אוזניות לG3 בתקציב של כ300-400 - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות לG3 בתקציב של כ300-400

scylla

Recommended Posts

בניידות אין על הפורטה פרו,תוך שנייה הם נהיות כדור קטן.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: מישהו שמדבר לעניין!!!

ולגבי השור, צריך באמת לנסות אם הן נוחות לי.

הבעייה בשור שאי אפשר לשמוע אותן קודם, כי זה לא הגייני להעביר כאלו מאחד לני אז אין אותן לתצוגה ולשמיעה בכלל......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מכיר מישהו שיש לו את השור, אז אני אביא איתי אצטון אלכהול ואנסה אותן ממנו אני חושב.

אם הן לא ירשימו אותי במידה מטורפת אני מאמין שאני אלך על הPX100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנגדות של הקוס זה 60 (!!) אום, לעומת הסנהייזר, שיש להם 32.

אני חושב שזה די קריטי לא?

שהייתי בחנות זה היה החשש העיקרי שלי אחרי השחלטתי לקחת אותן, כלומר הן נשמעו ממש מצויין ולא חלש ולIRIVER 320 שלי לא הייתה בעיה להריץ אותן, אבל עדיין חששתי, ואז המוכר אמר לי : "עזוב אותך מה כתוב, העיקר שאתה רואה שזה בסדר ואין בעיה- אז קח!" והוא צדק, מספרים כאן לא משנים, למרות שבדרך כלל 60 אום זה הרבה אבלהאוזניות האלו רצות טוב וזאת עובדה....

לעומת זאת, אני מריץ אותן על מכשיר עם עוצמת פלט של 40mw ולG3 יש רק 26mw אז צריך לשים אותן על המכשיר ולבדוק......., ותאמין לי, הן שוות בדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמין שאתה צודק, אבל רוב המקומות האנשים והביקורות אומרים שהPX100 בטיפטיפה יותר איכותיים מהפורטה פרו.

בכל מקרה אני אראה אם אפשר לשמוע באיזו חנות.

מישהו באמת מכיר חנות באיזור המרכז שניתן לשמוע ולהתרשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמין שאתה צודק, אבל רוב המקומות האנשים והביקורות אומרים שהPX100 בטיפטיפה יותר איכותיים מהפורטה פרו.

אולי להפך.

בקשר להתנגדות,דווקא אצלי שומעים בהם מאוד חזק ואני מאוד מרוצה,תביא את הנגן לחנות אם אתה כבר בודק את האוזניות.

עם יש לך כוח לחכות למפגש,אני אביא איתי את האוזניות שלי,יכול להיות שעוד מישהו יביא PX100.

ד"א אני לא יודע מה הפליטה של נאנו וH10,אבל הקוס עובדות שמה מעולה.

גם בX5 ובU2,אני חושב שגם בG3,אין לך בכלל מה לפחד מההתנגדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל אין לי ממש זמן למפגשים וכד'. במקרה עכשיו אני ברגילה אבל ככה באימון מתקדם... במקרה הטוב יוצא לשישי שבת...

בכל מקרה, אני לא קונה את האוזניות בזמן הקרוב, כנראה עוד 3 שבועות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...