סססססססססעמק עשו לי phone jacking - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סססססססססעמק עשו לי phone jacking

idofr

Recommended Posts

אתם לא מאמינים איזה עצבים

אני הולך לי היום בשקט בדרך חזרה מהקאנטרי שומע מוסיקה בספיקר של הפלא (לא היו עלי והיה לי ממש משעמם) פתאום בא אחד כזה ניראה מובאס מהחיים ביקש יפה שיחה אז אמרתי לעצמי נווו יאללה כולה שיחה של דקה הרבה מבקשים היום שיחות.....נתתי לו ת'פלא....ההוא עשה שיחה קצרה מסתכל עלי עושה לי "רוצה את הפלא חזרה" אני עונה לו "יאה בן זונה מה ניראה לך שאני עומד לידך אם אני לא רוצה אותו חזרה" ההוא מוציא לי סכין עושה לי "ועכשיו אתה עדיין רוצה אותו חזרה? כן? בוא נדבר" הקיצר אחרי שהבנזןנה ניסה למכור לי את הטלפון שלי ודיברתי איתו קצת על אנשים ששנינו מכירים אז הבין שהוא לא מוכר לי אותו חזרה ועושה לי חכה שניה אני הולך לראות כמה הוא שווה אם הוא שווה פחות מ1000 אפילו שקל פחות אתה מקבל אותו חזרה...הוציא את הסכין והתחיל ללכת אני בא ללכת אחריו ןאז אני כזה חושב "אגעעע אידיוט יש לו סכין מה תלך אחריו" קיצר הוא הלך מטר ממני ואז מישו התקשר אליו אז הוא דיבר איתו והתרחק אז נעלם.....

ססססססססססססעמק אני מוצא אותו מחר אני הורג אותו (או כמו שאבא רוצה - הולכים למשטרה, אבל מי ילך למשטרה?!!?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"אני הולך לי היום בשקט בדרך חזרה מהקאנטרי שומע מוסיקה בספיקר של הפלא"

זה רק אני או שהמושג "מטרה קלה" מהדהד פה ברחבי הת'ראד?

וברצינות, אל תטרח ללכת למשטרה,הם לא יעזרו לך בכלום, אם יש לך קשרים בשכונה הזאת תפעיל אותם, ואם אין לך ... חבל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שיצאת *** היית רץ אליו מאחורה ונותן לו בעיטה

ומזמין משטרה אחרי שהטלפון אצלך

ואחרי שנתת לו פיצוצים וכשהוא אמר לך"ועכשיו?" היית צריך להגיב מהר

קיצר יצאת ***

אני מקווה שלמדת לקח והלוואי ותמצא אותו ותז*** אותו מכות :xyxthumbs:

וברצינות, אל תטרח ללכת למשטרה,הם לא יעזרו לך בכלום, אם יש לך קשרים בשכונה הזאת תפעיל אותם, ואם אין לך ... חבל :nixweiss:

זה נכון גנבו לנו קורולה לפני שנתיים והמשטרה לא עשתה כלום

היא באה שאלה שאלה כמה שאלות אם שמענו וזה שאלה אם יש ביטוח אמרנו להם כן אמרנו לנו מה אתם דואגים תקבלו כסף מהחברת ביטוח..

וכל זה אחרי שניסו לגנוב לנו אותו 3 פעמים והמשטרה לא עשתה כלום(ב"ש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד נהיה לי גיבור .. העצה שלך יכולה להכניס אותו לבית חולים עם סכין בבטן או אפילו להרוג אותו , פלאפון לא שווה את החיים שלו

החיים זה לא סרט אקשן בן אדם, יש דברים שלא שווה להסתכן בשבילם (כמו רכוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו

1. אני לא מתעסק עם אנשים שיש להם סכינים כשאני לבד!!

2. אני כפר סבאי וגאה בזה!

3. יש לי את המספר של בן-דוד שלו ומחר אני מבררר מי זה כפר סבא זה עיר קטנה לא יהיה קשה למצוא אותו למרות שאני יודע שהוא לא לומד בשום מקום ולא עושה כלום עם החיים שלו

4. במידה ואני מתייאש מלחפש אותו (כולה 6230 לא שווה כ"כ הרבה מאמץ) אני הולך מגיש על בן דוד שלו תלונה ואז כבר בטוח יתפלו בשניהם (ושמעתי את בן דוד שלו הוא לא רוצה בעיות ) ----- אבל זה רק במידה וממממממממממממממממממממממש ממממממממממממש נמאס לי מכול הסיפור

בכול מיקרה אם אני רואה אותו או במיקרה או שאני מוצא איפה הוא גר (אני יודע באיזה שכונה אבל לא בידיוק הרחוב והכול) אני הולך אליו עם עוד איזה 20-30 איש מראה לו מזה לבוא אלי עם סכין!!!

בן זונה!!!

לילה מעולה לכולם

אההה ואגב? איך לעזאל אתה רוצה שאני יחזור מהקאנטרי!?!? כאילו מה יש לי רישיון או משו ומי המטומטם שיחכה לאוטובוס!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שיצאת *** היית רץ אליו מאחורה ונותן לו בעיטה

ומזמין משטרה אחרי שהטלפון אצלך

ואחרי שנתת לו פיצוצים וכשהוא אמר לך"ועכשיו?" היית צריך להגיב מהר

קיצר יצאת ***

אני מקווה שלמדת לקח והלוואי ותמצא אותו ותז*** אותו מכות :xyxthumbs:

זה נכון גנבו לנו קורולה לפני שנתיים והמשטרה לא עשתה כלום

היא באה שאלה שאלה כמה שאלות אם שמענו וזה שאלה אם יש ביטוח אמרנו להם כן אמרנו לנו מה אתם דואגים תקבלו כסף מהחברת ביטוח..

וכל זה אחרי שניסו לגנוב לנו אותו 3 פעמים והמשטרה לא עשתה כלום(ב"ש)

ואז הוא היה נותן לו את הסכין בבטן. כמה חבל ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בפעם הבאה הוא יקנה עוד פלא' והמניאק הזה יצוד אותו ויעשה עוד הפעם את אותו תרגיל ומה יהיה?

צריך להלחם במניאקים כאלה

בזה אני מסכים איתך במאה אחוז. העניין הוא שהמשטרה צריכה להילחם בנוולות ולא אתה, זה התפקיד של המשטרה. לצערי המשטרה בישראל לא עושה את העבודה שלה כמו שצריך והעונשים מצחיקים. צריך לקחת את כל הנבלות האלו ולהכניס אותם לתוך תא סגור לכמה שנים טובות, שיביאו ביד הנבלות.

בכל מקרה, הפתרון שלך הוא שגוי, זאת הנוסחא לרצח.

פשוט תלמדו לשמור על הרכוש שלכם, ואם צריך אל תקחו את הרכוש שלכם איתכם שאתם יודעים שמסתובבים לך בין הרגליים חלאות אדם... (כן, כן, שנת 06, הפשע חוגג והאזרח הקטן סובל.) :nono:

כל הנבלות האלו שגונבים פלאפונים, אלו כנופיות מאורגנות שגונבים מאנשים את הפלאפונים שלהם ואז הולכים ומוכרים אותו בזיל הזול באיזו חנות שכונתית... (אצלנו -בת-ים- יש רבים כאלו, כמו זבל, ולמעשה בכל מקום.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אני מסכים איתך במאה אחוז. העניין הוא שהמשטרה צריכה להילחם בנוולות ולא אתה, זה התפקיד של המשטרה. לצערי המשטרה בישראל לא עושה את העבודה שלה כמו שצריך והעונשים מצחיקים. צריך לקחת את כל הנבלות האלו ולהכניס אותם לתוך תא סגור לכמה שנים טובות, שיביאו ביד הנבלות.

בכל מקרה, הפתרון שלך הוא שגוי, זאת הנוסחא לרצח.

פשוט תלמדו לשמור על הרכוש שלכם, ואם צריך אל תקחו את הרכוש שלכם איתכם שאתם יודעים שמסתובבים לך בין הרגליים חלאות אדם... (כן, כן, שנת 06, הפשע חוגג והאזרח הקטן סובל.) :nono:

כל הנבלות האלו שגונבים פלאפונים, אלו כנופיות מאורגנות שגונבים מאנשים את הפלאפונים שלהם ואז הולכים ומוכרים אותו בזיל הזול באיזו חנות שכונתית... (אצלנו -בת-ים- יש רבים כאלו, כמו זבל, ולמעשה בכל מקום.)

נכון , בגלל זה בחרתה הולמרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה הכותרת הזו תגיד גנב- לי איזה בן אוולה את הסלולארי - מישהו "סחב" לי את הטלפון - עשה לי כיפה אדומה - "עקץ" לי את המכשיר- כושי גדול עם בזוקה לחץ עלי בשביל שיחה של דקה ואז נעלם - לא חסר .

אבל להגיד -אוייייייי ::) עשו לי phone jacking יש מקומות שבארץ אני לא יהיה מופתע אם יגנבו לך על הדרך גם את מכנסיים אם תדבר כך . :-X

שקראתי את הכותרת חשבתי ששוב מישהו התעסק עם איזו צריבה או שו איזה ילד קטן גילה את נפלאות הRadioComm או כול דבר אחר .

טוב לא משנה העיקר שאתה חיי ובריא בברכת ומחר . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...