מפרט לאישורכם המהיר- AMD+R9700 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לאישורכם המהיר- AMD+R9700

SpiritKnight

Recommended Posts

בחייכם, זה לא קצוות משוננים!

זה לא כמו ההבדל בין 4200 ל4600... מדברים פה על קפיצת דור!

(ושלא תגידו שאני בזבזן, מבט מהיר במפרט)

קפיצה גדולה בתחום.. שווה לקחת את ה9700 עכשיו כשקונים מחשב ל3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, אם יש לי את הכסף לקנות אותו, ואני לא רוצה להתחיל לשדרג מחשב ואולי גם להעביר אותו למחשב הבא, מה הבעיה?

א. יש לי מסך 17', עד 1024X768.

ב. אני רוצה תמונה חלקה ונקייה עם AA, וגם משחק חלק כשהוכח עיבוד של הריידון מאפשר את שניהם.

ג. אני שונא את ;D

ד. עוד משהו- כמו מקרה הפרלייה, אני לא לתכנן על NV30 ואז להידפק(אני לא אומר חס וחלילה שהוא לא יהיה טוב, אבל עד שאין תוצאות...)

ה. אני מבין ששאר המפרט בסדר, חוץ מהוויכוח על הריידון.

1ברזולוציות גבוהות אין צורך בAA, כמו כן..עם כל הכבוד לעינייםה רגישות שלך שלא מסוגלות לראות קצוות משוננים- 900 שקל זה סכום יפה מאוד שחבל להשקיע סתם.

ג. עוד סיבה לשלם 900 שקל, נכון?

ד. בכלל לא אותו מקרה, חברה שמוציאה כרטיס שמה שמייחד אותו הם הפיצ'רים לעומת כרטיס שהולך להיות הרוצח של ה9700.

ו. אתה מודע לעובדה שהמאוור פועל ב77DB...נכון?

כמו שנאמר, ללא משחק בAA קצב הפריימים זהה כמעט לחלוטין- בטח שההבדלים המזעריים (5-10) לא שווים 900 שקל- והוא לא השקע הלשלוש שנים, הNV30 יאכל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא שווה הרדיאון. מחשב שיחיזיק 3 שנים? LOL. מה היה לפני שלוש שנים? 2 350, עם TNT2.היום זה בדיחה, ועכשיו הפיתוח מהיר פי כמה וכמה..

זה היה לפני 4 שנים...

לפני שלוש שנים היה P3 500MHz עם V3 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AV, למרות הכל, כמות האנשים שיש להם מחשב חזק(TI4XXX, P4 1.8+ וכו') היא לא כמות כ"כ גדולה, שאתה יכול להשוות מחשבים. כל עוד שלא ראית את זה בפועל, כל השאר זה ניחושים ובנצ'מרקים של אתרים(שאתה בעצמך לא מאמין להם).

כל חודש יוצא משהו חדש- אם כל אחד יתחיל לחכות "עוד שבוע", "עוד חודש" ו"עוד כמה ימים", אתה לא תקנה מחשב ב3 שנים הבאות.

חוץ מזה, אם הוודוו3 3000 שלי החזיק 2.5 שנים(והוא יצא לפני כן), גם הריידון9700 יוכל, ולידיעתך, TNT2 עדיין מריץ משחקים במהירות סבירה על מעבד P3 700+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הלכתי לפקסס לסימפלטק את ההזמנה ולקנות את הריידון9700!! :D :D :D :D :D

צפו לתמונות מדהימות בקרוב!!!(UT2K3 מישהו? :jump:)

צפה פגיעה

אני מצטער לאכזב אותך , אבל הראיידון 9700 תקוע במכס כבר כמה שבועות טובים :asthanos: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AV, למרות הכל, כמות האנשים שיש להם מחשב חזק(TI4XXX, P4 1.8+ וכו') היא לא כמות כ"כ גדולה, שאתה יכול להשוות מחשבים. כל עוד שלא ראית את זה בפועל, כל השאר זה ניחושים ובנצ'מרקים של אתרים(שאתה בעצמך לא מאמין להם).

כל חודש יוצא משהו חדש- אם כל אחד יתחיל לחכות "עוד שבוע", "עוד חודש" ו"עוד כמה ימים", אתה לא תקנה מחשב ב3 שנים הבאות.

חוץ מזה, אם הוודוו3 3000 שלי החזיק 2.5 שנים(והוא יצא לפני כן), גם הריידון9700 יוכל, ולידיעתך, TNT2 עדיין מריץ משחקים במהירות סבירה על מעבד P3 700+.

מה הקשר לעזעזל?!?!?!?! אני לא מבין על מה אתה מדבר.

אתה יודע מה? תזרוק את הכסף שלך לעזעזל, לא מעניין אותי מה אתה קונה- בזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפה פגיעה

אני מצטער לאכזב אותך , אבל הראיידון 9700 תקוע במכס כבר כמה שבועות טובים :asthanos: .

מני(סימפלטק)אמר לי שזה מגיע היום ב16 ליבואן, נראה מחר.

אלא אם כן מני יגיב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הלכתי לפקסס לסימפלטק את ההזמנה ולקנות את הריידון9700!! :D :D :D :D :D

צפו לתמונות מדהימות בקרוב!!!(UT2K3 מישהו? :jump:)

צפה פגיעה

איתי ידידי, אתה עברת לעבוד במכס? אם כן למה אתה לא אומר לי? תסדר לי שם איזה קומבינה...

אני צוחק, אבל אל תפזרו שמועות שווא...

ה RADEON9700 של אמור היום(יום שני) להיות זמין אצל היבואן.

והוא לא היה תקוע במכס מעל לשלושה ימים שזה זמן סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...