תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח

iakovl

Recommended Posts

cleric - בעיקרון הסמכויות שלי כוללות את הסמכויות של שוטר צבאי רגיל, אני יכול לחלק דוחות, רק שלא הוסמכתי לזה. על פי ידיעתי בתור חייל עם תעודת שוטר (שזה מה שיש לשו"ת) אני בדיוק כמוהם. בקשר לדרגות, בעיקרון רוב הסמכויות שלי תקפות (וגם של כל מ"צ) אחר עד לדרגה שלו. אבל יש מקרים שבהם זה מתחלק לחוגרים (כלומר לא קצינים) וקצינים. ויש מקרים שבהם הסמכויות שלי תקפות על כל חייל בצה"ל.

MiniMizer - באמת הבנתי אותך לא נכון, אבל לא כמו שאתה חושב. הבנתי שאתה חושב שרוב התעסוקה שלנו בתור חיל מופנת לדוחות. והאמת אתה לא עד כדי כך טועה ברמה הזאת.

תבין רוב החיל הוא מעברים/מחסומים. אבל יחסית למצ"ח השו"ת עדין גדול, וזה מעובדה פשוטה. כל מחזור נפתח קורס שו"ת שהוא קצר יחסית לקורס שלנו

קשה לייצר מצ"ח מאשר שו"ת מה גם שמצ"ח נפתח פעם ב... (יש בעיקרון רוטציה, של " מצ"ח, בילוש, רכזי מודיעין + פעם בשנה קורס מצ"ח תעבורה)

אז בגלל כמויות השו"ת שמיוצרות המגזר שלהם גודל יחסית לשלנו.

מה שאני שואל זה, האם פלאפון מהווה פטור ממשטרה צבאית?

תאמין לי, עם החוקים המטורפים שיש בצבא זה יכול להיות אמיתי למרות שלי זה נראה כמו שטות, אבל מי יודע, יכול להיות שיש הנחיות כאלה

אבל זה קלוש מאוד, אחרת כל אחד היה מתחמק ככה מדוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו חברה

אני מצ"ח לא שו"ת אני לא מבין בדברים שלהם

מה שנוגע אלי

הנה משהו קצר, אני יכול לגשת לכל חייל (בתנאים מסויימים) ולבקש ממנו להזדהות בפני.

במידה והוא מסרב אני רשאי לעכב אותו (בלי להפעיל כוח עליו) אבל במידה והוא מתנגד לעיכוב זה כבר עילה למעצר, ואז יש את ה"מילה" הכי חשובה בצה"ל.... כוח סביר, מותר לי להפעיל כוח סביר על מנת לעצור אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חברה

מה שנוגע אלי

במידה והוא מסרב אני רשאי לעכב אותו (בלי להפעיל כוח עליו) אבל במידה והוא מתנגד לעיכוב זה כבר עילה למעצר, ואז יש את ה"מילה" הכי חשובה בצה"ל.... כוח סביר, מותר לי להפעיל כוח סביר על מנת לעצור אותו

בשביל זה הפלאפון! פלא פלא!

גם יש פטורים בשביל העיכובים האלה, זו לא בעיה.

משקית ת"ש + רופא + קב"ן = השילוב המנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מש"קית ת"ש תתן לך פטור להחזיק פלאפון או פטור מזה שיעקבו אותך? יש הבדל בין ראש קטן לשטות מוחלטת

שמעו חברה

מה שנוגע אלי

חחח קיים גם דבר כזה "מעצר אזרחי" ועיקוב, שבו אדם רגיל עוצר אדם רגיל, זה אותם חוקים בדיוק אז אני לא רואה פה את הסמכוית המיוחדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם רגיל יכול לעצור כל אדם אם הוא ביצע עברה מסוג פשע (יש 3 סוגי עברות, חטא, עוון, פשע)

אני לא רוצה להיכנס לתחום שלי כי זה לא רלוונטי יותר מדי

כשאני אעצור אותך (במידה ואתה חייל) אתה תבין מה הסמכויות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מש"קית ת"ש תתן לך פטור להחזיק פלאפון או פטור מזה שיעקבו אותך? יש הבדל בין ראש קטן לשטות מוחלטת

לא צריך פטור כדי להחזיק פלאפון.

ומה זה משנה אם יעקבו אחרי?

אמרתי בסוף בכלליות שמשקית ת"ש וכו' זה שילוב מנצח לחסינות מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חברה

מה שנוגע אלי

אאאאוווווו

והנה החייל שבדיוק מתאים שיהיה במ.צ

אתה רואה אתה הסוג שרוצים שם !

אתה מתלהב מהסמכות המגעילה הזאת !

בוא אני יגיד לך משהווו

גם אני הייתי במ.צ !

ויצאתי סוף סוף לפני חודש תודה לאלוהים אני עכשיו עם כומתת בקו"ם

סוף סוף שאני עולה לאוטובוס אני לא רואה את כל העיניים של האנשים על הכומתה שלי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור מעלי צודק^^^^

ורק שוטרים כמוך מר iakovl נהנים מהזכויות המגעילות האלה (שאומנם מתעלות על כול חייל "נורמלי/סדיר".)..

אבל עדיין פוגעות בהרבה דברים...

בקיצור אנשים כמוך צריכים להיות שוטרים (ומין הסתם אתה אחד כזה)..

כול עוד אתה נהנה מזה אין לי ממש מה להגיד לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הגזמתם

מה סה"כ עשיתי? אמרתי שיש לי סמכות... שיקרתי במשהו? לא...

אני נשבע בדבר לעשות דבר אחד... וזה מצוא את האמת

אתם רוצים שיגנבו נשקים מהצבא? שחיילים ישתמשו בסמים תוך כדי שהם בפעילות?

ומי אמר שאני נהנה (למרות שהכיף הקטן של כל מ"צ זה להפחיד צעירים, אתם לא יודעים כמה זה כיף)

אבל אם אני כבר שוטר צבאי... ואני תקוע שם לפחות שנה (עד סבב ב') אז למה לא להנות?

זכויות מגעילות? אתה מודע שמפעילים אותם מול אלו שצריכים, אף אחד לא משתמש בסמכויות סתם

שיסתכלו עלי באוטובוסים

אני חייל כמו כל אחד אחר

אני עושה מה שהצבא מחייב אותי לעשות

אני לא דופק אנשים סתם, אני לא מנצל סמכויות לרעה

אני עושה עבודה שצריכה להעשות

או שאתם מעדיפים קרביים מסוממים... שמגיע לערבים ולמשפחות פשע... אונס... ועוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אנשים תבינו( או לפחות תנסו להבין) רוב משטרה צבאית הם בכלל לא מחלקי דוחות!!!!!@@!@!@@!@!@!@!@!

ואלה שכן נותנים דוחות עושים את זה אך ורק בגלל סיבה אחת : זה התפקיד שלהם!!! לא פחות ולא יותר , וכול אחד ממכם אם היה נופל עליו להיות שוטר צבאי היה עושה את מה שאתם כול כך יורדים עליו ואל תהיו לי צבועים ותגידו שאתם בחיים לא היתם מוכנים להיות שוטרים צבאים כי אתם יודעים שבצבא זה לא הולך ככה.

:police::hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HoT-DoG, יש לך גישה ממש מטומטמת. זה שמישהו ג'ובניק לא אומר שאוטומטית אין לו , יש לו פטור מגילוח/נעליים ושהוא לא מדוגם.

אגב, לא יודע אם שמעת, אבל עקב ריבוי תלונות מ"צ בחטיבת גולני (שהיא, להזכירך, קרבית) המח"ט הקשיח מאוד את הנהלים בחטיבה, עד כדי כך שנדרש אישור שלו כדי לקבל פטור מגילוח, ורס"רים של החטיבה נשלחו לתחנות מרכזיות ברחבי הארץ לחפש גולנצ'יקים לא מדוגמים.

יש קרביים שזורקים בדיוק כמו שיש ג'ובניקים שזורקים, וכשאתה אומר שדיגום "זה בדיוק חלק מהמהות של להיות קרבי" זה רק מראה עד כמה שאתה צעיר (אל תעלב) וחושב שכל הקרביים תותחים וכל הג'ובניקים הם צ'יקמוקים שמגיע להם לחטוף דוחות ממ"צ. לא נורא, זה יעבור וגם אתה תבין עד כמה המשטרה הצבאית מתעסקת בטפל ולא בעיקר (כמו רוב רובו של הצבא). במקום לעצור חיילים עם שיער ארוך ב-1 ס"מ מהמותר, כדאי שיטפלו בבעיות קצת יותר משמעותיות כמו סמים, עריקות, אובדני וכדומה.

-) אולי יש להם , אבל הם לא ממש יודעים להשתמש בו...

-) כמו שציינו מקודם, מצים נטפלים לקרביים, וגם תגיד לי אתה, איפה יש יותר "מארבים" של מצים, מחנה נתן (לדוגמא) ששם 80% קרביים, או בכניסה לקריה???

(וגולנצ'יקים זה לא ממש דוגמא :smile1:)

-) אחוז הפטורים אצל ג'ובניקים הרבה הרבה הרבה יותר גבוה מאצל קרביים... היום 1 מכל איזה שלושה מוציאים פטורים, ואצל קרביים זה 1 ל50 בערך, ואצלנו זה לרוב מוצדק, אם זה פטור מנעליים כי לנו באמת כואבות הרגליים, ויש אנשים שיש להם בעיות שמחייבות אותם לפטורים...

קיצר, הגישה שלי זה בערך הגישה של רוב הלוחמים, אולי אתה לא מכיר אותה ממש, אבל שהלוחמים פה בפורום יוכלו להעיד, ואני מאוד אוהב את הגישה הזו, כי אני חשוב שבגלל ג'ובניקים שמוציאים מלא פטורים, הרבה לוחמים צריכים לסבול פי 5 בשביל לקבל פטורים שמגיעים לנו.

Think about that

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, הגישה שלי זה בערך הגישה של רוב הלוחמים

לא. הגישה שלך זו בערך הגישה של רוב הצעירים שמגיעים ליחידות קרביות. לרוב זה עובר עם הזמן.

-) אולי יש להם , אבל הם לא ממש יודעים להשתמש בו...

מה אתה אומר ::)

-) כמו שציינו מקודם, מצים נטפלים לקרביים, וגם תגיד לי אתה, איפה יש יותר "מארבים" של מצים, מחנה נתן (לדוגמא) ששם 80% קרביים, או בכניסה לקריה???

בכניסה לקריה יש *תמיד* משטרה צבאית. הם נמצאים שם כל יום, כל היום. גם בש.ג. של ביסל"ש? לא נראה לי.

אחוז הפטורים אצל ג'ובניקים הרבה הרבה הרבה יותר גבוה מאצל קרביים

נו, ו? זה שקרביים לא מקבלים פטורים זה רק אומר שהמערכת דופקת אותם (מן הסתם כי הם קרביים - כל חייל קרבי שמקבל פטור זה אוטומטית פחות לוחם אחד במערך), לא שהפטורים של הג'ובניקים לא מוצדקים.

בקיצור, אני ג'ובניק, עם , בלי אף פטור, ועם 0 תלונות מ.צ. ברקורד שלי.

Think about that, אעלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...