תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי כבוד, אני קבו"ד :P הפכתי לחוקר מצ"ח

iakovl

Recommended Posts

אתה הולך לעשות 3/11 הרבה זמן (ולא ממש רק בהתחלה) אולי רק אחרה שתהיה סמל (שנה ו8+-) יתנו לך איזה שבת ל3 או משהו "טוב"...

ותודיע באיזה בסיס אתה אולי נראה אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה הולך לעשות 3/11 הרבה זמן (ולא ממש רק בהתחלה) אולי רק אחרה שתהיה סמל (שנה ו8+-) יתנו לך איזה שבת ל3 או משהו "טוב"...

ותודיע באיזה בסיס אתה אולי נראה אותך..

קישקוש מוחלט.

החלק הראשון נכון החלק השני הנפצה מוחלטת.

עולים סבב הרבה הרבה לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת- אין לי שום דבר נגד מ"צ. למרות שהם דפקו לי תלונה לפני כמה זמן (כזכור אני בקבע). זה מעצבן (אפילו הרבה יותר מזה :pissed:), אבל לא לי נראה שזה היה אישי.בסך הכל זו הייתה הנחייה של הרמטכ"ל, והם עושים את עבודתם. מצטער להישמע קצת פלצן- אבל זו עבודה שצריך.

חיילים לא מדוגמים מעצבנים אותי ואני שמח לשמוע שדופקים להם תלונה. יש להם מדים- שילבשו אותם ויראו איתם כמו שצריך. כמובן שאני לא מדבר על שטויות כמו שיער קצת ארוך, זיפים או שריטה על הנעל- אלא על כל הטמבלים שמחליטים ללכת עם חולצה בחוץ, בלי כומתה ועם נעליים שלא ראו משחה כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לגמרי צודק

אנחנו לא מניאקים כי אנחנו רוצים (אההם... לפחות חלק מאיתנו) זה התפקיד

+ אתם לא מבינים, עושים לנו שטיפת מוח בבה"ד 13

אני רציני, היום לראות חייל לא מדוגם מציק לי בעין

אחרי ש4 חודשים הייתי בבה"ד עם משמעת מטורפת במיוחד לגבי מראה

אתם לא מבינים את המ"צ, אנחנו באמת עושים את זה כי לחלקנו זה ממש מפריע, לחלק אחר זה רק עבודה, וחלק מניאקים :cool2:

ועוד משהו. מפריע לי יותר לראות ג'ובניק עם הופעה גרועה מאשר חייל קרבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר חברה

אם ידעתם או לא

סיימתי את הגהנום שנקרא בה"ד 13

אחרי 4 חודשים קשים (1 טירונות + 3 קורס) וכרגע אני חוקר מצ"ח רשמי (כן... אני יודע...)

אז... שנאו אותי (כל החיילים שנמצאים פה) אבל אני גאה (זה היה גהנום שלא כולם שרדו)

ולמי ששואל

קבו"ד = קצין בודק

מצ"ח = משטרה צבאית חוקרת

חחחחח צעיר מת :lol: :lol: :lol: :lol:

סתם בצחוק אח שלי.

פש"צ כבוד! פבואר 04 עד מתי!!?!??!

יש מצב שהמפקדים\קצינים שהיו המפקדים שלך הם מהמחזור שלי.

בכול מקרה, כמה דברים שלא ידעתם על משטרה צבאית : רוב החיילים במשטרה הצבאית בכלל לא בתפקיד של נותני דוחות. הרוב בכלל משרתים במעברים(כמו מחסום ארז לפני שהוא התאזרח, ושאר מחסומים בשטחים) ומונעים כניסה של מחבלים לשטחי המדינה בגופם(תאמינו לי ,מניסיון...) ומתקני כליאה של עצורים מהשטחים אבל גם אלה שנותנים דוחות בסך הכול עושים את העבודה שלהם ואם הם לא יעשו את העבודה שלהם כמו שצריך הם יקבלו בראש , מה גם שכול אחד ממכם יכל להיות שם אם היה לו מזל קצת אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ.צ זה העם הכי מוזר בעולם והכי מניאק בעולם, אני לא מבין איך אתם יכולים לתת דוחו'ת לאנשים בידיעה שזה יגרור עונש בד'כ כבד...

יש לכם טיפה כוח אז אתם מנצלים אותו, באמת מגעיל...

אני עכשיו בקורס מ'כים (סמלי חי'ר-08), וזה פשוט מגעיל לראות איך מ.צדיקים נמשכים לקורסיסטים, כיאלו מה בכוח אתם רוצים להפיל אנשים מהקורס?

ואל תזבלו את השכל על זה ששטפו לכם את המוח כי שטיפת מוח כמו שעושים לחיילים קרביים ובמיוחד למי שהולך לביסלמ'ח הרבה יותר גדולה וזה

לא 'שטיפה' של יום וחצי כמו שלכם ואם אתה מתאר את הטירונות והכשרה שלך כ'גהנום' אז אתה פשוט מגוכח

אני אישית חושב שזה פשוט סוג של אנשים..כנראה ילדי כאפות או לא יודע מה שפשוט שנתנו להם קצת כוח אז הם מנצלים אותו לרעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...