האם שווה ללכת על הטרמלטייק קאנדאלף??? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה ללכת על הטרמלטייק קאנדאלף???

shmekel

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש מארז חדש.

חשבתי בכיוון של הKANDALF המדהים של טרמלטייק.

פול טאוור,עיצוב מושלם בשבילי.

האם אתם ממליצים עליו למרות מחירו המוגזם? (כ1200 שקלים)

או שיש טובים יותר בתמורה לפחות כסף?

אשמח לדעת אם יש!

תודה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם מדברים על תמורה לכסף יש רק 2 מארזים: 6A19 של קומפיוקייס או האורורה של ג'יגהבייט בשוק האלומיניום.

אם אתה רוצה/מוכן בכל זאת להוציא כל כך הרבה כסף אז כבר קח P160/P180 של או STACKER של COOLER MASTER.

בעיקרון האיכות בנייה/חומרים של טרמל תייק היא נוראית והמאווררים רועשים. זה משיחות/ביקורות של אנשים שיש להם את המארזים האלה.

עוד אופציה נחמדה (ושקטה) היא הסונטה 2 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ קישורים בבקשה :xyxthumbs:

איני מבין בדגמים וכד'... רק שהמארז יקורר כמו שצריך,שיהיו מספיק פתחים למאווררים ואיורור בכללי...

וכמובן יפה,עם חלון בצד.

אז... אשמח לקישורים והמלצות ;)

כמובן שעדיף בכמה שפחות כסף,1200 שח למארז.. קצת מטורף אבל העיצוב מושך את העין יותר מהאיכות חומרים.

בקשר למארזים של טרמלטייק,הם מעולים לפי דעתי ואיכות חומרים מצויינת אבל נורא יקרים,יש לחבר שלי את הXASER עם הדלת ו2 כפתורים למעלה ולמטה לשליטה על המאווררים.. מארז נורא נחמד אבל הדלת מתפרקת לו כל הזמן,והוא ממש לא נוח לפירוק\הוספת מאווררים וכד'...

תודה על התגובה מהירה אגב :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל דיון על המארזים של TT אני אומר את דעתי שהם מצויינים, גם מבחינת האיכות ולא רק המראה.

הkandalf שיש לי נח לי מאוד, גדול ומרווח עם הרבה פטנטים טובים כמו פילטרים נשלפים למשל.

אני מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איכות ההרכבה שלהם והשקט שלהם היא יותר גבוה - ובהרבה.

לי אישית יש את ה6A19 והוא מארז מעולה. אני מעדיף חומרה יקרה יותר במחשב מאשר מארז יפה יותר... הוא גם די שקט. וגם יש לו פילטרים נשלפים...

אם הייתי מוציא יותר כסף על מארז זה רק על הסונטה. לאנטק יש איכות + שירות מעולה (מישהו פעם סיפר פה שהוא שלח מייל איפה אפשר לקנות ברגים מסיליקון למארז שלהם, ואחרי פחות משבוע קיבל כאלה חינם כולל מישלוח מארה"ב) + שקט שקט שקט

גם האוררוה בשביל הקירור והאלומיניום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה בטרמלטייק זה שהם מוציאים כל פעם משהו נורמלי ממארז קודם.

למשל בXASER של חבר שלי יש פתח כזה מול הביגטייפון שמכניס אוויר.

לKANDALF אין !!!

זה אומר,שהוא מכניס את האוויר החם כבר שיש במארז ולא שואב אוויר "נקי וצח" מבחוץ....

לעומת זאת, נראה חבלז.. אבל אין לו מאוורר בדלת כמו שכולם אומרים... ולהתחיל לחתוך ולקדוח במארז לא נראה לי שיש לי סבלנות וידע לזה..

אני רוצה מארז בעיקרון שיהיה במחיר נורמלי -500-800.

ויהיה לו 2 מאווררים לפחות מקדימה

2 מאווררים מאחורה

מאוורר למעלה

ומאוורר בדלת.

זה מה שראיתי לסירקולציה מושלמת.

רצוי מארז בצבע שחור וכמובן חובה חלון.

אבל....... הכי חשוב שקט שקט שקט !! לא רוצה רעש של זימזומים של מאווררים ,הרעש של הסיבובים פשוט מחרפן. וקירור יעיל במיוחד

יש לי כבר חומרה טובה ואיכותית כולל של טרמלטייק שקיבלתי לא מזמן.....

רק מארז לקנות ואני מוכן לעבודה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIR DUCT זה לא דבר כזה חשוב.

ואם תשים בחלון מאוורר הוא ממש ממש ירעיש (אלא אם הוא 120 (לא שראיתי אחד כזה).

בעיקרון הגיג'הבייט אוררוה עונה על כל הדרישות שלך חוץ מהחלון.

בעצם יש גם את הLANBOY של אנטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי יותר לANTEC הקודם לא הלאן בוי....

נשמע טוב,2 מאווררים קדימה 2 אחורה..

הבעייה היא שאין למעלה מאווורר... שיוציא את החום כלפי מעלה...

היה עוזר גם מאוורר בדלת לכרטיס מסך (7800GT).

מה אתם אומרים.. לרכוש וזהו? או שיש עוד הצעות?

עוד משהו שאני עכשיו שם לב אליו,

באתר זיגזג ישנו מארז שדומה בול לאנטק אבל בשם Chenming

להלן המארז:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=33_181&products_id=2550

אותו דבר כמו האנטק אפילו זול יותר בטיפה....

והשאלה שלי היא מדוע........?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעל Xaser III של TT, לא כדאי.

נחמד בהתחלה, אבל עם הזמן המארז פשוט מתבלה.

זה נשבר, ההוא התלקל, והשלישי כבר לא נסגר כמו שצריך, ושלא נדבר על המאווררים חסרי התועלת שהם תקעו במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כתגובה.. יש לי את המארז הזה של TT

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_515_1535&products_id=7775

אני מאוד מאוד מרוצה ממנו... הוא ממש יפה וגם איכותי.. לא עושה שום רעשים... ובחושך הוא ממש מדליק.. (בגלל האורות הכחולים שלו)...

בקיצור מומלץ בחום.. אני גם התלבטתי לא מעט לגבי מארז.. כפי שאתה רואה גם קניתי מפרט בלא מעט כסף ....ובאמת אני חושב שעשיתי בחירה טובה איתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו זו ההתלבטות כי טרמלטייק גם חושבים לפעמים על דברים חשובים כמו שמארזים אחרים לא חושבים.

לדוגמא: מאוורר למעלה,ודלת כחולה בצד (אומנם מכוערת) שמכנסיה אוויר למעבדה ישירות ולמטה ועוד...

המארזים שלהם יפהפים אין בזה שום ספק,אין להם תחרות לפי דעתי,אבל האיכות והמחיר משחקים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...