מבקש מפרט בבקשה ב 1000$/5000NIS "משחקים" פרטים בפנים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט בבקשה ב 1000$/5000NIS "משחקים" פרטים בפנים

BigPapa

Recommended Posts

דיברתי עם הקרוב משפחה שייעזור לאבא לשלי לקנות את החלקים הוא אמר לי מערכת מטורפת אבל הוא ביקש שאני ירכיב את המפרט לפי שני אתרים שהוא מתכוון להזמין משם את החלקים...

www.tigerdirect.com

www.mwave.com

עכשיו ניסית אבל הסתבכתי שם... הייתי שמח עם מישהו היה מוכן לבנות לי משם מפרט בתקציב של 1000$ כשצריך להתחשב בעובדה שאת המארז,ספק,מקלדת ועכבר(אולי עכבר שם יותר זול..) אני מתכוון לקנות פה בארץ... אז אני צריך את הכסף בשביל זה גם.

דברים שקיימים ולא צריך במפרט:

מסך

צורב NEC 3550A

כונן LG

רמקוליים איכותיים גם יש. Altec Lansing ATP3 2.1

תודה מראש על העזרה.

יגאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ההבדלים כל-כך גדולים ?

מה שהבנתי מהקרוב משפחה... הוא לא משלם על זה מיסים... כי האתרים האלה בקליפורניה והוא גר ב ניו-יורק אז הוא פטור ממס על זה... זה מה שהוא הסביר לי...

לא יודע איך זה בדיוק עובד אצלהם... אבל אני יישאל אותו אם הוא יכול לקנות ב , מה בערך ההבדלים שאני אוכל להגיד לו... ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי... הנה משהו שבנו לי גם מ NEWEGG מה דעתכם.

Intel Pentium D 920 Presler 800MHz FSB LGA 775 Dual Core Processor Model BX80553920 - Retail

$243.00

ASUS P5WD2-E Premium Socket T (LGA 775) Intel 975X ATX Intel Motherboard - Retail

220.99$

X2

mushkin Enhanced Performance 512MB 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 667 (PC2 5300) Unbuffered System Memory Model 991378a - Retail

2*$40.99

=

$81.98

SAPPHIRE 100154 Radeon X1800XT 256MB GDDR3 PCI Express x16 Video Card - OEM

$285.00

Maxtor DiamondMax 10 6V200E0 200GB 7200 RPM SATA 3.0Gb/s Hard Drive - OEM

$83.00

Antec LifeStyle SONATA II Piano Black Steel ATX Mid Tower Computer Case 450Watt SmartPower 2.0 ATX 12V V2.0 for & systems Power Supply - Retail

$99.99

תמונות של המארז:

הוא כולל גם ספק מעולה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אתה עדיין דבוק לאינטל. לפחות תנצל את ארה"ב ותיקח מעבד+לוח כאלה - T2300 + AOpen i975Xa-YDG, זה לא רחוק במחיר ממה שאתה בחרת (540$ במקום 460$)

ה-X1800XT וה-7900GT באותה רמה בערך, אף אחד מהם לא יאכזב אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון כן, אבל הוורסיה שאתה רוצה לקנות היא רק עם 256 וממש אין לי כוח כרגע לבדוק מה המשמעות של הכרטיס הזה.

בכל מקרה הלוח שלקחת סתם יקר, ולקחת רק גיגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם מה באת לקבל ייעוץ אם בין כה וכה אתה קונה את מה שהתכוונת לקנות מלכתחילה?

ולמה אתה חושב בדיוק שזה מה שהתכוונתי לקנות ?

אכן כן באתי לפה לייעוץ, והמפרט הזה שהבאתי זה גם מישהו שבנה לי כמו שMcfly בנה לי... אני לא מבין מה הבעיה, אם היה לי משהו בראש מהתחלה הייתי כותב אותו פה ושואל אותכם מה דעתכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד אליך אינטגרל...

היחס של הד"ר לא הכי אוהד מהתגובה הזאת.. בכל מקרה אני לא בא לריב עם אף-אחד אפילו הייתי שמח אם הד"ר היה מכין לי איזה מפרט, ממה שראיתי בפורום הוא אחד שמבין עניין.

בקשר לכרטיס: ראיתי בנצ'ים שמראים שה X1800X חזק יותר מה 7900GT אשמח להראות לך אם תרצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...