Infima Archiver - בדיחה גרועה או סכנה? - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Infima Archiver - בדיחה גרועה או סכנה?

maorc1981

Recommended Posts

גוגל יכול כנראה לעקוף את התפריטים הפומביים של YNET

יש לשער שגוגל שומר בבבסיס הנתונים שלו את כתובת ה- URL של דף אינטרנט,

אין ל עניין בעריכות מחדש של האתר שמחזיק את הדף הנ"ל, לרבות תפריטי גישה חדשים ב- YNET .

אילו היה בודק כל פעם מחדש את תפריטי הגישה לדפים שאליהם הוא מפנה הוא היה עושה עבודה

בהיקף בלתי ניסבל.

גוגל פשוט שומר אצלו את ה- URL הראשון כנראה ובנוסף , ליתר בטחון, הוא מחזיק על השרתים של עותק של

אותו דף, במה שגוגל קורא לו מטמון

CASHE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי, דפים מגיעים מה-cache (מטמון) של אם (ורק אם) בחרת באפשרות זו. כלומר, לחצת על הקישור "Cached" שמופיע בד"כ ליד תוצאת החיפוש.

במידה ולחצת על הקישור הישיר והוא אינו קיים, תקבל הודעה מתאימה (404 וכו')

בכל מקרה, כדי לוודא שאכן הדף קיים עשיתי חיפוש על "infima" בתוך YNET, תחת חיפוש ==> "כתבות באתר". הדף נמצא תחת "מדריכי קנייה", אבל מאחר ורשימת המדריכים ארוכה לא תוכל למצוא אותה ישירות אלא ע"י חיפוש. נסה בעצמך... :)

מה שחשוב הוא ש-YNET מסיבה זו או אחרת מתעלמים מהקוראים שמתריעים על שיתוף פעולה מצדם (מצד YNET כמובן), בשוגג או בכוונה תחילה, להפצת שקרים והטעיית הציבור.

אם YNET ממשיכים להתעלם כנראה שאין ברירה אלא לפנות למתחרים שלהם, מעריב NRG, ולעדכנם על המתרחש. אני מזמין אותך ואחרים לעשות כמוני... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שלום לכל המקטרגים והידענים, יש לי כמה דברים באמת חשובים להגיד כאן.

קודם כל אני לא באתי לריב עם אף אחד, אני רק באתי להודיע על תוכנה החדשה שיצאה

לשוק, זה התפתח לריב מוזר כזה שלא מבין איך ניכנסתי אליו.

חוץ מזה, פורסם באתר ובעוד כמה מקומות שהאלוגוריתם של אינפימה הוא גנוב, אני שוב חוזר

בפעם המיליארד שזו שטויות שאני לא יודע מאיפה המציאו אותה.

כמה דברים:

1. רשמו פה שבכיווץ של אינפימה ישנו LOSS בקבצי , הדבר הזה נכון (ואם תקראו שוב את הכתבה

שפורסמה פה באתר תגלו שזה בדיוק מה שהחברה אמרה), אך אם תשימו לב הבעיה הזו נפתרה בקרב ה- 128KBPS (בגירסא האחרונה שיצאה!)

כלומר אם תכווצו קובץ שהוא 128 KBPS אז תיווכחו לדעת שאין LOSS, בשאר האיכויות יש LOSS והדבר בתהליכי תיקון.

2. יש עוד באג שהודעתי עליו מזמן (אך אף אחד לא שם לב להודעה שלי) הוא שצריך לכווץ בינתיים רק תחת תיקיות, כלומר אל תשימו

קובץ ב-D לדוגמא ומשם תכווצו, פתחו תיקייה כלשהי (לא חשוב איזו) ותכניסו את הקובץ הרצוי לכיווץ, ושמה תכווצו- רק ככה זה יעבוד!

כמובן שגם בעיה זו תיפתר בעתיד.

רק אחרי שתורידו את הגירסא החדשה ותסירו את הישנה, ותכווצו רק איך שהסברתי הכיווץ יצליח.

ואני לא מבין איך כולם נתפלו לכיווץ ה- יש כל כך הרבה סוגים של קבצים...

אני לא מתכוון להתייחס לטענה המגוחכת הזו שהאלגוריתם גנוב, אין לזה שום בסיס, אך אם אתם רוצים להודיע לכל מיני

אתרים על כך זו זוכתכם, אך זכרו שאתרים כמו YNET לדוגמא הוא אתר רציני והוא לא יסתכן באשמות חסרי בסיס שלא נבדקו

מספר פעמים, כי כמו שאתם יודעים זאת הילה לתביעה על הוצאת דיבה.

שבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר לימון, מה שמעניין אותי בכל אופן זה איך ילד כמוך קשור לחברה הזו ?

"שזו שטויות" - "שזו שטות"

"כולם נתפלו" - "נטפלו"

"הילה לתביעה" - "עילה"

"באשמות חסרי בסיס" - "חסרות בסיס"

ועוד ועוד...

מתקבל הרושם שמדובר בבן דודו של אחד המפתחים או גרוע יותר - אחד השותפים למייזם המפוקפק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blue_core, הוצאת לי את המילים מהפה! :lol:

בכל אופן, מספר שאלות למר לימון היקר:

1. אשמח לקבל הבהרה לטענתכם, ואני מצטט: "השחזור אינו bit-to-bit אך שומר על איכות המידע באופן מלא". אז מה הכוונה, הקובץ המשוחזר הוא בדיוק כמו המקורי, או רק נשמע כמוהו? ואם הוא רק נשמע אותו הדבר, אז צר לי, הוא לא lossless, גם נשמע אותו הדבר לרוב האנשים. תלמד הגדרות...

2. "צריך לכווץ רק תחת תיקיות"? מזה השטויות האלו?!?!?. אדוני, לדבר כזה לא קוראים תוכנה ואם תתעקש לקרוא לזה כך, אז זו תהיה גרסת אלפא ולא בטא. אבל בטח גם את זה אתה לא מכיר...

3. אותה "מהפיכה" שעליה הצהרתם מדברת על עד 85% כיווץ יחסית לאחרים. אם נוציא את , שהוא כאמור, לא כיווץ Lossless, הרי שהרעש שעשיתם כנראה היה גדול מדי, לא? שאר הקבצים (אלו שלא מאבדים מידע) לא מראים תוצאות טובות בהרבה, ואם ניקח בחשבון שלא ביצעתם השוואה עם תוכנות דחיסה מובילות כגון 7zip ותוכנות אחרות ייתכן שאפילו הן נמצאות בייתרון על התוכנה שלכם. ובמילים אחרות: "ההר הוליד עכבר"...

4. "איך כולם נטפלו לכיווץ ה-MP3"? (התיקון כדי למנוע מבוכה ;)). אתה קולט מה אתה אומר? אם לא הייתי גיבוי לקבצים שלי לפני שבדקתי את התוכנה הייתי מאבד אותם. באגים בממשק אפשר להבין. אבל באלגוריתם?!?! באמת...

אשמח לקבל תשובות ענייניות... (לשם שינוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך LEMON הזה לא קיבל באן. הוא מזוהה עם "יוצרי תוכנה" שלמעשה עסקו בפעילות פלילית, ומפמפם את העסקים המפוקפקים שלו מעל דפי הפורום.

איך זה בדיוק שימוש הוגן בחשבון המשתמש שלו?

עצם זה שהוא לא היה מוכן להזדהות זה כבר מחשיד, אבל הוא בפירוש קשור ליוצרי התרמית, שלבטח פגעה באנשים. אף אחד לא יודע איזה MALICIOUS CODE היה שזור בתוכנה, אף אחד לא יודע מה הם עשו עם חשבונות המייל שהם אספו מפתאים שהורידו את התוכנה, ואף אחד לא יודע כמה משקיעים זרקו את כספם לפח.

כל כך הרבה נפגעים, וממשיכים לתת להם במה מעל דפי הפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפכתם את נושא הדיון למנועי חיפוש ואופן פעולתם...?!

ל ET

טענתי ש YNET מחק את הפירסום על INFIMA מלפני שבועיים בכך שהוא מחק את הלינקים הפומביים

שלו לאותו פירסום.

הסברתי מדוע ניתן להגיע לאותו מאמר דרך מנוע החיפוש ואותו הסבר נכון

כנראה לגבי מנוע החיפוש של YNET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...