אין דלק לרשות הפלסטינית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין דלק לרשות הפלסטינית

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי,אני ממש מצטער אם אתה נפגע אבל - למה על כל דבר לפתוח דיון?לא חסר פה דיונים שהנושא מתאים להם.

אבל מה זה מפריע ובכלל זה נראה לי נושא די חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שה 70% האלו שהצביעו לחמאס מתחילים להבין שהבחירה שלהם לא הייתה כל כך מוצלחת ;)

הסיבה שהם הצביעו לחמאס היתה כי נמאס להם מהשחיטות בפתח. כשממנים סוחרי זונות וסמים להיות אנשי ציבור ובטחון ובונים להם ארמונות על חשבון הכסף שהיה מיועד לפיתוח תשתית, כלכלה, חינוך ורווחה - זה מה שקורה. קוראים לזה יאוש ויאוש גורם לנקיטת צעדים קיצוניים. כן, גם בשנות ה-30 של גרמניה זה היה ככה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזאת הסיבה שהם הצביעו לחמאס, לדעתי הם הצביעו להם כי הם ראו שהטרור עוזר וישראל מביאה להם מתנות על זה ( התנתקות )

אז אם הם יבחרו בחמאס יבואו עוד מתנות.. ( תוותר על עוד דברים )

imo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהם הצביעו לחמאס היתה כי נמאס להם מהשחיטות בפתח. כשממנים סוחרי זונות וסמים להיות אנשי ציבור ובטחון ובונים להם ארמונות על חשבון הכסף שהיה מיועד לפיתוח תשתית, כלכלה, חינוך ורווחה - זה מה שקורה. קוראים לזה יאוש ויאוש גורם לנקיטת צעדים קיצוניים. כן, גם בשנות ה-30 של גרמניה זה היה ככה!!!

זאת אחת מהסיבות, אבל ברגע שהם הצביעו חמאס, הם למעשה הצביעו בעד שלום איזורי, שלא כולל את מדינת .

כלומר, "לזרוק אותנו לים".

הם הצביעו לחמאס לא רק בגלל השחיתות, זה מה שהם אומרים כלפי חוץ, אבל זה דיי נוח לא?

"לא, לא הבנתם, אנחנו בעד "שלום", הצבענו לחמאס לא כי אנחנו לא רוצים אתכם פה, פשוט נמאס לנו מהשחיתות".

בשנות השלושים בגרמניה אגב, היה אחוז הצבעה מאוד נמוך ואדישות מטורפת (וזה מה שגרם למפלגה הנאצית להיות חזקה).

אבל זה דיי קשה להשוות את המצב, כי הם עוד לא מדינה, ובטח שלא חזקה כמו גרמניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בספק מאוד גדול אם ערביי מזרח י-ם הצביעו לחמאס בשל השחיתות ברשות - ובקרבם אחוז ההצבעה לחמאס גבוה ביותר (אני לא זוכר את האחוזים, אבל זה בטוח היה מעל 50%).

אגב, זה נכון גם שחלק הצביעו לחמאס כברירת מחדל, כדי לא להצביע לאש"ף המושחתים, כפי שבישראל המון הצביעו לגימלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפליסטינים הצביעו בגלל השחיתות והיאוש שלחמאס.

הגרמנים בזמנו הצביעו למפלגה הנאצית כי היא הבטיחה לפתור להם את כל הבעיות הכלכליות שלהם ולזרוק את היהודים והשמים משטח גרמניה ולא בגלל שהיו אחוזים נמוכים המפלגה עלתה לשילטון אם בכלל היו אחוזים כה נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפליסטינים הצביעו בגלל השחיתות והיאוש שלחמאס.

הגרמנים בזמנו הצביעו למפלגה הנאצית כי היא הבטיחה לפתור להם את כל הבעיות הכלכליות שלהם ולזרוק את היהודים והשמים משטח גרמניה ולא בגלל שהיו אחוזים נמוכים המפלגה עלתה לשילטון אם בכלל היו אחוזים כה נמוכים.

גבר\ת אל תזרוק מילים סתם לאויר זה שאתה חסר עקרונות אנו כבר יודעים אבל מדברים כמו שאתה אומר אנשים עלולים לחשוב שאתה גם בור(שדי מתקבל על הדעת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...