התשובה של AMD לקונרו היא...? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התשובה של AMD לקונרו היא...?

IG

Recommended Posts

AMD64 זה סט פקודות, לא ארכיטקטורה

הארכיטקטורה של A64 היא DirectConnect

מור

בוודאי, זה היה נכון אם היה מדובר בפטנט של AMD/Intel

במקרה וזה פטנט בבעלות חברה צד שלישי בבעלות פרטית היא יכולה למכור לך את הפטנט ב-5$ ולאינטל את אותו הפטנט ב-100$ או לסרב למכור לה.

Terjen

אין להם שום הסכם פרידה, זה נוח ולא נוח לשתיהן המצב הנוכחי

ההסכמים האלה היום לטובת ומחר לטובת אינטל

גיל ה-64 ביט זה ע"י סט פקודות ובקרים שונים

IG

קרא את התגובה שלי בעמוד הקודם, אם יש לך עוד שאלה תשאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתה גם שמועה, על מעבד עזר מתמטי למעבדי AMD.

בכל מקרה המטרה הגדולה של AMD עכשיו היא בכלל להגדיל ולהוזיל את היצור על מנת להיכנס יותר חזק אצל הOEM. היא התחילה ליצר מעבדים בשיתוף עם חברה אחרת כדי להגדיל את היצור. עם כל הכבוד לFX60 של AMD אינטל עושה תכסף דווקא מהדגמים הנחותים יותר...

וכמו שנאמר כאן היא הכריזה רשמית על פתיחת FAB36 בגרמניה, שיתחיל ליצר ב65NM.

דבר מעניין נוסף מבחינת AMD (שוב מהצד השיווקי) שדל קנתה את ויכולה למעשה דרך להתחיל למכור מעבדי .

דל היא יצרנית המחשבים הגדולה בארה"ב להזכירכם, ומאד מאוכזבת מאינטל שהתחילה למכור לאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, התגובות בעמוד הקודם מתייחסות לAMD64... ודווקא את זה הבנתי... אני רוצה להבין את התוכניות של אינטל\ לעתיד והטכנולוגיות שהם עומדים להכניס לשוק...

וoba3k, תוכניות כלכליות זה מעניין (באמת... אין לי שום דבר נגד ההודעה שלך..), רק שבת'ראד הזה אני רוצה פרטים על הטכנולוגיות, אז בבקשה אל תכנסו למהלכים הכלכליים של החברות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL עדיין משלבת מעבדי אינטל במחשבים שלהם. ראה דוגמא המחשב ב10K$.

הXPS600 עוצב עוד לפני השלמת רכישת וספק אם דל הייתה עושה אותו היום.

נכון לעכשיו דל מוכרת רק אינטל והשמועה אומרת שאחת מהסיבות שהם קנו את אליאנוור זה בשביל להתחיל למכור .

IG, זה די קשור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה גם שמועה, על מעבד עזר מתמטי למעבדי AMD.

בכל מקרה המטרה הגדולה של AMD עכשיו היא בכלל להגדיל ולהוזיל את היצור על מנת להיכנס יותר חזק אצל הOEM. היא התחילה ליצר מעבדים בשיתוף עם חברה אחרת כדי להגדיל את היצור. עם כל הכבוד לFX60 של AMD אינטל עושה תכסף דווקא מהדגמים הנחותים יותר...

וכמו שנאמר כאן היא הכריזה רשמית על פתיחת FAB36 בגרמניה, שיתחיל ליצר ב65NM.

אני לא הייתי אומר ש AMD נכנסו באופן מוחלט וסופי לשוק ה RETAIL

AMD עדיין לא יכולה לנוח על זרי הדפנה לא בשוק הRETAIL ובטח לא בשוק הOEM

עדיין רוב האנשים בעולם שמשתמשים במחשבים עונים "פנטיום" ששואלים אותם "איזה מחשב יש לך"

עוד לא נמכר מעבד AMD עם סמל של דל על המארז . דל לא מוכרת באופן רשמי מעבדים שהם לא של אינטל.

אבל דל קנת את . מוכרת בעיקר AMD כי הקהל שלה הם הPOWER USERS והGAMERS.

DELL בכלל לא צריכה לעשות הסכם עם AMD כדי למכור מחשבים עם מעבדים שלה

בשביל זה הם קנו את

הם רק סופרים את הכסף ;D

ככה יש להם גם הסכם עם אינטל (אני חושב שהחוזה יגמר ב 2007)

וגם יש להם ערכות מבוססות תחת המותג היוקרתי ALIENWARE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער מאוד שאני צריך להדחף לאשכול, אבל מה זה בכלל משנה אם מתכננים משהו או לא?

העיקר שנקבל מוצר טוב, לדעתי זה גם לא ממש משנה אם הוא יגיע מאינטל או מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפלטון הוא זה שאמר אהבת החכמה היא הערך העליון.

אנשים פה רוצים לדעת מה הטכנלוגיה הבאה של , כמו שלפני חודש-חודשיים כל שירשור הפך פה למזה הקורנו(הטעות בכוונה) הזה של אינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער מאוד שאני צריך להדחף לאשכול, אבל מה זה בכלל משנה אם מתכננים משהו או לא?

העיקר שנקבל מוצר טוב, לדעתי זה גם לא ממש משנה אם הוא יגיע מאינטל או מ-.

זה ההבדל בין משתמש חכם לבין משתמש פחות חכם. משתמש חכם ירצה לדעת מה יש לו בקופסא, ומשתמש פחותחכם יסמוך על "סמוך" שישים לו "משהו טוב פ33ות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע , מנסיון עם עבודה במק - רוב האנשים יתייאשו מזה מהר מאוד ויעברו לWindows

זה יופי של מראה למערכת הפעלה , אבל היופי בWindows זה שהיא סטנדרט ויש מאות אלפי תוכנות צד שלישי וקוד פתוח בשבילה שפשוט לא עובדות במק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...