תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח

iakovl

Recommended Posts

קודם כול אתה חושב שכול העולם ורוד במיוחד המערכת שאתה נמצא בא..

אני מכיר לא מעט אנשים שהיו במצ"ח ופשוט ניגעלו ממה שהולך שם..

איך "דוחפים" לאנשים תיקים העיקר שיגידו כן וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

-) אחוז הפטורים אצל ג'ובניקים הרבה הרבה הרבה יותר גבוה מאצל קרביים...,

זה בגלל שלג'ובניקים פשוט יש יותר זמן להוציא פטורים. מי שלא גובניק היה מועניין להוציא פטור באותה מידה (בלי לעשות הכללות) אבל הוא יעדיף להשלים עוד חצי שעת שינה מאשר ללכת למרפאה בשביל פטור מזורגג מגילוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק רואים שאתם ג'ובניקים, שהנגדים והמצים זה הצרות שלכם, תגידו תודה שזה הצרות שלכם, כי יש דברים *קצת* יותר קשים ומשביזים מנגדים שמנים ומצים מנייקים :s07:.

לא. הגישה שלך זו בערך הגישה של רוב הצעירים שמגיעים ליחידות קרביות. לרוב זה עובר עם הזמן.

אם הסמח שלי שהוא מ"א והמ"פ שלי, ואחד המטקים שלי שהוא מחזור רביעי צעירים, אז אני משער שאתה סמח"ט

מה אתה אומר ::)

אני לא אוהב להגיד דברים שאני לא בטוח בהם, אבל אני מאמין שיריתי טיפה יותר ממך

בכניסה לקריה יש *תמיד* משטרה צבאית. הם נמצאים שם כל יום, כל היום. גם בש.ג. של ביסל"ש? לא נראה לי.

כמו שאמרתי מקודם, שאלה יהיו הצרות שלך

נו, ו? זה שקרביים לא מקבלים פטורים זה רק אומר שהמערכת דופקת אותם (מן הסתם כי הם קרביים - כל חייל קרבי שמקבל פטור זה אוטומטית פחות לוחם אחד במערך), לא שהפטורים של הג'ובניקים לא מוצדקים.

'קרביים לא מקבלים פטורים כי הם: מתגברים, אין להם זמן, אין להם כוח, אין להם סבלנות, דברים שלכם לא ממש חסרים

בקיצור, אני ג'ובניק, עם , בלי אף פטור, ועם 0 תלונות מ.צ. ברקורד שלי.

אתה שפיץ, תמשיך ככה :xyxthumbs:

Think about that

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... HoT-DoG יש צדק בחלק מדבריך, כי יש אנשים שעשו טירונות 02 בית זונות איפה שהוא, קורס של חודש וזהו... מאז הם עושים יומיות איפה שהוא ולא ידעו מעולם מה זה משמעת. אבל מצד שני, כשאתה תסיים את המסלול ותגיע לפלוגה וותיקה (ל' הבלאי עם ניסים השמן או מ' "הערבים") תראה שקרביים זה לא עם שמתעורר, עושה בוחן מסלול ואז מצחצח שיניים אלא גם חפשנים, פטוריסטים, שבוזים ועושים הרבהה כדי לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אחת מההנפצות המטורפות אבל גם הנפוצות ביותר

מילא תגיד אם אתה הולך ברחוב תוך כדי שיחה אז הוא לא יציק לך, אבל באמת נראה לך אחרי שהוא פנה לך במיוחד, הוא יתן לך לחייג לחבר ואז יתן לך להמשיך ללכת? זה כבר מצחיק!

יש להם גם עוד חוק, אם יש לך תג של ביסלמ"ח וסיכת ג'ובניקטרון או לחלופין אם התיק שלך בצבע בג' ובדיוק היום יורד גשם אז גם אסור להם לעצור אותך.

FFS

בונה יא מצחיק.

אתה פשוט מוציא ת'פלאפון ומתחיל לדבר כאילו מישהו התקשר עליך (הפלאפון על שקט) ואז אתה במתחיל לדבר "הדודה מארצות הברית!! יווו"(משו בסגנון)... ואז מתחיל ללכת. נגמר הסיפור.

מה אתה חושב הוא יכול לרדוף אחריך ? (בעיה שלו) או שהוא יוציא לך את הפלאפון מהיד?! מה נראה לך הוא יכול לעשות?! בדיוק כ-ל-ו-ם.

אז זה לא הנפצה תהיה בטוח כי חבר שלי ניסה את זה וזה עובד.

ולירן ... שמשון זה עלא כיפאק :xyxthumbs:. גם אתם לא עושים כלום מאז היציאה מעזה? או שיוצא לכם לפעמים לעשות איזה משו מעניין ?

גם אני יצא לקורס מ"כים עוד 4 חודשים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרביים לא מקבלים פטורים כי הם: מתגברים, אין להם זמן, אין להם כוח, אין להם סבלנות, דברים שלכם לא ממש חסרים

או.... כי הם פשוט לא צריכים אותם ::)

לפי מה בדיוק אתה חושב שצה"ל מחלק את כוח האדם שלו לקרביים ולא קרביים? צבע שיער/עיניים? כמות שיער? ריח בגרביים?

אז בוא נחדש לך כי אני רואה שלא ממש הבנת:

לפי פרופיל. עכשיו וואלה מה זה אומר... מי שיש לו בעיות בריאותיות יהיה לו פרופיל יותר נמוך ומי שאין לו בעיות בריאותיות יהיה פרופיל גבוה.(אני לא מאמין שאני צריך להסביר לך את זה)

עכשיו תנסה שנייה לחשוב על מה ולמה אנשים מקבלים פטורים - יפה. על בעיות בריאותיות

מכאן נובע שבאופן גורף לפרופילניקים(ג'ובניקים) שיש להם בעיות בריאותיות, יהיו הרבה יותר פטורים מאשר לקרביים, ולא מהסיבה המטומטמת הזאת שאתה הבאת.(מה הקשר זמן או סבלנות? :nixweiss:)

עלק מתגברים....

אפשר לחשוב איזה זן מיוחד אתם הקרביים שמתגברים על כל דבר...(ושלא תבינו אותי לא נכון. אני מעריך הרבה יותר אנשים קרביים מאשר ג'ובניקים כמוני, ואם הייתי יכול הייתי מת להיות קרבי.)

מה אתה חושב שאני לא מסוגל להתגבר על כל אותם דברים שאתה עברת בטירונות? טעות גדולה בידך. להוציא את המגבלה הרפואית שלי(שקרתה לי חצי שנה לפני הגיוס) אני יכולתי להתגבר על כל דבר שקרביים עוברים.

אז אל תנסה לשחק לי אותה איזה סופרמן ולהוציא את כל הג'ובניקים כבכיינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, אפילו הג'ובניק הכי עסוק לא צריך פטור מנעליים, לא משנה איזה בעיה יש לו, כל עוד הוא לא רץ איתם וסוחב אפוד/מ"ק/מאג/אלונקה......

אני בטוח במליון אחוז שאפילו האיש עם הבעיות גב הכי חמורות לא יקרה לו כלום מנעליים צבאיות, ואם זה באמת מגיע למצב שהוא לא יכול לעמוד איתם, אז לא יודע, הוא צריך להיות בכיסא גלגלים.

וקשה לי לדמיין את הבנאדם שפצעים בפנים הורידו לו פרופיל.

ותתפלא, גם קרביים צריכים מדיי פעם פטורים, קורה שאחרי איזה מסע או שבוע שטח יש כאבי תופת ברגליים שלא נובעים מבעיה כרונית, אז בגלל הביזיון שהולך אצלנו בחטיבה, כבר לא נותנים כמעט פטורים, ואני מדבר איתך על פטורים ל24 שעות, 3 ימים, ומעלים אנשים לשמירות ומטבחים עם כאבי תופת ברגליים.

ומה שאמרתי לגבי זמן וסבלנות, זה שאצלנו הזמן היחיד שאתה יכול לראות חובש זה השעת ט"ש, שבה מעדיפים להתקלח ולישון, מאשר ללכת לחופל ולהתחיל לעשות לו הצגות בשביל להוציא פטור מסכן ל24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מבין מה הבעיה שלך - אתה פשוט בכיין.

תעשה טובה, אפילו הג'ובניק הכי עסוק לא צריך פטור מנעליים, לא משנה איזה בעיה יש לו, כל עוד הוא לא רץ איתם וסוחב אפוד/מ"ק/מאג/אלונקה......

אני בטוח במליון אחוז שאפילו האיש עם הבעיות גב הכי חמורות לא יקרה לו כלום מנעליים צבאיות, ואם זה באמת מגיע למצב שהוא לא יכול לעמוד איתם, אז לא יודע, הוא צריך להיות בכיסא גלגלים.

וקשה לי לדמיין את הבנאדם שפצעים בפנים הורידו לו פרופיל.

זה ש"קשה לך לדמיין" ושאתה "בטוח במיליון אחוז" לא אומר שאתה צודק, אלא רק שאתה אידיוט. לא אתה זה שקובע מה מגיע למי, וזה שדופקים את הקרביים בכל הנושא של זה ידוע, אבל זו לא אשמתם של הג'ובניקים אז תחסוך ממני את התלונות הילדותיות האלה. ודרך אגב, זה שלא נותנים לקרביים פטורים, למרות שמגיע להם, לא הופך אותם לתותחי-על ולגיבורי האומה - רק לחיילים מסכנים וקורבנות של המערכת.

ותתפלא, גם קרביים צריכים מדיי פעם פטורים, קורה שאחרי איזה מסע או שבוע שטח יש כאבי תופת ברגליים שלא נובעים מבעיה כרונית, אז בגלל הביזיון שהולך אצלנו בחטיבה, כבר לא נותנים כמעט פטורים, ואני מדבר איתך על פטורים ל24 שעות, 3 ימים, ומעלים אנשים לשמירות ומטבחים עם כאבי תופת ברגליים.

אתה צודק וזה בהחלט לא תקין. אבל נחש מה? יוסי, מש"ק אירועים מהקריה שבא לבסיס ב-8, חותך עוגות ויוצא הביתה ב-12 (אגב, זה תפקיד אמיתי), לא אשם בזה. גם צחי, מפעיל מערכות ל"א בחרמון שעושה 10-4 לא אשם בזה, וגם לא משה, שעושה יומיות בגלילות ואוסף מודיעין על אירן (כל השמות בדויים :smile1:), אז אין לך מה להאשים אותם ולפתוח עליהם עיניים. אם אתה מרגיש שלא נותנים לך את הטיפול הרפואי הראוי - תקבול! שההורים שלך יפנו לנציב פניות הציבור, והוא כבר ידאג לברר מה קרה.

ובנוגע להודעה הקודמת שלך:

אם הסמח שלי שהוא מ"א והמ"פ שלי, ואחד המטקים שלי שהוא מחזור רביעי צעירים, אז אני משער שאתה סמח"ט

אני לא סמח"ט ולא רוצה להיות, מה הקשר בכלל? חוץ מזה, מעולם לא אמרתי שאין קצינים מטומטמים בצבא, אני אישית מכיר כמה וכמה כאלה (ולצערי חלקם הם גם המפקדים שלי), זה לא סותר את מה שאמרתי.

אני לא אוהב להגיד דברים שאני לא בטוח בהם, אבל אני מאמין שיריתי טיפה יותר ממך

ואני מאמין שחזירים יכולים לעוף, הם פשוט לא רוצים. לצורך העניין, אני יריתי בחיים שלי יותר ממה שאתה תירה בכל השירות שלך + במילואים, מצטער לנפץ לך את האשליה :'(

כמו שאמרתי מקודם, שאלה יהיו הצרות שלך

אכן הלוואי שאלה יהיו הצרות שלי, אבל אני לא משרת בקריה (או לצורך העניין בשום בסיס "ג'ובניקי" אחר).

'קרביים לא מקבלים פטורים כי הם: מתגברים, אין להם זמן, אין להם כוח, אין להם סבלנות, דברים שלכם לא ממש חסרים

אוי מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.... כי הם פשוט לא צריכים אותם ::)

לפי מה בדיוק אתה חושב שצה"ל מחלק את כוח האדם שלו לקרביים ולא קרביים? צבע שיער/עיניים? כמות שיער? ריח בגרביים?

אז בוא נחדש לך כי אני רואה שלא ממש הבנת:

לפי פרופיל. עכשיו וואלה מה זה אומר... מי שיש לו בעיות בריאותיות יהיה לו פרופיל יותר נמוך ומי שאין לו בעיות בריאותיות יהיה פרופיל גבוה.(אני לא מאמין שאני צריך להסביר לך את זה)

עכשיו תנסה שנייה לחשוב על מה ולמה אנשים מקבלים פטורים - יפה. על בעיות בריאותיות

מכאן נובע שבאופן גורף לפרופילניקים(ג'ובניקים) שיש להם בעיות בריאותיות, יהיו הרבה יותר פטורים מאשר לקרביים, ולא מהסיבה המטומטמת הזאת שאתה הבאת.(מה הקשר זמן או סבלנות? :nixweiss:)

עלק מתגברים....

אפשר לחשוב איזה זן מיוחד אתם הקרביים שמתגברים על כל דבר...(ושלא תבינו אותי לא נכון. אני מעריך הרבה יותר אנשים קרביים מאשר ג'ובניקים כמוני, ואם הייתי יכול הייתי מת להיות קרבי.)

מה אתה חושב שאני לא מסוגל להתגבר על כל אותם דברים שאתה עברת בטירונות? טעות גדולה בידך. להוציא את המגבלה הרפואית שלי(שקרתה לי חצי שנה לפני הגיוס) אני יכולתי להתגבר על כל דבר שקרביים עוברים.

אז אל תנסה לשחק לי אותה איזה סופרמן ולהוציא את כל הג'ובניקים כבכיינים.

כל מילה זהב.

חשבתי להגיב לו עד שראיתי את התגובה שלך ושל minimizer.

ממש אין מה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...