שאלה על RapidShare - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על RapidShare

deso

Recommended Posts

זהו אתר שמאפשר להעלות אליו קבצים בגדלים של עד 100 מגה,והרעיון שעומד מאחוריו הוא להעביר קצבים גדולים בקלות יחסית,כאילו את רוצה לשלוח לדודה שלך סרט של משפוחה אז אתה מעלה לשם ושולח לה תלינק להורדה,היא יכול להוריד במהירות ענקית (אין הגבלה) אבל יש מספר פעמים מוגבל אם למשל הורדת פעם אחת אז אתה צריך לחכות זמן מסוייים כדי להוריד משהו אחר מהאתר(במידה ויש לך חשבון חינם)

איך להוריד?

יש לך לינק-אתה נכנס אליו ואז מופיעה טבלה אם יש לך חשבון בתשלום אתה לוחץ על פרימיום אם יש לך חשבון חינם אתה לוחץ על FREE

אח"כ אתה מחכה מספר שניות-הוא סופר לאחור ואז אתה מתבקש להכניס קוד מסויים בן שלוש תווים ואח"כ ללחוץ על כפתור DOWNLOAD

(בד"כ אין צורך לשנות את המירור/שרת שממנו מורידם)

אם עוד משהו לא ברור תשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,יש לך אפשרות לקנות משתמש פרימיום שנותן לך אפשרות להוריד כמה פעמים שבא לך בלי לחכות להכניס תקוד.

לשנות שרת הכוונה היא שאחרי שהוא סופר הוא מבקש ממך להכניס את הקוד ואז לבחר שרת אלפא ועוד משהו,אז בד"כ אין צורך לשנות את השרת כי זה אוטומטית בוחר את השרת עם פחות עומס.

A-GOLD ,אם היה לי אחד הייתי מזמן משתמש בו,יש ברשת רשימות אבל עוד לא נתקלתי בחשבון אחד שעבד עד הסוף(הוא נכנס אבל אז כתוב שהחשבון לא חוקי ),קיימת גם תוכנה שכביכול פורצת ומביאה לך שם מתשמש וסיסמא אבל גם היא לא עבדה לי אפילו פעם אחת.

כדי להוריד קובץ אחד אחרי השני בלי לחכות שעה או 70 דקות צריך פשוט לעקוף תמנגנון שלהם,אני מניח שיש לך מהיר אז מה שאתה עושה זה להתנתק מהאינטרנט,למחוק קוקיס,להתחבר מחדש ולהכנס להורדה ו-וואלה אתה יכול להוריד

בתכלס אם אתה מוריד הרבה,משתלם לקנות אצלם חשבון זה לא כל כך יקר אם קונים לתקופה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מוריד בחינם,אתה צריך להמתין כמה שניות ואחרי זה להכניס קוד ורק אז ההורדה תתחיל בחשבון בתשלום אתה מוריד מיד בלי שום קודים והמתנות

כשאתה מוריד בחינם,אתה יכול להוריד רק קובץ אחד בו זמנית,בחשבון בתשלום אתה יכול להוריד כמה קבצים שבא לך

כאתה מוריד בחינם,אתה צריך להמתין מספר מסויים של דקות(בד"כ 70) עד שתוכל להוריד שוב,בחשבון בתשלום אין שום המתנה

ואולי יש עוד כמה

אתה לא חייב להרשם יש לך את האפשרות להוריד בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתנתק מהאינטרנט ותתחבר מחדש

:smile1:

זה מה שכתבתי תגובה שעברה ולפעמים גם צריך למחוק קוקיס

ועד כמה שאני יודע,לא הוא לא רואה את ה IP שלך,המקסימום שהוא רואה זה שמישהו הוריד תקובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...