אין לנו מה לדאוג יותר מהגרעין האירני. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין לנו מה לדאוג יותר מהגרעין האירני.

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכלבים מתאבדים גם השתמשה בלבנון אם אני לא טועה... בכול מקרה, זה לא המצאה חדשה. (השתמשו בכלבים גם בWW2...)

בונאה איזה חרא אנשים!!! למה כלבים מה הם לא חיים?(אתה לא צוחק נכון זה נשמע לי הזוי אחושרמוטה :P)

ולעניין:ארה''ב תתקיף את איראן, כלומר השאלה היא לא אם,השאלה היא מתי .או שישראל תתקיף,הבעיה שלנו שלנוולות האלו יש

את השיהאב שלוש....בקיצור,לך למקלט,ותפלל שזה לפחות לא יכאב :P.כי כמו שאמרו בדיון קודם,לא מסתמכים בכלל על החץ.

ואני היחיד או שעוד אנשים בפורום כאן פשוט מתים לדפוק לנשיא אירן או מכה בפנים עם אלה? xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונאה איזה חרא אנשים!!! למה כלבים מה הם לא חיים?(אתה לא צוחק נכון זה נשמע לי הזוי אחושרמוטה :P)

ולעניין:ארה''ב תתקיף את איראן, כלומר השאלה היא לא אם,השאלה היא מתי .או שישראל תתקיף,הבעיה שלנו שלנוולות האלו יש

את השיהאב שלוש....בקיצור,לך למקלט,ותפלל שזה לפחות לא יכאב :P.כי כמו שאמרו בדיון קודם,לא מסתמכים בכלל על החץ.

ואני היחיד או שעוד אנשים בפורום כאן פשוט מתים לדפוק לנשיא אירן או מכה בפנים עם אלה? xD

זה לא ישנה, אנחנו בכל זאת עומדים למות.

אני לא רוצה למות. :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.ראסמי אבל,ב''ה הכל יהיה בסדר.ארה''ב תזיין אתם עם טילי שיוט,תכתוש אותם,וגם אם יזרקו שיהשאב שלוש לפה,

אני גר ברמת גן,ופה כלום לא קורה,אז היה נעים להכיר אותכם חברה את אחלה אנשים XDDDDDDDDD :D:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל-כך מתאים ל-Borg.

בקשר למה שכתבתי בהודעה הקודמת: תודו שזה מפחיד לחשוב שאם נזרקת לפה פצצה גרעינית, חצי מהמדינה נמחקת.

למרות שאני יודע כמעט בוודאות שהם לא יזרקו פצצה גרעינית, זה עדיין מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...