שריד אבולוציה - דג עם רגליים. - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריד אבולוציה - דג עם רגליים.

00000

Recommended Posts

די

תראד כזה בלי אסתרא ובורג לא יכול להתקיים.

מישהו קרא לי? ::)

לגבי השאלות שהעלו כאן:

לא בראתי את העולם לפני 6,000 שנה, אלא לפני כ-14 מליארד שנה (אני לא זוכר בדיוק, כי זה היה מזמן). פשוט, האנשים בתקופת התנ"ך לא הבינו מה זה מליארד, אז אמרתי להם שזה כמה אלפים.

משה היה על הר ביני 40 יום ו-40 לילה, מכיוון שהוא שבר את לוחות הברית שנתתי לו אחרי שראה את עגל הזהב (הבנאדם היה ממש חם-מזג), אז נתתי לו לכתוב אותם מחדש בעצמו.

בני הלכו בסיני 40 שנה, מכיוון שהם עשו את הרע בעיני.

40 שנה אולי לא נחשב להרבה זמן, אבל אז אנשים לא האריכו ימים כמו היום (מתושלח זה סתם אגדת ילדים שבדיתי).

המספר 40 חוזר על עצמו (כמו גם המספר 7), מכיוון שהיה להם קשה לזכור הרבה מספרים, אז בחרתי ב-7 וב-40 באופן שרירותי כדי להקל עליהם.

משה לא נכנס לארץ המובטחת כי במקום לדבר אל הסלע, הוא הימרה את פי והיכה בו. כבר אמרתי שהוא היה אדם חם מזג, לא?

לגבי הדג עם רגליים, זה לא חולייה חסרה, אלא בסה"כ בדיחה פרטית שלי.

אבל, אם כבר מדברים על חולייה חסרה, אז קבלו: http://www.a7.org/data/images/2006/01/29/a_zahar_s.jpg

כבר מאוחר ואני כותב הרבה שטויות (מי שרוצה עוד פרטים שיפנה אלי בפרטי)... :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה יום שלישי?

פרסומת ישנה של נטויז'ן.

אתם סורקים דיונים בחיפוש אחר השם שלכם? איך מרגע שמישהו ציין את זה שניכם הגבתם תוך דקות ספורות?

בלתי אפשרי - את הניק שלי כתבו עם שגיאת כתיב, חיפוש לא היה מוצא אותו. ההסבר הרבה יותר פשוט: כל מי שנמצא בדף הראשי, רואה כל הזמן את ההודעות החדשות. אני (וכנראה גם בורג) נכנס להודעות שנראות מעניינות. האמת היא שלא חשבתי להגיב, אבל אם כבר קראו לי... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אם מישהו רוצה... מצאתי את הדף האבוד של התנך... דף זה היה אמור להימצא בעמוד הראשון של התנך אבל יום אחד הוא נקרע אצל אחד העותקים והעותק הזה הועתק על ידי סופרי סתם ומאז כל ספרי התנך מופיעים ללא העמוד הזה...

כל הנכתב בספר זה הוא בגדר מידע כללי בלבד ואין להסיק ממנו שום מסקנות

כל קשר בין המציאות לדמיון הוא מיקרי בהחלט

פירטי הדמויות והעלילה שונו בחלקם כדי להפוך את הסיפור למרגש או מענין יותר

כל העושה מעשה או משהו בעקבות קריאת הספר עושה זאת על אחריותו

כל הזכויות שמורות

מותר להפיץ, אסור להעתיק לשנות או להוסיף דברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר לתקוף את הדת למה לא.....יכול להיות שהדג הזה היה סוג של מוטציה או זן מסויים שנכחד...מי אמר שהוא בהכרח חלק מתהליך אבולוציוני...זה כמו שגילו בגיניאה החדשה צפרדע עצים (כן כן) ועוד כל מיני סוגים מוזרים של ....פשוט זן נכחד..או מוטציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סורקים דיונים בחיפוש אחר השם שלכם? איך מרגע שמישהו ציין את זה שניכם הגבתם תוך דקות ספורות?

;)

זה מוטציה... זה כל העניין של אבלוציה מוטציות... כל האבלוציה מבוססת על מוטציות...

אם כבר מדברים על מוטציות...

הדג עם הרגליים זה לא זן נכחד, אלא דג ששחה בים וראה כל הזמן מים ומים. לכל הדגים זה הספיק בהחלט, אבל דג-רגל הוא לא דג רגיל ככל הדגים. הוא דג מיוחד שרצה לראות עולם ואמר לעצמו שחייב להיות בעולם משהו מעבר למים. שחה, שחה, שחה... הגיע לחוף. מה הוא אמור לעשות בחוף? הוא הרי דג! האם הוא יסוב על עקבותיו וישוב לים. לא! אמרתי כבר שדג-רגל שלנו הוא לא דג רגיל, וברוב תושייתו הוא הצמיח זוג רגליים, והחל להלך על החוף. ראה כי טוב, התחתן עם דגה נחמדה ועשה הרבה דגי-רגל שבתור דור שני על הקרקע כבר הצמיחו עוד זוג רגליים, וכחלוצים בארץ זרה הם קיימו את מצוות פרו-ורבו ויישבו את הארץ. המשך הסיפור ידוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;)

אם כבר מדברים על מוטציות...

הדג עם הרגליים זה לא זן נכחד, אלא דג ששחה בים וראה כל הזמן מים ומים. לכל הדגים זה הספיק בהחלט, אבל דג-רגל הוא לא דג רגיל ככל הדגים. הוא דג מיוחד שרצה לראות עולם ואמר לעצמו שחייב להיות בעולם משהו מעבר למים. שחה, שחה, שחה... הגיע לחוף. מה הוא אמור לעשות בחוף? הוא הרי דג! האם הוא יסוב על עקבותיו וישוב לים. לא! אמרתי כבר שדג-רגל שלנו הוא לא דג רגיל, וברוב תושייתו הוא הצמיח זוג רגליים, והחל להלך על החוף. ראה כי טוב, התחתן עם דגה נחמדה ועשה הרבה דגי-רגל שבתור דור שני על הקרקע כבר הצמיחו עוד זוג רגליים, וכחלוצים בארץ זרה הם קיימו את מצוות פרו-ורבו ויישבו את הארץ. המשך הסיפור ידוע...

:screwy:?

כולה מצאו מאובנים של חיות מוזרות עם רגלים עם סנפירים והחריזו שהדגים פעם היו על היבשה או דבר כאלה.

אני לא מבין את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולה מצאו מאובנים של חיות מוזרות עם רגלים עם סנפירים והחריזו שהדגים פעם היו על היבשה או דבר כאלה.

אני לא מבין את זה...

מה לא מובן? :nixweiss:

מדובר באבולוציה - יצור אחד מתפתח מיצור אחר כתוצאה ממוטציות. מי שמתאים שורד, ומי שלא מתאים נכחד. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא נחרב עד ליסוד אבל הוצף במבול!.. התורה מדברת על אלוהים כעל משהו שקיים מאז ומתמיד.. מאין לך שלא היה בראש שלו להחריב ולבנות עולמות (כן אני לא דתי בגלל זה אני מתנסח כך) מאין לכם שבעולמות הקודמים שהוא בנה הוא רק בנה סביבת עבודה לאדם.. ורק אז הוא הרס הכל והחליט להוסיף אותנו ?

בעקרון אומרים שהיה תוהו.. ושהיתה בעיה מבחינת היום והלילה.. ! אולי השרידים האלו הם בכוונה... (מצטער אני צופה מושבע של אבודים..) חחחח

אולי זה התכסיס הכי גדול של אלוהים ליצור בנו חוסר אמונה בו.. הרי הוא אלוהים הוא הרבה יותר חכם ונשגב מאיתנו... הוא שולט בכל הוא מושך בחוטים והוא הוביל את המדענים למצוא תגלית שעוד יותר תערער את האמון שלנו בו כדי לבחון אותנו.. הא ?? פתאום הכל מסובך

אולי אנשי הצפרדע הגינגים הלכו וסטרו לנסיכה הקסומה כי הם חשבו שהיא הופכת לברבור כדי לפתות את הנסיך ?!

נו... פתאום הכל מסובך יותר !!!

טוב צריך להבין ולקבל שאין ביכולתינו להבין הכל כי אנחנו רק בני אדם

כל אחד צריך סיבה לחיות ולהמשיך אני אישית בחרתי לא להאמין ב-ה' אני אוכל חזיר ביום כיפור

ולחם מחיטה מלאה בפסח (כן אני מטורף ! :badhairday: )

לא זה לא הופך אותי לאדם רע ולא אני לא אשרף בגיהנום .. זאת הדרך שבחרתי לחיות ואני שלם איתה

אני בוחר להשאיר את חופש הבחירה אצלי ולוקח אחריות על מעשיי

עריכה: אה... דרך אגב... זה שאנשים מאמינים שהאדם בא מהקוף זה לא סותר את קיומו של אלוהים

זה הכל יכול להיות תוכנית אלוהית <<-- סתם משהו לחשוב עליו

עריכה2:

משה קיבל את התורה ב 40 יום ו 40 לילה... כן המספר 40 חוזר על עצמו גם בנוגע למדבר...

יש פה משהו שאשכרה בקיא בתורה שאתם ישר סותרים את הדת ? ואני לא מדבר על הברית החדשה וכל החרטה ..

אתה בקיא בברית החדשה ? או שאתה סותר את עצמך.... או שאתה פוץ שמאמין שהדת שלו טובה יותר.....

אתה בטח ילד קטן שהולך עם הראש בקיר שנשטף לו הראש מההורים ומהחברים שלו שלא אוכלים חזיר מנשקים מזוזה וגונבים (חוכמה לקיים מצוות שנוח...?) אתה פשוט צבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...