מבקש מפרט בבקשה ב 1000$/5000NIS "משחקים" פרטים בפנים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט בבקשה ב 1000$/5000NIS "משחקים" פרטים בפנים

BigPapa

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ולמה אתה חושב בדיוק שזה מה שהתכוונתי לקנות ?

אכן כן באתי לפה לייעוץ, והמפרט הזה שהבאתי זה גם מישהו שבנה לי כמו שMcfly בנה לי... אני לא מבין מה הבעיה, אם היה לי משהו בראש מהתחלה הייתי כותב אותו פה ושואל אותכם מה דעתכם...

כי הסבירו לך שוב ושוב שאם אתה לא מתכוון לעשות אוברקלוק ה3800 הוא ה-מעבד ב"ה" הידיעה לקנות, אבל אתה מתעקש לקנות את המעבד של אינטל.

אני אומר זאת שוב, אין שום סיבה בעולם לקנות את ה920 אם אתה לא מתכוון לעשות אוברקלוק. הוא מעבד רחוק מאוד מה3800. למעשה, ה3800 יותר קרוב ברמה ל940.

לפני שלושה שבועות התחלנו לדחוף 920 למפרטים כי חשבנו שיש סיכוי שהמעבדים מהדור הבא של אינטל שבאמת מבטיחים למחוק את מהמפה הולכים להיות תואמים ללוחות של היום, ורצינו לשמור על אופציות שדרוג. היום כשברור לכולם שאין שום סיכוי לקנות מערכת היום שתהיה ברת שדרוג בעתיד, כולם חוזרים להמליץ על ה3800 במערכות שלא יעברו OC.

חמישה (!) אנשים המליצו לך לקנות דווקא את המפרט השני של מקפליי. למה אתה מתעקש על אינטל?

(הסיבה שלא הצעתי מפרט משלי היא כי אני פשוט לא רואה טעם. קיבלת את האופציה הטובה ביותר לתקציב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נערך: צודק ד"ר נוב, עכשיו שמתי לב לתגובה שלך בקשר למעבדי (ולאוברקלוק)

בכל מקרה הבנתי את הנקודה וזה המפרט שאני כנראה מתכוון ללכת עליו... בכל מקרה תודה רבה על כל העזרה לבינתיים ;)

תודה לכולם על העזרה ,Mcfly תודה על המפרט המצוין כמו שהבנתי :xyxthumbs:

יגאל

עריכה: שאלה בקשר ל האם זה שווה את זה (לעתיד) ? ואם כן בכמה זה מייקר את העסק ... ?

ואם הייתי רוצה שתהיה לי את האפשרות לאוברקלוק... המעבד הזה לא מתאים והלוח ? האוברקלוק של הכ.מסך לא קשור למעבד וללוח אם אני ירצה לעשות נכון ?

(אני מודע לזה שאני ייצטרך קירור יותר טוב בשביל כל ...)

מקווה שלא משגע אותכם יותר מידי... פשוט רוצה להעשיר את הידע שלי בכל הנוגע לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט "SLI Ready" זה בזבוז לדעתי. SLI זה רק לאנשים שמסוגלים להרשות לעצמם לרכוש שני כרטיסים חזקים תוך זמן קצר, אחרת ההשקעה הזו היא ממש מיותרת. ככל שעובר הזמן עם מערכת כזו זה פחות ופחות משתלם "לשדרג ל-SLI", פשוט עדיף לקנות כרטיס חדש וחזק יותר.

ה- אחלה לוח, גם לאוברקלוק. יש לך בתוספת של כ-30$ אופטרון 165 שהוא חזק משמעותית מבחינת פוטנציאל . וכן, אין קשר בין לכרטיס לבין לשאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- מצויין

לא יודע לגבי יכולות האוברקלוק של הזכרון, אבל אפשר לקנות איזה 2x1GB שמדורג ל-DDR500 (יש גם כאלה באיזור ה-160$)

אל תשתגע עם ההשקעה ביכולות , אמרת שזה בא על חשבון ציוד היקפי, וציוד היקפי תמיד צריך לבוא ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...