צריך המלצה טובה לספק כוח ... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה טובה לספק כוח ...

Ncoder

Recommended Posts

Vatos-Locos,

ה-ART זה ה-ARTF (לפחות זה הדגם שמוכרים :-)), תודה.

שווה להוסיף עוד 30 ש"ח ל-FSP ? (שמתי לב שהמאוורר שלו יותר גדול, זה בהכרח יותר טוב ויותר שקט?)

(רכשתי היום כבל 5מ' VGA מסוכך מנועה, יש לי אפשרות להזמין בדרך גם את ה-FSP או את ה-HEC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-FSP לא מתאים למחשב שלך, קח את ה-HEC

ספקי ATX12V 2.0 ומעלה (כמו ה-FSP) לא בהכרח יתאימו, עלולות להיות בעיות עם הריילים של ה-12v (המעבד יושב על ה-5V, אז על ה-12V השני לא בהכרח יהיה עומס מינימלי)

הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מספיק בספקי כוח בשביל להגיד מה יקרה במצב כזה, אבל גם אתה הרי לא מבין מספיק. לא מספיק בשביל להגיד שזה מופרך.

מה שכן, יש את ה-Cross-load chart של X-Bit, אפילו לדגם כמעט זהה -

3d10ya.gif

(לקחתי מכאן)

שים לב שלא כל קומבינציה של עומסים מתקבלת בלי בעיה. עבור עומסים נמוכים מדי על ה-12V יש חריגה מהתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי. ה HEC300ART מעצבן. הוא מרעיש. גם תחת עומס וגם שהוא קצת מתיישן ונכנס לו אבק. אני הייתי קונה מנועה את ה FSP, שואל אותם על "הבעיה" שאתה טוען שקיימת, לוקח את ה FSP וסוגר איתם שאם יש בעיה מחזיר ולוקח משהו אחר, למרות שבאמת נשמע לי הזוי אבל לך תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה-HEC לא משהו זה עניין אחר. זה לא קשור.

ומאיפה שבכלל נועה או כל חנות אחרת יהיו מודעים לזה? ומי יישב עם מולטימטר ויבדוק שהכל תקין?

"נשמע לי הזוי\מופרך" זה לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להביא את המחשב לנועה ולבדוק אותו שם עם מולטימטר, וממש לא נראית לי התיאוריה הזאת. אם זה היה נכון, אז בספקים מודולריים היו מדגישים את הנקודה. בכל מקרה את ה HEC לא הייתי לוקח אם רוצים ספק שקט יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא נראה לך זה לא מעניין אף אחד. אתה לא מבין מספיק (וגם אני לא מבין מספיק) בשביל לדעת מה יקרה שם.

לא שזה קשור, אבל אני לא חושב שראיתי ספק מודולרי עם חיבור ATX או ATX12V מתפרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...