נפתחה עונת הציד של כלבי הים בקנדה - ברברי ומזעזע!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתחה עונת הציד של כלבי הים בקנדה - ברברי ומזעזע!!

biodome

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרוצץ את הגולגולת באלה אולי נשמע אכזרי אבל זה מוות כמעט מיידי, ככה גם הורגים בקר

מה שרואים שכלב הים זז זה עיוותים שלאחר המוות

אתה בטח מכיר את הקנדים שבערים, שהם הרבה יותר חמות וקרובות למשווה מהאיזורים הצפוניים שבהם מתרחש הציד

פרווה אופנתית נהייתה מאד לא פופלארית, רוב הצייד שנערך היום הוא למטרות הישרדות

לא תצליחו להראות אחרת-אין שום דבר שמחמם כמו פרווה

ומספיק עם התגובות האינפנטליות של למה עושים את זה ליצור כזה חמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוצץ את הגולגולת באלה אולי נשמע אכזרי אבל זה מוות כמעט מיידי, ככה גם הורגים בקר

מה שרואים שכלב הים זז זה עיוותים שלאחר המוות

אתה בטח מכיר את הקנדים שבערים, שהם הרבה יותר חמות וקרובות למשווה מהאיזורים הצפוניים שבהם מתרחש הציד

פרווה אופנתית נהייתה מאד לא פופלארית, רוב הצייד שנערך היום הוא למטרות הישרדות

לא תצליחו להראות אחרת-אין שום דבר שמחמם כמו פרווה

ומספיק עם התגובות האינפנטליות של למה עושים את זה ליצור כזה חמוד

אם שמת לב באמת בכל הסירטונים רוב הציידים לובשים מעיילים סנטטים ולא מעילי פרווה למה? כי לציידים עצמם אין כסף לקנות את אותם מעילי פרווה!!

מעיל של פרווה עולה פוול כסף!! תבין את זה אין פה שום הישרדות!! זה הכל בולשיט!!

פרווה לא אופנתית? בונאה אתה חיי באסלה או מה? (סליחה על הבוטות אבל...) דבר ראשון תפתח FTV ותראה שבחורף יש שם פרווה בצורה מטורפת! וכן היא אמיתית!

עכשיו אולי פרווה מחממת ממש טוב אבל בתור גולש סנובורד שגלש השנה במינוס 20 היה לי מספיק חם עם מעיל גוטיקס שהוא מעיל סנטטי שעמיד מפני מים ,זיעה והוא מחמם בצורה ממש טובה! הוא קל יותר מכל מעיל פרווה או רגיל וגם הוא יותר זול פי 2 מכל מעיל פרווה!!

אז לא מדובר פה בהישרדות אלה רק בכסף!! ולא משהו אחר.

ומצטער להגיד לך!! אולי זה אינפנטילי אבל כן! כלבי ים זאת חיה חמודה ואני גאה להגיד את זה בקול רם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעיל שלהם ממולא בפרוה, אתה חושב על פרווה רק כמעיל שלם, אבל זו רק הפרווה האיכותית, כל השאר משמש כמילוי

יופי, גלשת כמה שעות בחוץ וחזרת למלון החם. זה ממש לא כמו לחיות במינוס 50 במרחק 100 ק"מ מציבליזציה

תאמר מה שתאמר פרוות לאופנה ירדו בצורה חדה

נו יופי, אז היא חמודה, מגיע לה יותר לחיות מלחרקים, דגים, אופות, או חיות משק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעיל שלהם ממולא בפרוה, אתה חושב על פרווה רק כמעיל שלם, אבל זו רק הפרווה האיכותית, כל השאר משמש כמילוי

יופי, גלשת כמה שעות בחוץ וחזרת למלון החם. זה ממש לא כמו לחיות במינוס 50 במרחק 100 ק"מ מציבליזציה

תאמר מה שתאמר פרוות לאופנה ירדו בצורה חדה

נו יופי, אז היא חמודה, מגיע לה יותר לחיות מלחרקים, דגים, אופות, או חיות משק?

אתה חושב שזה לא מעייף לגלוש 6 -7 שעות בלי הפסקה ?זה מעייף טיפה אבל עדין ואין שם מינוס 50 כמו שידעו לי כי במקרה קל חצי משפחה שלי בקנדה!

יש שם מינוס 30 - 35 מקסימום + אתה יודע כמה אנשים גרים באזור הזה בערך? בוא נגיד בערך 5 -6 אלף אנשים לא כמה מליונים ואם אתה לא יודע פרווה גם שורדת לכמה שנים טובות (מעל 15 שנה בטוח!) אם שומרים עליה טוב ושם נראה לי שומרים עליה טוב אז נראה לי שהם לא ממש צורכים בפרווה בצורה מטורפת שצריך להרוג אלפי כלבי ים.

עכשיו לא אמרתי שמגיע לה לחיות יותר =\ אבל מדובר פה בחייה הזאת אז אל תחרוג מנושא.

תפתח נושא על צער ואז נדבר על החיות האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

330 אלף זה לא מס' אסטרונומי, וכנראה שהם מקפידים עליו חזק

יש לך קרובים באיזורי הקרחונים של קנדה?

שוב, גלשת כמה שעות וחזרת למלון החם, וכל זה עשית במשך שבוע שבועיים חודש מקסימום

וזו הנקודה שלי, אם זו הייתה חיה מכוערת היה איכפת לך הרבה פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרנגול, חייה לא הכי יפה, ואני ממש מרחם עלייה כשחותכים לה ת'מקור עם סכין חמה... למה הם לא יכולים פשוט להרדים אותם?? חוץ מזה, מה רע בצמר? מה הוא לא מחמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כמו פרווה, אין שום חומר בידוד סינטטי שמתקרב לבידוד של פרווה של חיות החוג הארקטי.

כן אני בטוח שיש איזהושהו פולימר חללי עם עלות יצור של 10000 דולר לסמ"ר אבל עדיין, כל האנשים שחיים באזור הארקטי לובשים פרווה. שום דבר אחר לא מתקרב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את הרגלי השחיטה אצלנו בארץ.. חותכים לו את הגרון והוא מת בסבל וזה דבר מאוד גועלי..

אז תגידו למה לא מרדימים אותם לפי? אבל ככה הדת.. אז לזה אין לאף אחד בעיה..

כל החיות בעולם סובלות בגללנו.. אין מה לעשות ושום דבר לא ישנה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאילו הם באמת מרגישים הבדל אסטרונומי בין צמר לפרווה.....חוץ מזה, הם אמורים להתרגל לאיזור, ככה שהם יכולים להסתדר בלי שום בעיה עם מעיל צמר

כן, זה הבדל של מאות אחוזים ביכולת הבידוד.

להתרגל? -.- כן תתרגל אתה ל-20+ מעלות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאילו הם באמת מרגישים הבדל אסטרונומי בין צמר לפרווה.....חוץ מזה, הם אמורים להתרגל לאיזור, ככה שהם יכולים להסתדר בלי שום בעיה עם מעיל צמר

אמר מישהו שחי במדינה טרופית שחצי ממנה היא מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את הרגלי השחיטה אצלנו בארץ.. חותכים לו את הגרון והוא מת בסבל וזה דבר מאוד גועלי..

אז תגידו למה לא מרדימים אותם לפי? אבל ככה הדת.. אז לזה אין לאף אחד בעיה..

כל החיות בעולם סובלות בגללנו.. אין מה לעשות ושום דבר לא ישנה את זה.

כל החיות טוב שלא הגזמת =\ זה רק תרנגולים חותכים להם את הגרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...