סססססססססעמק עשו לי phone jacking - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סססססססססעמק עשו לי phone jacking

idofr

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבנה בראש הייתה פותרת תבעיה..

היית נותן לו ללכת(שיחשוב שאתה ויתרת על הפלאפון), הייתה עוקס אחריו קצת ומחפש תהזדמנות לשים לו בהפתעה לבנה בראש.

תאמין לי שאם הוא היה חוטף ראשון, גם חרב סמוראית ממש לא היתה עוזרת לו.

זה לא חמולה של ערסים שבמקרה כזה באמת מומלץ לסגת ::)

הערסים בודדים האלה זה ממש לא הבעיה פה בארץ, הבעיה זה שיש לגיטמציה לפשע.

עונשים מגוחכים(ואחרי זה שיהיה למשטרה מוטיבציה לעצור בנאדם בפעם ה50 על אותה העבירה >:()

לדעתי אין ממש פיתרון ועד שיתקנו את העונשים, לקחת את החוק ביידים עד כמה שמאפשר המצב, כי גם ככה אין מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בנתיים הייתי באונרג' והוצאתי לעצמי סים חדש ואני תקוע עם טטים פורט מאפן שאני אפילו לא לוקח לבצפר למה אני מתפדח...(אני רציני אנשים מתקשר ברחוב אני הולך למקום שלא רואים אותי מדבר)

ואני יתן למשטרה עד יום ראשון ככה כמו שאמרתי ואז אני ינסה למצוא אותו לבד אם לא יהיה כלום

בכול מיקרה כבר למגרי נמאס לי מזה ואני לגמרי בעצבים עליו כאילו אם אני רואה אותו ברחוב לא מעניין אותי דקירה לא דקירה או סכין לא סכין אני עולה עליו הורג אותו

בכול מיקרה אין ממש ערסים בכפ"ס

אבל כמו שאמרו יש פה מספיק אנשים שלא כדאי להתעסק איתם למזלי אני מכיר את רובם לצערי אני מכיר אחד פחות מידי

אבל גם הקטע הגדול פה שכמה שיש פה הרבה אנשים כולם מכירים את כולם יותר מבקיבוץ ככה שרוב הפעמים שאמור להיות מכות באים כמה אנשים שמכירים את שני הצדדים וסוגרים את העיניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא שם הרבה, עדיין לא שדדו אותי שם :nixweiss: מצד שני אני גר בהדר אז קטן עליי... :silly:

חיפה נכון ? אחות של סבתא שלי גרה בהדר

קראתי עכשיו בקישור על ערס פאקצה פרחה ויקוש וכאולו וערס הכי מצחיק חיה מופלאה

ראיתי הטלויזיה אני חושב אמנון לוי "כושים תוקפים"דעתי על ערבים מיתחברת עם "כושים" (רובם)כמו ערבים הם:מוצצים כסף למדינה מציקים ופוגעים בתושבים ורכושם

ומכערים את המדינה (כופים ברחובות)כמובן שיש כושים שהם ניראים נורמלי אבל רובם ראש קטן עגול שפתיים מפה ועד (כמו בבון ) ויש להם גבנים שונים בגוף אני לא גיזען אין לי בעיה איתם אבל לא צריך אותם והם עושים בעיות >:(

עריכה : אין לך במה להיתביש שיש לך פלא ישן בטיפה זה מראה שאתה לא טחון שלדעתי זה טוב שחושבים שאתה לא טחון כאשן אתה כן או בסדר (כלכלית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...