות, אביגדור ליברמן: פי גלילות יפונה עד תחילת אפריל הקרוב. "קיבלתי החלטה בעלת חשיבות היסטורית, שלא ניתנת לשינוי", אמר ליברמן השבוע לעיתון "תל אביב", "והכנתי צו, המורה לפנות את אתר פי גלילות עד תחילת חודש אפריל הקרוב. זהו, אין אפשרות לשום דחייה. החלטתי לשים קץ למצב, שבו במשך עשרות שנים עומדים זה לצד זה מיכלי גז ענקיים לצד מיכלי דלק, שבכל רגע יכולים ליצור פיצוץ אדיר ברדיוס של קילומטרים, ולגרום לנזק עצום לרמת אביב ולצפון תל אביב".

ההחלטה האופרטיבית של ליברמן היכתה השבוע בתדהמה את ראשי הענף, משום שהיא הגיעה לאחר 15 שנה בהן הבטיחו ראשי ממשלות, שרי אנרגיה, שרי איכות סביבה ואחרים, שהמיכלים יפונו - ודבר לא קרה. ליברמן: "כשאני רואה את הנתונים ואת הסכנות בהמשך הפעלתו של המקום, אני נדהם שממשלות קודמות השאירו את זה ככה במשך שנים".

זה מה שהצלחתי למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...