רמקולים יקרים בימיוחד - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים יקרים בימיוחד

razoli

Recommended Posts

הגובה שלהם הוא 230 ס"מ, בהחלט לא הגבוה ביותר שנתקלתי בו. למען האמת, גם לא הכבד ביותר. הם ייכנסו בכל חדר מגורים ממוצע שכן גובה מינימלי בארץ הוא 260ס"מ.

בכל אופן, שלא תטעו לחשוב שהמחיר אומר שהם טובים במיוחד. צריך לשמוע ואז להחליט.

Anatoli.

לא משנה מה תגיד, כי אלה סתם קשקושים. אני בטוח שרמקולים ברבע מיליון שקל נשמעים מעולה. בלי לשמוע אותם אפילו, כי אנשים לא ישימו כזה תג מחיר כזה לרמקולים בלי לבדוק מה הם מוכרים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה פתאום, אין קשר, זה כמו ש BMW סדרה 1 עולה 400 אלף, זה אומר שהיא טובה? , לא, זה אומר שיש לה שם טוב .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הסדרה 1 לא באותה רמה .. טוב לא ניכנס לדיון על מכוניות , מה שאני בא לומר זה שהמחיר זה רק כדי להרשים עשירים כדי שיוכלו לספר לחברים שלהם בקאנטרי קלאב שיש להם ברבע מליון

ורציתי לומר עוד משהו אבל שכחתי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב?

דבר שני כשאנטולי אמר שהם לא בטוח נשמעים טוב הוא התכוון במובן היחסי, ברור שהם ישמעו יותר טוב מהרמקולים שבמערכת SANIO שלך שעלתה 200 שקל.

אבל לא בטוח שהם נשמעים טוב יחסית לרמקול ב100 אלף שקל.

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קיראטיב ב 300 שקל ואני ממש אוהב אותם....

ואם יהיה לי רבע מיליון שקל...

במקום לקנות ....אני יקנה את האנשים מעושים את המוזיקה שלי...כל היום הופעות לייב...

נשים אותן על שאפל..חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחח מה עם הדיינאודיו? יש בארץ זוג שלהם שעולה 500000 שקלים. מה עם ווילסון אודיו? יש להם עם מחירים לא מהעולם הזה. מה עם קארמה? יש להם המון יקרים מאוד.

בקיצור, --, דיי להגיד שאין הרבה רמקולים במחירים האילו. יש במחיר הזה אותה כמות רמקולים כמו כמות מכוניות אם לא יותר. הרבה מהחברות בכלל לא תשמע עליהן לעולם. דבר שני, כמו שכבר הסבירו לך. אולי לעומת רמקולים של 200 שקל הם בטוח יהיו עדיפים, אבל מול רמקולים של 25000 שקל לא בטוח בכלל. תתפלא, שמעתי רמקולים ב-70,80, 140 אלף שקל ואפילו מעבר לזה. יודע מה הרמקול שלדעתי הוא הרמקול הטוב ביותר בעולם (מבין אילו ששמעתי, ובהנחה שרמקול אמור להיות מאוזן כמה שיותר וכו' - מה שאומר לא לתת גוון צליל ספציפי ומלאכותי) ה-VSA VS4JR. רמקול של 22000 שקל! וד"א, שמעתי גם רמקולים זולים ממנו שנשמעים טוב הרבה יותר ממנו בצירופים מסוימים של מגברים וסוגי מסוימים, אבל ה-JR הוא פשוט וורסאטילי ביותר.

כלל חשוב באודיו, ולא משנה עד כמה המחירים גבוהים הוא:

המחיר לא אומר כלום על איכות הצליל!

הקשר היחיד של כסף לאיכות הוא בעובדה שתקציב גבוה יותר נותן לך אפשרות להגיע לרמה גבוהה יותר. אבל העובדה שרמקול כלשהו עולה הרבה לא מעידה דבר ולא חצי דבר על איכותו.

ד"א, אם כבר אתה רוצה קצת להתלהב ( ;) ), בוא תספר לנו איזו מערכת יש לך - בדיון על המערכות של חברי הפורום.

וכמובן, חשוב מאוד:

חג שמח וכשר לכולם!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה עושים אותם? באמת יש מישהו שקונה את זה חוץ מחברות? אפשר לקנות בכסף הזה מכונית מאוד מאוד נחמדה....אבל לא....רמקולים הרבה יותר מאגניב....רמקולים עושים רעשי רקע, הרבה יותר נחמד מ''רעש'' של מנוע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...