Infima- Beta - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Infima- Beta

LeM0n^

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר'ה, חשוב מאוד לציין גם שהתוכנה הזאת היא חדישה לגמרי ולגיטמי לגמרי

שיהיו באגים ובנוסף לכך, כדי להגיע לביצועי דחיסה טובים (כמו שהתוכנה הזאת יודעת לעשות)

אז מומלץ מאוד מחשב די חזק והיא גם לוקחת די הרבה משאבים כאשר מכווצים, יש כאלב שירגישו פחות

ויש כאלה שירגישו יותר בעומס על המחשב, כמובן שתלוי באיכויות של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיטימי שיהיו באגים? באיזה עולם אתה חי?

יש באגים שלגיטימי שיהיו - נניח, ביות גרפיות קלות או פיצ'רים פחות חיוניים שלא פועלים.

אבל כשהכיווץ לא פועל, זה לא באג לגיטימי. זה אומר שהתוכנה לא פועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגירסת בטא זה לגיטימי. אני אישית לא הורדתי אותה, אבל יש כאן כאלה שמרוצים (אמנם מיעוט).

ממה שראיתי בתגובות כאן, אני משער שיש לה בעיה רצינית של זלילת משאבי מחשב - וכשאלה נעדרים, כנראה שהיא לא פועלת כמו שצריך.

אם זה באמת ככה, לפי דעתי אפשר להגיד שזה באג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וינראר ו WINZIP מיושנות

יש עשרות תוכנות שעוקפות אותן בסיבוב"

לא ממש. WinRAR הכי טובה בסה"כ כבר שנים. "בסה"כ" דהיינו כשמתחשבים בזמן הדחיסה וזמן הפריסה, נוחות שימוש/זמינות, יציבות וכו'. אישית אני לא מוכן להשקיע פי 50 זמן לדחוס ופי 20 זמן לפרוס כדי להרוויח 5% מקום. עברו הימים ששילמנו $1 פר MB...

לגבי Infima הזה - מצטער, לא מרשים אותי. מדובר על דחיסה שמאבדת מהאיכות (גם אם לא באופן מורגש). יש הרבה שיטות חדשות לדחיסת אודיו, , ותמונות שאם תאכיל אותן את הקובץ המקורי יתנו לך דחיסה הרבה יותר טובה בסופו של דבר, לדוגמא eAAC+ לאודיו ו-JPEG 2000 לתמונות (או כל פורמט אחר מבוסס טכנולוגיית wavelets).

גם לא אוהב שמאכילים אותי שקרים - עבדו על זה 8 שנים בתחת שלי... באותם 8 שנים לא היתה להם עבודה רגילה לממן משפחותיהם? אז אם הם עבדו על זה "מחוץ לעבודה הרגילה שלהם" זה בערך כמו רבע מהזמן - או שנתיים בלבד "עבודה אמיתית". אולי אני טועה אבל זה מריח כהגזמה.

כל החמודים שמתנסים עם התוכנה - אשמח לשמוע רשמים אם תשוו כמות זמן שלוקח לכווץ/לפרוס (יחסית ל-WinRAR Maximum) ואם אכן הפריסה מכילה את הקבצים המקוריים (תעשו העתק של המקור כי יש מצב שזה מקלקל את המקור תוך כדי דחיסה - באג או משהו זדוני יותר כמו רמאות לשמה).

אישית - לא נוגע בזה לפחות לחצי שנה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. WinRAR הכי טובה בסה"כ כבר שנים. "בסה"כ" דהיינו כשמתחשבים בזמן הדחיסה וזמן הפריסה, נוחות שימוש/זמינות, יציבות וכו'. אישית אני לא מוכן להשקיע פי 50 זמן לדחוס ופי 20 זמן לפרוס כדי להרוויח 5% מקום. עברו הימים ששילמנו $1 פר MB...

לגבי Infima הזה - מצטער, לא מרשים אותי. מדובר על דחיסה שמאבדת מהאיכות (גם אם לא באופן מורגש). יש הרבה שיטות חדשות לדחיסת אודיו, , ותמונות שאם תאכיל אותן את הקובץ המקורי יתנו לך דחיסה הרבה יותר טובה בסופו של דבר, לדוגמא eAAC+ לאודיו ו-JPEG 2000 לתמונות (או כל פורמט אחר מבוסס טכנולוגיית wavelets).

גם לא אוהב שמאכילים אותי שקרים - עבדו על זה 8 שנים בתחת שלי... באותם 8 שנים לא היתה להם עבודה רגילה לממן משפחותיהם? אז אם הם עבדו על זה "מחוץ לעבודה הרגילה שלהם" זה בערך כמו רבע מהזמן - או שנתיים בלבד "עבודה אמיתית". אולי אני טועה אבל זה מריח כהגזמה.

כל החמודים שמתנסים עם התוכנה - אשמח לשמוע רשמים אם תשוו כמות זמן שלוקח לכווץ/לפרוס (יחסית ל-WinRAR Maximum) ואם אכן הפריסה מכילה את הקבצים המקוריים (תעשו העתק של המקור כי יש מצב שזה מקלקל את המקור תוך כדי דחיסה - באג או משהו זדוני יותר כמו רמאות לשמה).

אישית - לא נוגע בזה לפחות לחצי שנה הקרובה.

עוד חודשיים +- שהתוכנה המלאה תצא, אתם תראו שכווולם טעו

כאן, וישר שרואים תוכנה חדשה עם קצת באגים אז פוסלים אותה על הסף!

ואתה שרשמת שהם לא עבדו על שמונה שנים, אז בו אני יגיד לך שהם

כן עבדו על זה שמונה שנים, הם עבדו על התוכנה במקביל לעבודה בלילות ובימים,

תאמין לי שהם השקיעו על זה לפחות 5-6 נטו!

וזה שרשם שלא לגיטימי שיש באגים, אז אתה לא יודע כלום, כי בכל תוכנת בטא חדשה

ושוב אני מדגיש חדשה, עם חדשה לגיטימי מאודדד שיש כל מיני באגים (גם בכיווץ!), ויש כאלה שהצליחו

לכווץ יפה מאוד עם התוכנה ויש כאלה שפחות, אבל העובדה המוכחת היא שהיא הצליחה לכווץ הרבה

הרבה יותר טוב מוינראר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...