Command And Conquer 3 Announced! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3 Announced!

X_Dror

Recommended Posts

1145399695_medium.jpg

Ladies and Gentlemen, the new C&C cat is out of the bag...

You have this from me: this is not a joke, this is not a hoax. The cover story of the June issue of Gamer is, in fact, a preview of the next Command & Conquer game, simply titled C&C 3.

I expect we will be hearing more from EA on this matter shortly in the form of a press release type thing.

Let me repeat for those of you who skimmed the news instead of reading:

C&C 3 HAS BEEN ANNOUNCED

This is not a drill. Pick up the June copy of "PC Gamer" for a preview.

moretanks2cc3du.jpg

orcatank7bn5fb.jpg

tankbarracks5xl0ly.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לדעת מאיפה הציטוט?

לא משנה, מצאתי.

According to the PC Gamer article the story behind the new C&C game revolves around the world been thrown into chaos due to the spread of Tiberium. As a result 20% of the Earth's surface has become Tiberium-infested and is now inhospitable (these areas are Red Zones). Tiberium hasn't fully taken hold of 50% of the Earth (these areas are Yellow Zones) and the rest of the Earth is more or less safe (these areas are called Blue/Green zones) this area is also where the GDI is headquartered. The GDI is trying to prevent the spread of Tiberium and convert the Yellow Zones to Blue Zones. The only other information the article give us it that the game will use the SAGE engine (from C&C Generals) but it will be heavily modified. It also says Kane will be returning and Live-action scenes will be making a comeback to the C&Cverse .

http://darkzero.co.uk/news.php?newsid=9354

C&C 3 Announced!

No joke. Pick up a June 2006 issue of PC Gamer to read all about the next RTS game in the Command & Conquer series, simply titled "C&C3".

http://planetcnc.gamespy.com/

אני שמח, אבל בטוח שEA ידפקו את המשחק. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי מה שEA עשו לזכיון של הסנדק ואחרי 1000000000000 מישחקים לא מקורים וממוחזרים

של EA

אני לא מצפה למישחק הזה

אני אולי אוהב את סידרת Command And Conquer

ביגלל הפשטות שלה אבל בידי EA בטח יצא מישחק משעמם שיחזור על עצמו תוך שעה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה באמת חבל אם החלק השלישי לא יהיה כייפי כמו הקודמים, אינ מקווה שם רק יוסיפו/ישנו את הטנקים/חיילים ישפרו קצת את הגרפיקה (לא הרבה-שאני אוכל לשחק גם) ושכל השאר ישאר זהה ל RR2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד:

H O L Y M O T H E R O F G O D ! ! !

לפני 10 שנים כאשר יצא המשחק הראשון של RED ALERT הוא הפך למשחק האהוב עליי בכל הזמנים. גם במקביל הC&C הראשון היה מטורף (לזמנו).

אז הייתי בן 11. כיום אני בן 21 עוד 3 חודשים משתחרר מהצבא, וזה עדיין מעביר בי את אותם רגשות דה ז'ה וו יפים ומתוקים מהעבר.

אז מה היה לנו בזמן האחרון מהסדרה הזאת?

הוציאו את חבילת C&C DECADES שאיחדה בחבילה אחת את כל המשחקים בסדרה:

First-Decade1024.jpg

ואחרי הנשקים האחרונים שהוצגו בGENERALS ZERO HOUR אני ממש מצפה לחידושים במשחק החדש. מה אפשר כבר להמציא מעבר לזה:

http://www.cncsaga.com/index.php?web=1;26;2;0;71

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי מה שEA עשו לזכיון של הסנדק ואחרי 1000000000000 מישחקים לא מקורים וממוחזרים

של EA

אני לא מצפה למישחק הזה

אני אולי אוהב את סידרת Command And Conquer

ביגלל הפשטות שלה אבל בידי EA בטח יצא מישחק משעמם שיחזור על עצמו תוך שעה אחת

ובכל זאת תשחק במשחק כמו גדול.

אגב,

הייתי משתמש במילה REVEALED במקום ANNOUNCED...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוואי שיצא מזה משהו טוב שלפחות ימשיכו את הסדרה כראוי ולא לכישלון.

דבר שני: אני מקווה שעדיין נשאר להם מפתחים מוובסוט כדי שיוכלו לעזור בתכנון המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוואי שיצא מזה משהו טוב שלפחות ימשיכו את הסדרה כראוי ולא לכישלון.

דבר שני: אני מקווה שעדיין נשאר להם מפתחים מוובסוט כדי שיוכלו לעזור בתכנון המשחק

:lol:

אם כבר: ווסטווד . . . WESTWOOD R.I.P

הסנדק בתכלס היה אכזבה. השגתי אותו ומחקתי אחרי חצי שעה של שיטוטים, בדיקת תנועות ויכולות וגרפיקה. רק הגרפיקה נראית איכשהו בסדר. הבעייה היא שהשליטה מאעפנה לחלוטין, והמכות זה כבר בכלל טראומה שקיבלתי. היו צריכים לתת לROCKSTAR, המפתחים של לפתח את המשחק הזה. הם היו עושים משהו שהוא שילוב בין גניבת הרכבים ,המשימות,והתנועות החלקות של לבין הסרט המקורי.

בכל מקרה, למי שמתבלבל וכבר לא זוכר מי היו VNOD ו GDI:

הGDI היו הטובים והNOD היו הרעים במשחק המקורי מ1995.

הוא נקרא COMMAND AND CONQUER המקורי. אחריו הגיע TIBERIAN SUN שנקרא בסלנג: C&C2 ( אחריו הופיע RENEGADE) ששוחק בתוך אותו עולם.

RED ALERT הופיע ב1996. אחריו הופיע RED ALERT 2 שהיה משחק מאעפן עם גרפיקה מבזה.ומאז כולם מחכים לRA3. והייתה פעם הכרזה שהC&C הבא יהיה בתוך העולם של RA2 . . . וזה התבדה כנראה, או לחילופין - הם עובדים בחשאי על RED ALERT 3 . . . :jump:

זה ממרץ 2005:

http://gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=41764

ועכשיו לכמה דברים מסתוריים:

התמונה הזאת מציגה את קרן הלייזר ION CANNON שהופיע בZERO HOUR . . .

fd_poster_a.jpg

הבעיה היא שגם זאת תיאורטית מראה משהו שאמור היה להופיע . . . החיילים שבינינו יודעים שאמור זה "שם של דג",וגם אותו אוכלים, אבל עדיין תראו:

fd_poster_b.jpg

ותמונה מתוך סרטון שמישהו מצא:

cc3tank.jpg

זה מתיישבי עם תמונה מסתורית שמסתובבת ברשת ומראה את המשחק עצמו(תראו את הקרן הכחולה שהתמונה עם המסך היא מין המשך של התמונה עם הטנק! אבל זה רק אבחון שלי אישי):

o_dsc00729.jpg

=========================

באדיבות פורום C&C בגיימר:

"טוב בקשר לתמונה הישנה.. דלפי[היה מנהל הקהילה של ווסטווד..] אמר שאין קשר בין התמונה הישנה שנחשפה לCNC3 ולמה שעכשיו..

[אני עכשיו קורא את התגובות בPCNC] הינה :

Those images were very real taken from the Westwood Studios version of C&C III back in 2002 and 2003. I am 100% positive the game looks like those images you have posted.

Delphi

Game Designer

Petroglyph

והכתב של PCNC אמר:

Knowledge I was entrusted with but feel it is safe to reveal at this time:

C&C 3 will be:

- Tiberium universe (or, at least, some other dark alt-universe [i haven't read the Gamer article yet])

- "Serious" atmosphere (i.e., not like RA2)

These two points are almost certainly addressed in the Gamer preview.

Obviously, there is liable to be an EA C&C3 floor presence at E3"

====================

OMG! גילו למנהלי האתרים הגדולים של CNC כבר לפני חודשיים על זה!! עכשיו שזה בחוץ הם חושפים קצת מידע, הם ידעו שהפוסטרים שבאים עם העשור הראשון הם הקונספטים למשחק החדש!(את זה אמר C&CKing מהאתר cncnz.com) וקודם כבר כתבתי את מה שחשף הכתב שלPCNC..

.. עכשיו צריך לחכות ש Lion מcncden יעדכן ויחשוף את המידע שהיה אצלו :) וכמובן להודעה הרשמית מEA..למרות שעצם העבודה שזה בגיליון..זה כבר אומר שיש אישור והכרזה רישמית..רק צריך לחכות להכרזה הנפרדת באתר של EA

עריכה : יהיו סרטים!!!(אם הבנתי נכון) וקיין חוזר!!!!!! אבל לא כתוב מי ישחק אותו!!!!! ו-

The game will use the SAGE engine אבל ישופץ כמו בBFME2

================================================

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...