רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה?

integral

Recommended Posts

סטינגר, אולי אין ההבדל בין 512KB ל1MB בK8, אך אולי תוספת של מגה נוסף במעבדי החדשים זה מה שמריץ את הS-Pi יותר טוב... לך תדע...

אין לנו איזה K8 עם 2MB קאש לליבה להשוות מול יונה\מרום\קונרו\אלנדייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

urib הסיכוכם של הכתבה של THG זה שאינטל אמנם מנצחים הרבה פעמים אבל בהפרש קטן מדי כדי להלהיב ממוצר חדש, לא שהם מפסידים.

ובכל מקרה לא מדובר שם בכלל על הארכיטקטורה של הקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib תוותר על השטות של ה-4MB L2

זה יותר מדי טענת פאנבוי

כשתביא הוכחה כמה נפח ב-L2 בדיוק תופס PI 1M אז אפשר לדבר

למה לוותר? ה-s-pi 1m, נכנס יפה מאוד במטמון שלו הגיון לוגי פשוט, אין סיבה אחרת!

תראה בעצמך מה קורה שהקונרו מתמודד עם תוכנות אשר 4 מגה מטמון כבר לא מספיק להם.

כמו שכבר כתבתי, אם לאינטל היה שפן היא היתה מוציאה בנצ'מרקים ריציניים כמו סיינסמרק! ולא משהו חובבני כמו s-pi-m1,

כי סיינסמרק נותנת יותר קרקע מוצקת מאשר האחרות.

צר לי ליאור שהאתר פה הפך להיות תומך אינטל תרתע משמע!

אני אישית לא פאן-בוי כבר עברתי ממזמן את הגיל, אני מסתכל על הדברים בצורה יותר לוגית, ולי נראה איך חברה שקרנית כמו אינטל(ראה את הסיפור של סקייפ ואינטל-

על התמיכה בכמות שיחות מול , בסוף התברר שהבעיה היא של סקייפ, ולא כמו שאינטל טענה הפוך)מייצרת הייפ על מוצר שלא הגיע למדף אפילו!

ודוחפת לפורומים בנצ'מרקים לא מציאותיים דרך מנהלי פורומים של חומרה(שיטה של נווידיה למי שזוכר).

ההגיון שלי מאוד פשוט, חברה שיש לה מוצר להיט תתן אותו לכל גורם בדיקה אפשרי שיש וללא חשש, ואינטל לא עשתה זאת מסיבה פשוטה,

כי פשוט אין לה מוצר מהפכני! טכנולוגית ה-core, היא לא מהפכה עדיין יש fsb מוגבל, כמות קאש מוגזמת לא תורמת לתוכנות כבדות, סתם מייצר קלוקים מיותרים,

ה-65 ננומטר זה הדחיפה המשמעותית, אבל אפשר לחשוב גם תעבור ל-65 ננומטר, טכנולוגית AMDבהרבה יותר מרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיהיה לך יותר טענה מאשר "אם ואם ואם ואם" ו-TypeO ש- PI 1M הפך ל- PI 1MB וזה פתאום נכנס ב-4MB L2 אז אפשר לדבר

עד אז אתה יכול להמשיך להגיד אם ואם ואם ואם ואם

נטו, יונה ודותן בתדרים קרובים נותנים תוצאות קרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, נראה לי אתה לוקח את זה יותר מדי קרוב... :screwy:

כולה חתיכת סיליקון מושתנת :lol:

זה לא קשור לסיליקון. זה קשור לפאנבויזם עוור ואטום שממש מעצבן. גם אם ימכרו CONROE EE ב 500 שקל זה לא יהיה טוב כי זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטענות האלה שצריך להשוות מעבדים clock for clock הן שטויות.

כל הטענות שצריך להשוות מעבדים עם אותו גודל של cache הן שטויות.

כל הטענות שצריך להשוות מעבדי 65nm עם 65nm הן שטויות.

צריך להשוות מעבד לפי ביצועים למחיר. זהו. כל השאר אלה שיקולים פנימיים שלא צריכים לעניין אתכם.

לזה יש בקר מובנה ולזה יש יותר קאש, לזה יש פרוסס כזה ולזה יש פרוסס אחר, לזה תדר כזה ולזה תדר אחר. הפרמטרים הפנימיים של המעבד צריכים להיות מגולמים האחד משני הפרמטרים האלה (ביצועים או מחיר). מה שצריך לעניין אתכם בסוף זה ביצועים חלקי מחיר, ופה נמדדת הצלחה של מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטענות האלה שצריך להשוות clock for clock הן שטויות.

כל הטענות שצריך להשוות עם אותו גודל של cache הן שטויות.

כל הטענות שצריך להשוות מעבדי 65nm עם 65nm הן שטויות.

צריך להשוות מעבד לפי ביצועים למחיר. זהו. כל השאר אלה שיקולים פנימיים שלא צריכים לעניין אתכם.

לזה יש בקר מובנה ולזה יש יותר קאש, לזה יש פרוסס כזה ולזה יש פרוסס אחר, לזה תדר כזה ולזה תדר אחר. הפרמטרים הפנימיים של המעבד צריכים להיות מגולמים האחד משני הפרמטרים האלה (ביצועים או מחיר). מה שצריך לעניין אתכם בסוף זה ביצועים חלקי מחיר, ופה נמדדת הצלחה של מעבד.

אוי..... כמה שאתה צודק :xyxthumbs:

בכל מקרה, כשהקונרו יצא רשמית כל הפאנבויז של ישבו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;Dפשש... אני לא מאמין ככה עובדים עליכם :smile1:

מעניין הם ממשיכים לעשות בנצ'מרקים ב- pi, למה אף אחד שם לא עושה בנצ'מרק ב-ScienceMark!!!

כי האמת תצא לאור!

אולי נבדוק במשחקים שאת כולנו זה מעניין? לפי הסיקור של ANANDTECH יש הפרש גדול בין מעבדי לקונרו במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...