סססססססססעמק עשו לי phone jacking - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סססססססססעמק עשו לי phone jacking

idofr

Recommended Posts

אחרי 6 שנות לימוד בנתניה כל אחד יהיה רמבו. בועטים בביצים ובורחים, לא מתקפלים כמו נמושה.

סכין זה כלום, מעבר ל90% מהאנשים ששולפים בסופו של דבר נפגעים ממנו, מי שרוצה לדקור אותך הוא ידקור ישר לא ידבר.

טוב אתה כלי עולם גבר רצח !!!

מה ניראה לך ?! יש אנשים שמפחדים, לא כולם יגיבו כמוך

ומי אתה שתגיד שהוא יצא נמושה ? שלפו עליך פעם סכין שאתה יכול לשפוט !?

זה לא סרט עם זאן קלוד ואן דם סכין זה לא עסק שצריך להתיחס אליו בקלות דעת

אבל היום שהפשע חוגג והנוער סובל מחינוך גרוע בבית ומחוצה לו, המצב הכלכלי קשה

צריך לדעת להגן על עצמך וצריך לדעת מתי לוותר כל אחד והקו האדום שלו (במקרה שלך זה הפלאפון)

תנסה להפעיל קשרים ולהשיג אותו חזרה, בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם ניקח את הציטוט של VaZo:

"אדם פיקח נחלץ ממצבים שאדם חכם לא היה נכנס אליהם"

Dogma, אתה לא ממש פיקח, עם התנהלות כזו לא בטוח שהוא היה יכול לדבר איתנו פה...

Born To Be Dead, מצטער להגיד לך שאתה לא ממש חכם, מה עבר לך בראש שנתת לו את הפלא? אתה תמים לאללה.

אין מה לעשות, אנשים צריכים להבין איפה הם חיים היום, מדינת פשע ורשע, וזה לא רק באשמת המשטרה, השופטים והמחוקקים פה מנותקים ממה שקורה ברחובות.

צריך לשנות חוקים, להחמיר בטירוף ולבטל את ה-1/3 על "התנהגות טובה".

כשעל מקרה של מישהו שדקר את אחיה של אישתו (כן, כן בנתניה) השופטת אומרת שהיא מחמירה איתו ונותנת לו 3 שנים בפנים :bash: , אין יותר מה להגיד, הרי בהבדל של מס' סנטימטרים זה היה הופך להיות משפט רצח!!! פשוט טמטום וזילות בחיי אדם. איפה ההרתעה? איפה הענישה? איפה ההגנה על האזרח התמים?

הוא ישתחרר הרי עוד שנתיים וידקור 3 שעות אחרי זה איזה מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם ניקח את הציטוט של VaZo:

"אדם פיקח נחלץ ממצבים שאדם חכם לא היה נכנס אליהם"

Dogma, אתה לא ממש פיקח, עם התנהלות כזו לא בטוח שהוא היה יכול לדבר איתנו פה...

Born To Be Dead, מצטער להגיד לך שאתה לא ממש חכם, מה עבר לך בראש שנתת לו את הפלא? אתה תמים לאללה.

אין מה לעשות, אנשים צריכים להבין איפה הם חיים היום, מדינת פשע ורשע, וזה לא רק באשמת המשטרה, השופטים והמחוקקים פה מנותקים ממה שקורה ברחובות.

צריך לשנות חוקים, להחמיר בטירוף ולבטל את ה-1/3 על "התנהגות טובה".

כשעל מקרה של מישהו שדקר את אחיה של אישתו (כן, כן בנתניה) השופטת אומרת שהיא מחמירה איתו ונותנת לו 3 שנים בפנים :bash: , אין יותר מה להגיד, הרי בהבדל של מס' סנטימטרים זה היה הופך להיות משפט רצח!!! פשוט טמטום וזילות בחיי אדם. איפה ההרתעה? איפה הענישה? איפה ההגנה על האזרח התמים?

הוא ישתחרר הרי עוד שנתיים וידקור 3 שעות אחרי זה איזה מישהו אחר.

עליי שלפו סכין הוא אמר לי רוצה דקירה אמרתי לו בוא הוא התקרב קצת ובתנועה מהירה הבאתי לו בעיטה לבטן עפה לו הסכין וזיינתי את סבתא שלו מכות אני לא חושב שהוא יחשוב להוציא עליי סכין פעם הבאה.. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו סתם ניסיתי לחשוב מה היה אם לא הייתי נותן לו ת'פלא

כאילו הבנאדם בא עם סכין בכיס ויודע שהוא הולך לקחת לי ת'פלא

אז לדעתי גם אם לא הייתי נותן לו הוא היה מנסה לקחת בכול מיקרה

עכשיו אם הוא היה בלי סכין הייתי עולה עליו מזיין אותו מכות הוא שוקל משו כמו 70 ק"ג אני מרים יותר מזה בחדר הייתי מזייין אותו חופשי מה גם הוא ניראה לי מכור למשו אז בכלל הייתי הורג אותו כמו כלום

עכשיו בקשר לכותרת חזרתי כולי עצבני חשבתי על מה לרשום וישר עלה לי בראש car jaking עכשיו חשבתי לכתוב "דפקו לי ת'פלא" אבל זה נשמע כאילו השארתי אותו על השולחן ומישו לקח אותו אז.....בכול מיקרה זרמתי עם הcar jacking וזה מה יצא....

בכול מיקרה בנתיים יש לי כמה מספרים וקצת מידע מסתבר שהבנאדם היה זייין שכל רציני

אם מישו יודע איך אני יכול להשיג שם של לקוח אורנג' לפי המספר זה מאוד מאוד יעזור למה אורנג' לא נותנים לי את השם שלו

בכול מיקרה אם מישו כן יכול לעזור עם הקטע של השם עשו טובה דברו איתי באיי סי

174345570

המוןןן תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון לא פחות ערס מזה שלקח לו את הסלולרי

שילמד לדבר בנימוס ואולי אז לא יקחו לו את הסלולרי.

תחשבו לקחתם ממישהו שיחה והוא בא אומר לך

"נו יא בן זונה, אתה מחזיר לי את הטלפון"

הייתי חודף לו את הטלפון לתחת או מנפץ לו אותו על הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? הבן אדם שאל אותו "אתה רוצה אותו חזרה..?"

זה לא בדיוק שאלה תמימה , זה איום ישיר

מה עדיף שהוא יענה לו "כן, אם אפשר ... אני אשמח.. אבל לא חייב ... *אל תרביץ לי!* " ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון לא פחות ערס מזה שלקח לו את הסלולרי

שילמד לדבר בנימוס ואולי אז לא יקחו לו את הסלולרי.

תחשבו לקחתם ממישהו שיחה והוא בא אומר לך

"נו יא בן זונה, אתה מחזיר לי את הטלפון"

הייתי חודף לו את הטלפון לתחת או מנפץ לו אותו על הפנים

ואתה לא ערס? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו סתם ניסיתי לחשוב מה היה אם לא הייתי נותן לו ת'פלא

כאילו הבנאדם בא עם סכין בכיס ויודע שהוא הולך לקחת לי ת'פלא

אז לדעתי גם אם לא הייתי נותן לו הוא היה מנסה לקחת בכול מיקרה

עכשיו אם הוא היה בלי סכין הייתי עולה עליו מזיין אותו מכות הוא שוקל משו כמו 70 ק"ג אני מרים יותר מזה בחדר הייתי מזייין אותו חופשי מה גם הוא ניראה לי מכור למשו אז בכלל הייתי הורג אותו כמו כלום

עכשיו בקשר לכותרת חזרתי כולי עצבני חשבתי על מה לרשום וישר עלה לי בראש car jaking עכשיו חשבתי לכתוב "דפקו לי ת'פלא" אבל זה נשמע כאילו השארתי אותו על השולחן ומישו לקח אותו אז.....בכול מיקרה זרמתי עם הcar jacking וזה מה יצא....

בכול מיקרה בנתיים יש לי כמה מספרים וקצת מידע מסתבר שהבנאדם היה זייין שכל רציני

אם מישו יודע איך אני יכול להשיג שם של לקוח אורנג' לפי המספר זה מאוד מאוד יעזור למה אורנג' לא נותנים לי את השם שלו

בכול מיקרה אם מישו כן יכול לעזור עם הקטע של השם עשו טובה דברו איתי באיי סי

174345570

המוןןן תודה

חחחח מה אתה חושב, שזה שאתה מרים 70 קילו אז אתה גבר? אתה סתם מזלזל באנשים... אני יכול להביא לך בנדאם שמרים יותר ממאה בבנץ' ובנאדם ששוקל חמישים קילו, והבנדאם ששוקל חמישים קילו יפרק לו את הצורה!

אם פחדת ממנו כשהוא הסתובב והלך, ולא רצת אחריו עם אבן או משהו, אז כנראה שעשית את הדבר שחשבת שנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד נהיה ארנולד שוורצנגר מרים יותר מ 70 קילו אתה בטח עוד ילד בן 10 שמיתלהב מהפלא ואימו עלייך במקות ולא רצית שזה ישמע דפקתי אז אמרת שהיה לו סכין

פורום של סוסים וגיבורים :lol:

הדבר הראשון שהית צריך לעשות זה להיתקשר לאבא לומר לו גנבו \ נאבד לי הפלא נתק את השיחות אחרי זה הולכים מסיגים חדש איכשהו ולומדים לקח

או שהית ישר מיתקשר למישטרה ועוקב אחריו היה לי סיפור שאח שלי עקב אחרי גנב (קורקינט גנוב של ילד בן 10) קרא לי בטלפון באתי עים סכין מידבח 8 אצבעות אמרתי לו לעצור אח שלי עשה עליו חיפוש וכאלה לא היה עליו כלום ולקחנו אותו למישטרה כי הוא לא בכה שהוא מיצטער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה היה בכפר סבא?

יש מצב אני יכול לעזור לך להחזיר את הפלא

תוסיף אותי למסנג'ר

thesource69@gmail.com

בדוגרי הייתה צריך להביא באמא שלו מכות

כולם בכפר סבא רק מדברים לא עושים

חח גם אתה היית בקניון יום שישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...