רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה?

integral

Recommended Posts

אני עדיין לא מבין על מה כל הוויכוח הזה עם URIB? ???

הוא בטוח שהקונרו יהווה אכזבה? אז סבבה תנו לו לחשוב, למה בכל ת'ראד שאני נכנס אליו אני צריך לראות את כל הספאם והוויכוח בלתי פוסק הזה לגבי מעבד שעדיין לא יצא, וכמה אנשים שמנסים להוכיח אחד לשני שהמעבד שהם חושבים שהוא יותר חזק הוא באמת יותר חזק? :kopfpatsch: זה הרי אף פעם גם ככה לא מוביל לכום! :bash:

זה באמת מתחיל לעצבן, זה סתם בזבוז של מקום בשרת ורוחב הפס... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שכן - הם פירסמו אזהרת רווח וזה די חמור...

......ו עיצבנו אותם.....

כי זאת הסיבה!

In just one quarter: Server and desktop revenue dropped by $1 billion (from $4.929B to $3.892 B), inventory is piling up to the neck and is snow balling to even bigger in 2Q06; Cash is reduced to $7.8 billion, debt is at $2.6 billion; Current ratio dropped from 2.3 to 1.83 .

ואתה באמת חושב שלביליון הזה ברבעון הזה אחראית רק AMD? כלומר, לפני כן ל היו הכנסות של 332 ? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאן בוי מצטט מאתר של פאן בוי אחר

Intel is an ailing animal

INTEL 1Q06 highlights: Revenue dropped 15% from 4Q05. Revenue will drop another 10% in 2Q06. Inventory will go up. Gross margin will be 49%, down 10%.

All Intel can hope now is that AMD will screw up. Looking at its 1Q06 report, it's very very sick.

In just one quarter: Server and desktop revenue dropped by $1 billion (from $4.929B to $3.892 B), inventory is piling up to the neck and is snow balling to even bigger in 2Q06; Cash is reduced to $7.8 billion, debt is at $2.6 billion; Current ratio dropped from 2.3 to 1.83 .

Compared to AMD, Intel is declining at extreme speed. AMD has cash of $2.6 billion, debt $0.6 billion. Current ratio 2.16 .

More alarmingly, Intel has 103,000 employees and AMD only has 10% of that.

Intel may try to bite, but its teeth are rotten and loose.

I feel sorry for Intel. All AMD needs to do now is unleashing its hounds.

http://sharikou.blogspot.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לרבעון הקודם או הרבעון הראשון שנה שעברה?

למיטב הבנתי הבעיה העיקרית של היא לייצר תמעבדים לא למכור אותם.

היא אפילו עושה אוטסורסינג (נותנת למפעל אחר לייצר תמעבדים שלה) כדי לעמוד במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין על מה כל הוויכוח הזה עם URIB? ???

הוא בטוח שהקונרו יהווה אכזבה? אז סבבה תנו לו לחשוב, למה בכל ת'ראד שאני נכנס אליו אני צריך לראות את כל הספאם והוויכוח בלתי פוסק הזה לגבי מעבד שעדיין לא יצא, וכמה אנשים שמנסים להוכיח אחד לשני שהמעבד שהם חושבים שהוא יותר חזק הוא באמת יותר חזק? :kopfpatsch: זה הרי אף פעם גם ככה לא מוביל לכום! :bash:

זה באמת מתחיל לעצבן, זה סתם בזבוז של מקום בשרת ורוחב הפס... :nixweiss:

אני מסכים צודק גם לי נמאס!

לא מגיב יותר על הקונרו הזה, אם אנשים רוצים לחשוב שאלוהים פיתח להם מעבד בבקשה.

רק לצורך הבהרה:

נוצר מצב שאנשים חושבים שאני פאן-בוי של וזה ממש לא ככה, הנקודה שלי מאוד פשוטה!

אני שונא חברות שמייצרות הייפ על מוצר שעדיין לא קיים במדף, ותזכרו טוב, טוב... מה קרה עם הפלייסטיישן 3 עוד מוצר עם הייפ מטורף.

לגבי הבלוג של הפאן-בוי של , הוא ממש מקצוען ומגובה בעובדות, אני ממליץ מאוד על הבלוג שלו,

אפשר ללמוד על המון "שיט" שאינטל מאכילה אותכם פה.

זהו מעכשיו אני מחכה לתוצאות אמת. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים צודק גם לי נמאס!

לא מגיב יותר על הקונרו הזה, אם אנשים רוצים לחשוב שאלוהים פיתח להם מעבד בבקשה.

רק לצורך הבהרה:

נוצר מצב שאנשים חושבים שאני פאן-בוי של וזה ממש לא ככה, הנקודה שלי מאוד פשוטה!

אני שונא חברות שמייצרות הייפ על מוצר שעדיין לא קיים במדף, ותזכרו טוב, טוב... מה קרה עם הפלייסטיישן 3 עוד מוצר עם הייפ מטורף.

לגבי הבלוג של הפאן-בוי של , הוא ממש מקצוען ומגובה בעובדות, אני ממליץ מאוד על הבלוג שלו,

אפשר ללמוד על המון "שיט" שאינטל מאכילה אותכם פה.

זהו מעכשיו אני מחכה לתוצאות אמת. :xyxthumbs:

ומה בדיוק קרה עם הps3 ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצד שמאל יש תתוכנה super pi שם הכי למטה אתה יכול לראות שהתוצאה האחרונה היא 17.375S

וכמובן לא רק מזה(הכוונה למבחן הזה)

1. מה התוצא הלמעבד: D 920 ?

2. מעבד הקונרו יהיה טובים בהרבה ממעבדי D 9XX ??

3.בקשר למשחקים:

א. נראה הבדל בביצועי המחשב במשחקים (גם משחקים עתידיים כמו: Unreal Tournament 2007)

בין מעבדי הקונרו למעבדי D 9XX ?? (המשחקים יזוזו יותר מהר, המחשב בקושי יתאמץ וכדומה , או דברים אחר...)

ב. יהיה הבדל כלשהו בגרפיקה? (בין המעבדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...