אין לנו מה לדאוג יותר מהגרעין האירני. - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין לנו מה לדאוג יותר מהגרעין האירני.

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חצי מדינה ? פצצה קטנה יחסית מחסלת את כל המדינה .

תהיה בטוח שברגע שיהיה להם גרעיני הם יתקיפו.

לדעתי אולי יש להם כבר פצצה שהם קנו מרוסיה או משהו , והם רק מחכים שאנחנו נתקוף כדי שתהיה להם סיבה למחוק אותנו..

לדעתי ברגע שלאיראן יהיו פצצות אטום היא לא תהסס יותר מידי ותימכור "במחיר סמלי" איזה פצצה לבין לאדן או לאחד החברים שלו והם כבר יבצעו את המלאכה בשבילם. כך יהיה גם איתנו וגם עם ארצות הברית ואולי עוד כמה מדינות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שיש לך מספיק הבנה בבטחון ושאתה יודע את כל הפרטים?

אני יודע מספיק פרטים.

אתה לא מבין את האינטרס שיש לישראל בהפרדה? אנחנו פה והם שם?

בטח שלא, כי אם זה היה תלוי בך

אנחנו היינו פה ושם והם כבר לא היו בעולם הזה.

אתה לא מבין שאין דבר כזה "אנחנו פה והם שם"? זה לא שאנחנו פה והם שם מאחורי האוקייינוס מרחק אלפי ק"מ. אנחנו פה והם גם כן פה במרחק יריקה מאיתנו, וכפי שאתה רואה ה"התנתקות" לא ממש מונעת מהם לירות תלול מסלול.

דרך אגב, לאור הנסיונות של הפלסטינים לפגוע בתחנת הכוח באשקלון, והסיכויים שבסופו של דבר הם יצליחו לפגוע בה ולגרום להפסקת חשמל בכל הארץ שתיארך מספר ימים, אני צריך המלצה לאל-פסק חדש עבור המחשב שלי עם זמן גיבוי ארוך במיוחד.

במציאות, איראן רחוקה מספר שנים מנשק גרעיני מבצעי על פי ההערכות הזהירות ביותר

מעניין איך זה שמשך כבר מספר שנים, כל חצי שנה בערך ה"מומחים" יוצאים בכותרות שלאיראן תהיה יכולת גרעינית בעוד 3 שנים, כאילו שאיראן דורכת במקום ולא מתקדמת בכלל בתוכנית הגרעין שלה.

av-1138.jpg

לא נכון! אמא! תגידי לו שאין לאיראן יכולת גרעינית! תגידי לו!

cheerlieroflmaopimp2ax.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אתה שוב מנסה להוציא אנשים כטיפשים בעוד שכמעט כל פוסט שלך הוא דעה לא מבוססת, אלא תחושת בטן, אז תעשה טובה...

וגם אתה בורג, לא אמרתי כלום עד עכשיו, אבל אתם מגזימים, כאילו לפניכם פרוסות כל העובדות וכל המידע המודיעיני המעובד והלא מעובד ואתם אלא שמחליטים החלטות, מצחיקים אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנינו מדברים על תחושות בטן.

ההבדל הוא שאני לא מוכן לקחת את הסיכוי כשמדובר בחיים שלי, ואתה מסיבה בלתי ברורה - כן. :screwy:

ומה אתה עומד לעשות בעניין? להמשיך לקטר בפורום?

אתה נמצא באותו מצב כמו כולנו, בלי ידע מה הולך לקרות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת את הסיכון? מצחיק אתה... להזכירך גם אני וגם אתה וגם בורג וכל שאר הכותבים פה לא ממש משפיעים עד כמה שאני יודע על דברים אקוטיים ומהותיים בבטחון המדינה. כל הרעיון של פורום זה לכתוב, בלי נזק.

אתה חוזר ואומר שאתה לא מוכן לקחת את הסיכון הזה בחיים שלך, ואללה, מה אתה עושה בנידון?

ואללה, כן, אני סומך על מופז. למה? כי חוץ מחימום הכסא וקבלת הכסף גם פרושים לפניו המידעים המודיעינים, הוא בעל עבר צבאי עשיר ואם יש מישהו שאני סומך עליו (אף פעם על כמעט אף אחד אני לא סומך בעיניים עצומות) במערכת הביטחון -זה הוא (ברור שיש אחרים נוספים, אבל הוא כרגע שר בטחון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאולמרט יסכן את היחסים שלו עם ארה"ב? השתגעת?

היחסים עם ארצות הברית נועדו לישמור על קיום . קיום קודם לקיום יחסים עם ארצות הברית, מה גם שפעולה ישראלית באיראן בסופו של דבר לא תפגע ביחסים איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה עומד לעשות בעניין? להמשיך לקטר בפורום?

לרוץ לראשות הממשלה! :)

מפלגת Borg לשלטון! :xyxthumbs:

יכול להיות ששוב פעם יש לנו מה לידאוג מהאיום האירני...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3241970,00.html

אולי בסופו של דבר תהיה צריכה לעשות הכול בעצמה כמו תמיד .

212105-5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוץ לראשות הממשלה! Smiley

מפלגת Borg לשלטון!

כן , ואחרי שתפציץ אותם תהיה להם סיבה אמיתית לשגר פצצה גרעינית :P, שיש סיכוי שכבר יש להם (הרבה טוענים שהם גנבו 4 פצצות מברית המועצות לשעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...