המחשב נתקע כאשר אני באמצע משחק... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע כאשר אני באמצע משחק...

Rhx

Recommended Posts

שלום,לאחרונה שאני מתחיל לשחק במשחקים,אז המחשב נתקע כאילו התמונה של המשחק נתקעת והמחשב לא מגיב - חשבתי שזה בגלל הטמפרטורה אבל לי היא נראית למען האמת בסדר גמור...במנוחה היא:

טמפ' מSpeedfan:

Local Temp:37

Remote Temp:40

Local:34

Remote:38

HD:38

מישהו יודע אולי מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי טמפ

רק כדי להמחיש אני עם מעבד Barton 2500 טמפ מנוחה שלו עכשיו (ווינדוס...לא משחק או מאמץ,בדיוק בזמן שאני כותב את זה) היא : 67 מעלות

במאמץ זה מגיע ל70-73 מעלות

יכול להיות שהחיישן דפוק,יכול להיות שזו באמת הטמפ ... מה שכן זה כבר יותר משנה ככה ובחיים לא היו לי בעיות. (ואני משחק BF2 ועוד כמה משחקים כבדים יחסית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי טמפ

רק כדי להמחיש אני עם מעבד Barton 2500 טמפ מנוחה שלו עכשיו (ווינדוס...לא משחק או מאמץ,בדיוק בזמן שאני כותב את זה) היא : 67 מעלות

במאמץ זה מגיע ל70-73 מעלות

יכול להיות שהחיישן דפוק,יכול להיות שזו באמת הטמפ ... מה שכן זה כבר יותר משנה ככה ובחיים לא היו לי בעיות. (ואני משחק BF2 ועוד כמה משחקים כבדים יחסית...)

לא ממש נראה לי שהחיישן מזייף,גם אתמול שזה התחיל להתקע לי רצוף אז לקחתי והוצאתי את האבק מהמחשב והוא נקי,אז אני לא חושב שזאת בעיית טמפ'.

אולי בעיית מתחים או משהו?יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש נראה לי שהחיישן מזייף,גם אתמול שזה התחיל להתקע לי רצוף אז לקחתי והוצאתי את האבק מהמחשב והוא נקי,אז אני לא חושב שזאת בעיית טמפ'.

אולי בעיית מתחים או משהו?יכול להיות?

דווקא זה יכול להיות..היה לי פעם תקיעות ובעיות עם ספק ג'נרי . מסוכן מאוד..היום אני עם TT480 purepower עושה עבודה מעולה!

אחלה מתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה יכול להיות..היה לי פעם תקיעות ובעיות עם ספק ג'נרי . מסוכן מאוד..היום אני עם TT480 purepower עושה עבודה מעולה!

אחלה מתחים.

יש לי HEC 425W,בכל מקרה אני אתן פה את המתחים תגידו לי אם זה בסדר/יציב..:

ווירוסים רוגלות???

אין כלום...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...