תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח

iakovl

Recommended Posts

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^

אני לא מבין מה הבעיה שלך עם מ"צים, אם אתה כזה מ"כ חיר קשוח כ"כ קשה לך להיות מדוגם ולא איזה צ'יקמוק גו'בניק מסריח?

אולי בביסלח כבר שחכת מה זה ג'ובניקים, אבל אצלי בשיזפון על כל לוחם יש 6 ג'ובניקים, והם כאלה צ'יקמוקים, שאין לך מושג, ופשוט מגעיל אותי להסתכל עליהם, פשוט כשלונות, שום דבר לא יודעים לעשות, אפילו לדגם את עצמם, ואז הם בוכים שרע להם בצבא.

אז יש לנו את המצים שמכניסים קצת משמעת לצבא, שנראה כמו חיילים ולא כמו פלאנגות,

מה שאני בא להגיד, שזה לא צריך להפריע לך בכלל, כי אתה לוחם ועברת דברים קשים יותר מלדגם את עצמך, אז פשוט תעשה את זה וזהו...

תן לג'ובניקים לשבור את הראש ולבכות שהמצים דופקים אותם והם חארות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכלל לא מפריע לי ובחיים לא תתפוס אותי מצ'וקמק, ממש לא, פשוט מרגיז איך שהם נטפלים בד'כ יותר לקרביים כי הם יעשו להם פחות בעיות

ומעצבן אותי דוח'ות מפגרים כמו דיסקיות בנעליים או לא יודע חייל שיצא קצת עם זיפים כי הם לא יודעים מה זה שקורעים את התחת בפעילות לפני יציאה הבייתה

ולפעמים שוכחים להגתלח אותו כנ'ל על שיער ביציאות של 12-2 לא תמיד יש זמן להסתפר... קצת התחשבות לא תהרוג שום מ'צ, אני בעד דוחו'ת לכל החולצות בחוץ למינהם וחוסר בגומיות וכ'ו אבל לא אוהב את הקטע ש'מחפשים' פאקים, כי כמעט תמיד ימצאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד מגעיל איך שהם נמצאים בתחנה מרכזית בבאר שבע, בסיס שרוב מי שעובר דרכו הם טירונים של צנחנים, שריון, הנדסה, תותחנים וכו'... אלה אנשים שעדיין בשוק של ההתחלה, לא מודעים לגמרי לחוקים ולדקדוקים שבהם והמ"צ פשוט עושים עליהם קופה... גם כשנסעתי ברכב טויוטה לבן ועצרו אותנו (FFS ממש משעמם למ"צ אילת אם הם צריכים לעמוד בצומת ביסל"ש) הם התחילו לבקש מהנגד שנהג לראות את אפודה הזוהרת וכשהוא היה צריך לצאת בשביל זה מהרכב הם עמדו לתת לו דו"ח עד שהוא שכנע אותם. אם אני לא טועה הקנס האזרחי על זה הוא רק במקרה שהם רואים אותך בחוץ לא דורשים מממך לצאת או שטות כזו.

HoT-DoG לאיזה גדוד אתה מיועד? תגיע ל9, אנחנו מקום 1 בחטיבה בדו"חות מ"צ (לא צוחק, סטטיסטית) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^

^ ^ ^

אני לא מסכים עם מה שאתה אומר,

הרי את הצבא לא תשנה, ומצ יהיה מצ מאנייק יהיה מאנייק, אז הדברים שצייינת כמו דיסקיות בנעליים וגילוח ותספורת, זה הדברים הכי טיפשיים לחטוף עליהם דוח,

כמו שאמרתי מקודם, תחשוב כמה עברת באותם שבועיים, ועוד אצלנו בשיריון בטירונות היינו סוגרים 21ים שלוש שבועות שטח רצוף, ואחרי כל זה מה שיישבור אותך זה לבזבז עוד 10 דקות מהשעת שינה שלך על להתגלח?

אתה לא מסכים איתי שזה ממש טיפשי?

זה בדיוק חלק מהמהות של להיות קרבי אחי, ואתה יותר קרבי ממני, זה דבר שאתה צריך לצחוק עליו, לא להתלונן, אתה צריך לצחוק שאתה רואה את הצ'יקמוקים בלי ופטור מנעליים ומגילוח, שמצ תופסים אותם ודופקים אותם, נכון שאם מצ היה אני ואתה אז היה הרבה יותר טוב, אבל מה לעשות לא כולם במצ צהובים מתים, אז הם נטפלים אלינו קצת, ובדוגרי, אין כזה דבר אם מחפשים אז מוצאים, כולה דיסקיות, חוגר, פנקס שבי, ת"א, גילוח תספורת, גלצח וכומתה בכותפת, וכמובן להיות מדוגם לפחות במינימום...

וDARK MIND, האמת שהפלוגה שלי מיועדים ל9 :lol:

שמעתי מצחיק אצלכם, כל היום תופסים מבריחי סמים וזונות, אתה חייל, מטק, קצין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו איך היה נראה צהל אם לא היתה משטרה צבאית בכלל. כול אחד היה הולך איך שבה לו ברחוב והיה על הזיין של כולם, ומה היה קורה אז?

כול מי שהיה מסתכל על חיילים היה חושב שככה נראה הצבא שלנו, בין אם זה תיירים ,ילדים או כול בן אדם אחר. ואני שוב מזכיר לכם, יותר ממחצית החיילם שמשרתים במשטרה צבאית הם בכלל לא בתפקיד של נותני דוחות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וDARK MIND, האמת שהפלוגה שלי מיועדים ל9 :lol:

שמעתי מצחיק אצלכם, כל היום תופסים מבריחי סמים וזונות, אתה חייל, מטק, קצין?

אני מסופח למחלקת קשר במפקדה עד אמצע מאי.

היה קו די משעשע, בטח כשיש מג"בניקים ומילואים, או כשבפלוגות ליד החפ"ק מ"פ שלהם קשור גמל . יותר מצחיק או אפילו עצוב היה לישון בתוך אוהל בבסיס טירונות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המיואשים מה מ.צ - יש פתרון !

מגיע אליכם מ.צ, בלי להלחץ אומרים לו "שניה " מוציאים את הפלאפון שלכם ומתחילים לדבר תוך כדי הליכה למקום מסתור . למ.צ אסור להפריע לך ולעצור אותך .

אני למזלי בחיים לא נתקלתי במ.צ, אבל חברים שלי נפגעו ... חבר שלי סגר 28 בגלל כמה זיפים אחרי שהוא סגר 21 ... וזה דווקא קורה לחבר'ה הטובים לחיילים הטובים שזה מבאס כשהם מקבלים עונשים מטומטמים.

בקיצור תשתמשו בטיפ שלמעלה הוא עוזר לפי מה שאנשים מספרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אחת מההנפצות המטורפות אבל גם הנפוצות ביותר

מילא תגיד אם אתה הולך ברחוב תוך כדי שיחה אז הוא לא יציק לך, אבל באמת נראה לך אחרי שהוא פנה לך במיוחד, הוא יתן לך לחייג לחבר ואז יתן לך להמשיך ללכת? זה כבר מצחיק!

יש להם גם עוד חוק, אם יש לך תג של ביסלמ"ח וסיכת ג'ובניקטרון או לחלופין אם התיק שלך בצבע בג' ובדיוק היום יורד גשם אז גם אסור להם לעצור אותך.

FFS :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HoT-DoG, יש לך גישה ממש מטומטמת. זה שמישהו ג'ובניק לא אומר שאוטומטית אין לו , יש לו פטור מגילוח/נעליים ושהוא לא מדוגם.

אגב, לא יודע אם שמעת, אבל עקב ריבוי תלונות מ"צ בחטיבת גולני (שהיא, להזכירך, קרבית) המח"ט הקשיח מאוד את הנהלים בחטיבה, עד כדי כך שנדרש אישור שלו כדי לקבל פטור מגילוח, ורס"רים של החטיבה נשלחו לתחנות מרכזיות ברחבי הארץ לחפש גולנצ'יקים לא מדוגמים.

יש קרביים שזורקים בדיוק כמו שיש ג'ובניקים שזורקים, וכשאתה אומר שדיגום "זה בדיוק חלק מהמהות של להיות קרבי" זה רק מראה עד כמה שאתה צעיר (אל תעלב) וחושב שכל הקרביים תותחים וכל הג'ובניקים הם צ'יקמוקים שמגיע להם לחטוף דוחות ממ"צ. לא נורא, זה יעבור וגם אתה תבין עד כמה המשטרה הצבאית מתעסקת בטפל ולא בעיקר (כמו רוב רובו של הצבא). במקום לעצור חיילים עם שיער ארוך ב-1 ס"מ מהמותר, כדאי שיטפלו בבעיות קצת יותר משמעותיות כמו סמים, עריקות, אובדני וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שיטפלו בבעיות קצת יותר משמעותיות כמו סמים, עריקות, אובדני וכדומה.

אההם... אני חושב שאתה מבלבל משהו קטן, משהו שכל צה"ל ממשיכים לבלבל.

יש הבדל בין מ"צ שהוא שוטר (מעתה שו"ת = שיטור ותעבורה) שנותן דוחות על כל מיני דברים

לבין אנשים כמוני, מצ"ח, שהם גם שוטרים אבל לא מחלקים דוחות

זה 2 מגזרים שונים של אותו חיל, נסו להבין את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl , פרט קצת על הסמכויות שיש לך בתור חוקר מצ"ח , זה מעניין אותי ... למשל אם אתה רשאי לרשום תלונות על הופעה וכו' ואם כן אז עד איזו דרגה (הבנתי שאתה לא עוסק בזה אבל ברמת העיקרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההם... אני חושב שאתה מבלבל משהו קטן, משהו שכל צה"ל ממשיכים לבלבל.

יש הבדל בין מ"צ שהוא שוטר (מעתה שו"ת = שיטור ותעבורה) שנותן דוחות על כל מיני דברים

לבין אנשים כמוני, מצ"ח, שהם גם שוטרים אבל לא מחלקים דוחות

זה 2 מגזרים שונים של אותו חיל, נסו להבין את זה

בחייך.. ::)

תסביר לי איך הסקת מזה:

המשטרה הצבאית מתעסקת בטפל ולא בעיקר (כמו רוב רובו של הצבא). במקום לעצור חיילים עם שיער ארוך ב-1 ס"מ מהמותר, כדאי שיטפלו בבעיות קצת יותר משמעותיות כמו סמים, עריקות, אובדני וכדומה.

שאני מדבר רק על השוטרים שנותנים דוחות על הופעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר חברה

אם ידעתם או לא

סיימתי את הגהנום שנקרא בה"ד 13

אחרי 4 חודשים קשים (1 טירונות + 3 קורס) וכרגע אני חוקר מצ"ח רשמי (כן... אני יודע...)

אז... שנאו אותי (כל החיילים שנמצאים פה) אבל אני גאה (זה היה גהנום שלא כולם שרדו)

ולמי ששואל

קבו"ד = קצין בודק

מצ"ח = משטרה צבאית חוקרת

מזל טוב.

אולי תבדוק מה קרה לדו"ח שקיבלתי על גילוח? עברו כבר חודשיים. (כמובן הייתי מגולח.)

ד"א, יש לא שאלה:

אם אני מדבר בפלאפון אז אסור לשוטרים להטריד אותי? למה לפני כמה ימים הוצאתי מהר את הפלאפון מתי שאיזה נגד קרציה החליט להתחרפן ולעצור אנשים...

הוא התחיל לעקוב אחרי וצעק "חייל" הרבה, עד חצי גשר של עזריאלי... ולבסוף עזב אותי...

מה שאני שואל זה, האם פלאפון מהווה פטור ממשטרה צבאית?

במקום לעצור חיילים עם שיער ארוך ב-1 ס"מ מהמותר, כדאי שיטפלו בבעיות קצת יותר משמעותיות כמו סמים, עריקות, אובדני וכדומה.

בשביל זה המציאו את הפטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...