מה כל-כך מיוחד בלוח אם הזה A8N32-SLI Deluxe ? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כל-כך מיוחד בלוח אם הזה A8N32-SLI Deluxe ?

raam123

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב חרשתי על ביקורות של הלוח. אז ככה:

אסוס הצטרפו למהפכת האוברקלוקינג ונתנו אפשרות של וולטאז' לזכרונות עד 3.2V

גם DFI Infinity וגם ה- שלי ולמעשה הרבה לוחות נפוצים וטובים היום נותנים 3.2V לזכרונות

וולטאז' למעבד ברמה של 1.76

וכבר ראינו יותר, והרבה פעמים יש יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתח המעבד ניתן לשינוי בשני אופנים בהגדרה ידנית של מתח המעבד, בתחום שבין -0.8v לבין 1.55v (בדומה ללוחות אחרים), ובאופן נוסף על ידי קביעת תוספת המתח באחוזים לעומת המתח המקורי כך ניתן להגיע למתח של עד 2.1v

לקוח מהביקורת על האחד והיחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתח המעבד ניתן לשינוי בשני אופנים בהגדרה ידנית של מתח המעבד, בתחום שבין -0.8v לבין 1.55v (בדומה ללוחות אחרים), ובאופן נוסף על ידי קביעת תוספת המתח באחוזים לעומת המתח המקורי כך ניתן להגיע למתח של עד 2.1v (שהוא מסוכן מאוד למעבד ללא מתאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה התחיל הבבל"ת על אפשרויות וולטאז' בלוחות אחרים? הרי ציינתי במפורש:

"ללוח של זאת מהפכה של ממש" . . .

עד היום, ויש לי את ה A8N- DELUXE היו נותנים אפשריויות מסכנות של 1.55. זה עוצר לי את המעבד 3200 ב2570 מגהרץ. והזיכרונות הם TWEENMOS SPEED PREMIUM. ככה שרק בגלל הוולטאז' הנמוך המעצבן הזה נשארתי תקוע. וזאת אגב עם ZALMAN CNP 9550, ככה ששום מים או גז לא יעשה אפילו מגהרץ אחד מעל זה.

וזה למה אני כותב את השורה הבאה:

ASUS ייצרו, נכון להיום , את הלוח הכי טוב למי שרוצה לוח ROCK STABLE ועם אפשרויות OC מכובדות ביותר! מה שבעצם מקרב את לחברת DFI עם הלוחות המצויינים שלה לOC. זה "כל" הסיפור !

קאפיש?!

ולגבי ה 8-PHASE שדיברו עליו כאן מקודם, זה בדיוק מה שמאפשר את הביצועים האלה.

index.php?topic=175086.50

index.php?topic=175086.50

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=175086.50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...