סססססססססעמק עשו לי phone jacking - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סססססססססעמק עשו לי phone jacking

idofr

Recommended Posts

תקשיבו אני לא מתלהב מזה שאני מרים 70 ק"ג ת'אמת אני מרים קצת פחות אבל....בכול מיקרה אני מכיר אנשים שמרימים הרבה יותר אבל עדיין אם היינו הולכים מכות הייתי מזיין אותו זה אני בטוח

אבל שבא אלי בנאדם עם סכין ואני לבד אני בחיים לא יגע בו ככה לימדו אותי כול החיים ושמעתי על מספיק אנשים שגם חשבו ש99% הם מזיינים את מי שמנסה לעשות להם משו מכות אבל....הי נחשו מה? האחוז האחד ההוא well... הם טעו

עכשיו בנינו כפר-סבא כמעט תמיד רק מדברים ותאמין לי אני מכיר מספיק פעמים (יותר מ20-30) שהיה אמור להיות מכות מקנה מידה מטורף (בערך 50-60 איש בכול צד בלי להזגים) ובסוף לא קרה כלום ככה זה אף אחד לא באמת מחפש ללכת מכות

אבל ברגע שכן מישו בא ומתחיל הם טוב מאוד עושים ואתה בטח יודע מה קרה עם הערבים לפני איזה שבועיים

עריכה:חחחח עכשיו אני רואה..הקדמתם אותי עם הערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אתמול פוצצו ערבים בקניון...שאני עוד ישנתי חברים שלי דפקו מכות בערבים..תאמין לי...צריך ללכת לכפרים להוריד אותם אחד אחד

חחחחח ואללה וגם שמעתי שאתמול דקרו את הדרוזייייייי ואי מסכן..חחח השמנמן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה ערבים שכל יום שישי באים לקניון ועושים בלאגן אז השבוע הרבה ישראלים ודרוזי אחד התארגנו נגדם ושבאו לפתוח הדרוזי והערבים הוציאו סכינים והתחילו לריב עד שזרקו לדרוזי את הסכין והפילו אותו על הרצפה ודקרו אותו או משהו.. הרביצו לו ואז באה משטרה וזהו.. חחח ואז כמה בנות התחילו ללכת מכות זה היה מצחיק :lol:

וזהו לא עניין גדול כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי הערבים האלה ומה עם הישראלים שהיו עם הדרוזי למישהו יש כתבה ? תומך בהצעה שצריך לחסל\ להזיז\להטיס(רק בבעיטה ) מהארץ שהית יפה עד שבאו ערבים או לפחות עד שהם התחילו להישתגע עם פיגועים וגניבות (מי היה בונא לנו את הבתים חח

ערס יכל לישמוע מטאל ואפילו מטאל כבד ויכל לא לישמוע מיזרחית זה עניין של אוהב לא אוהב

אל תישפוט בן אדם על מה שהוא אוהב או לא אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש כלכך בטוח פתאום, כשאני חי בירושלים...

השכונה שלי מלאה בזקנות אמריקאיות, סתם נערי ישיבה אמריקאיים, ואולי באמת סתם אמריקאיים. אה כן, וג'רום לרואה ופבריס פרננדז גרים בניין לידי :P

ככה שאם אני נותן למישהו שיחה - הם אומרים לי תודה, מוציאים כמה שטרות מהכיס וממשיכים ללכת.

וואי היה לי קטע מוזר כזה, אני בכיכר החתולות ביום שישי, כבר כולם הולכים וניהיה ריק, ואיזה ג'ובניק אחד התחיל עם ידידות שיכורות שלי.

ערס שיכור אחד ששמע איזה 3\1 מהשיחה קפץ עליי, עוד שנייה מוציא סכין, ושואל 1000 פעם ואני מסביר לו שאני עדיין בתיכון. אחרי 1000 שאמרתי לו את זה - ובו זמנית מנסה להרגיע את הדבר הזה (ואתם אמרתם שאבולוציה זה בולשיט...הנה עובדה הוא נתקע בשלבים של בין לבין) אחרכך הוא שואל אותי במי הייתי בוחר, עלתי לראשי רק אפשרות אחת...הוא ערס, בטוח ימני, אז אמרתי לו מפד"ל-האיחוד הלאומי, הוא נרגע ועזב אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כתבה...לפי מה שידוע לי...

זה קורה איזה פעם בשבועיים..

הערבים האלה...לא נמאס להם לקבל מכות..?

ואין לך מה לפנות למשטרה

לי דפקו מכות וגנבו לי אופניים של 3וחצי K ולא הזיזו אצבע כדי לתפוס את הגנבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרוזי ערבי אותו דבר בתאכלס אותו מינהגים ויש מה ללכלך עליהם ;)

ניראה לי אני יגור שחול שאני יהיה גדול אולי גרמניה ארץ תרבותית ומפותחת טכנולוגים שזה פשוט מכונות (בקרוב המישפחה שלי מקבלת ת"ז אירופאים עוד שנים אחדות

:hat: :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו

1. אני לא מתעסק עם אנשים שיש להם סכינים כשאני לבד!!

2. אני כפר סבאי וגאה בזה!

3. יש לי את המספר של בן-דוד שלו ומחר אני מבררר מי זה כפר סבא זה עיר קטנה לא יהיה קשה למצוא אותו למרות שאני יודע שהוא לא לומד בשום מקום ולא עושה כלום עם החיים שלו

4. במידה ואני מתייאש מלחפש אותו (כולה 6230 לא שווה כ"כ הרבה מאמץ) אני הולך מגיש על בן דוד שלו תלונה ואז כבר בטוח יתפלו בשניהם (ושמעתי את בן דוד שלו הוא לא רוצה בעיות ) ----- אבל זה רק במידה וממממממממממממממממממממממש ממממממממממממש נמאס לי מכול הסיפור

בכול מיקרה אם אני רואה אותו או במיקרה או שאני מוצא איפה הוא גר (אני יודע באיזה שכונה אבל לא בידיוק הרחוב והכול) אני הולך אליו עם עוד איזה 20-30 איש מראה לו מזה לבוא אלי עם סכין!!!

בן זונה!!!

לילה מעולה לכולם

אההה ואגב? איך לעזאל אתה רוצה שאני יחזור מהקאנטרי!?!? כאילו מה יש לי רישיון או משו ומי המטומטם שיחכה לאוטובוס!?

איזה קאנטרי גלי השרון או על בן יהודה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...