אוזניות לG3 בתקציב של כ300-400 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות לG3 בתקציב של כ300-400

scylla

Recommended Posts

קניתי היום IAUDIO G3 ואני סה"כ מרוצה, אבל הדבר היחיד שמעצבן אותי זה שהאוזניות חורקות בבאסים בווליום גבוה (לא גבוה באופן מטורף אלא רק גבוה).

רציתי לשמוע המלצות לאוזניות שבאמת יש הבדל רציני (דגש על רציני) בינן לבין האוזניות שמסופקות (שלא נראה לי שהן הMX500 גם לפי מוכר בבאג וגם לפי המוכר בחנות שבא קניתי).

אם התקציב לא מספיק לאוזניות שאני באמת אהנה מהן אז אני אעדיף להשאר עם הנוכחיות.

דרישות:

1. באס! הפרמטר הכי חשוב! שיהיה באס מאוד עמוק וחזק, זה הכי חשוב לי במוזיקה וזה מה שהכי "עושה לי את זה".

2. לא מפריע לי אם זה in ear "רגילות" או אלו שעוטפות את האוזניים (כמו אולפנים כאלה לא זוכר את המינוח המדוייק).

3. רצוי שהאוזניות יהיו נוחות לאוזן ולריצה (ריצה לא חובה) וכמה שאני אוהב את הסאונד של הגדולות, אי אפשר באמת להסתובב עם כזה דבר.

היו לי את האוזניות PC130 של סנהייזר, שעלו לי 50 יורו בגרמניה, והן היו טובות אבל לא מלהיבות , לא התלהבתי במיוחד, מה שכן הן מיועדות למחשב ועם מיקרופון כך שברור לי שבמחיר הזה למוזיקה היו נותנות לי יותר טוב, אבל בכל מקרה זה מקור להשוואה מבחינת הדרישות שלי.

בתודה מראש, אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא סגור על איזה סוג אני רוצה.

אבל לדוגמא עכשיו הלכתי לרוץ והאוזניות של הG3 כל הזמן נפלו לי מהאוזן... זה היה מעצבן... אני רוצה שישבו בול בתוך האוזן.

וגם שיהיה באס כמה שיותר איכותי ומשמעותי.

ראיתי ביקורת בZAP על הE2C והחסרון היחיד שלה כתוב שאין לה באס בשיט. אז גם אם זו אוזניה ברמה של 3000 ש"ח בלי באס - אני לא אהיה מרוצה ממנה כלל וכלל.

ראיתי אופציות נחמדות מבית KOSS וSENNHEISER...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה IEM?

ונגיד שאני שומע מהאוזניות הקיימות, יש הרגשה קצת של צליל יותר מדי בבלאגן, אני בדר"כ שומע שחורה \ אלקטרונית ולפעמים רוק.

זה סוג שעמוסה בצלילים ולפעמים יש הרגשה של בלאגן במקום .

מבין למה אני מתכוון?

אבל אני לא שומע קלאסית וכינורות שאני צריך שהצלילים יהיו חדים בצורה קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שהן מדהימות אבל קראתי שיש להן חסרות מאוד גדול בשבילי - באס!

וכמו שאמרתי לא אכפת לי אם זה במחיר 200 במקום 2000, אם אין להן באס כמו שצריך, הן לא מעניינות אותי.

ואם יש שהן לא inear אבל לא מסורבלות, ויושבות טוב על הראש - אני בעד לגמרי! אפילו מעדיף.

ידוע לגבי חנות שאפשר לנסות בחנות עצמה ולשמוע בעצמך ולהחליט?

ועכשיו כמה דגמים מכמה חברות שראיתי בתקציב נורמלי תגידו לי אם יש איזשהו דגם בולט לטובה-

sennheiser -, px100, px200, hd415, cx300, hd497, hd60, hd477, ויש כביכול שהוגדרו "מקצועיות" לדי ג'יי אז לא הכללתי אותן (לפי דיג'יי שופ).

מבית KOSS יש - portapro, td80,

ויש עוד את GRADO, ועוד חברות שאני בטח לא מכיר, ולסוני לא נכנסתי כי אני לא מכיר אותם ולא נוטה לאהוב במוצרים כאלו חברות שעושות מגוון יותר מדי עצום של מוצרים במקום להתמחות בתחום מסויים.

בכל מקרה, יש עוד עצות? מוכן ללכת גם על אוזניות שעוטפות את האוזן בתנאי שהן יהיו נוחות לאחסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הזכרת KOSS PORTA PRO יש לי זוג כזה והן ממש מצויינות, והבאס שלהן ממש מורגש, אפילו יותר מידי באס לטעמי...... אבל אמרת שזה חשוב לך........

גם הPX100 מצויינות אבל עליהם אני לא יכול לדבר מנסיון אישי......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי לא לקנות inear הם פוגעות בשמיעה הרבה יותר מהר מאוזניות can רגילות

במיוחד בווליום גבוה

ובכל אופן גם לא לשמוע בווליום גבוה ...

גם פוגע בשמיעה...

אם אתה שמוע צילצולים אחרי ששמעת איזה שיר

זה כבר לא סימן טוב זה אומר ששמעת חזק מידיי

ולאט לאט השמיע שלך תפגע יותר ויותר

וכמו שאמרתי ב inear זה קורה הרבה יותר מהר

בגלל זה הייתה גם התביעה היצוגית נגד בארצות הברית

שהם לא הזהירו לקוחות על זה

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני, אם אתה לא האידיוט האמריקאי הממוצע, ואתה יודע שווליום גבוה זה רע לך, אלה הIEM אם הבידוד הטוב, האוזניות היחידות שאתה מסוגל לשמוע איתם ברחוב/במכון כושר/בכל מקום עם רעש בווליום נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה לא לאהוב מוצרים של , לא יודע למה.

בכל אופן אני נוטה יותר ויותר לכיוון הPX100.

מה שחשוב לי זה שיהיו נוחות באוזן לאורך זמן ויהיה ניתן לרוץ איתן.

פחות אכפת לי אם אני אשמע טיפה רעשים מבחוץ או שבחוץ ישמעו טיפה רעשים ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...