נפתחה עונת הציד של כלבי הים בקנדה - ברברי ומזעזע!! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתחה עונת הציד של כלבי הים בקנדה - ברברי ומזעזע!!

biodome

Recommended Posts

כל החיות טוב שלא הגזמת =\ זה רק תרנגולים חותכים להם את הגרון.

כן תולים פרה ונותנים לה להתבוסס בדמה, לוקח להם עד 30 דקות למות בסבל נוראי.

ככה זה ביהדות,כל בשר שאנו אוכלים והוא כשר אז ככה שוחטים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרוצץ את הגולגולת באלה אולי נשמע אכזרי אבל זה מוות כמעט מיידי, ככה גם הורגים בקר

מה שרואים שכלב הים זז זה עיוותים שלאחר המוות

בקר שוחטים ונותנים לו לדמם (לפחות בשיטה הכשרה), שזה נוראי בפני עצמו. וגם אם כן, זה שעושים את לחיות אחרות לא עושה את זה בסדר.

אלו אינם עיוותים אחרי המוות:

Last year, The HSUS documented the commercial seal hunt firsthand. What we saw was shocking: conscious baby seals stabbed with boathooks and dragged across the ice, wounded seal pups left to choke on their own blood for more than an hour, and conscious seals sliced open and skinned as they struggled. An independent veterinary study conducted in 2001 found much of the same; it concluded that 42% of the seals examined had probably been skinned alive while conscious

אתה יכול לטעון שהם משקרים / מגזימים והמחקר היה מוטעה או whatever - תביא הוכחות סוטרות לכך.

אתה בטח מכיר את הקנדים שבערים, שהם הרבה יותר חמות וקרובות למשווה מהאיזורים הצפוניים שבהם מתרחש הציד

פרווה אופנתית נהייתה מאד לא פופלארית, רוב הצייד שנערך היום הוא למטרות הישרדות

לא תצליחו להראות אחרת-אין שום דבר שמחמם כמו פרווה

מאיפה אתה מביא את הנתונים הללו? מטרת הישרדות נשמע לי כמו הנפצה לא רצינית. יכול להיות שפרווה הכי מחממת, אבל היא גם הכי יקרה. ספק רב שאנשים שם יכולים להרשות את זה לעצמם "למטרת הישרדות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Biodome שוב פעם תבדוק למה מאשרים את זה, ארגוני הטבע מאשרים את זה גם. הציד הזה הוא למטרה של ביקורת אוכלוסין, אם האוכלוסיה שלהם מתפוצצת תיהיה בעיה מאוד חמורה. ובסופו של דבר רובם ימותו מרעב. לארגונים הירוקים אין בעיה עם ציד למטרות "טובות" היחידים שעושים רעש הם אלה שמתערטלים מול תצוגות אופנה. הייפים צפונבוניים, לארגונים כמו greenpeace אין שום בעים עם ציד מבוקר, להפיך הם תומכים בו. יש הבדל בין להכחיד זנים, לבין ציד מאושר מבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס , אתה לא מחדש שום דבר לאף אחד , אף אחד לא מכחיש ניצול בסין או בכל מקום אחר באסיה , כולנו יודעים שאיידס

הוא הקוטל מס' 1 של אפריקה אבל הנושאים האלה הרבה יותר עדינים - המצב בסין עדין בהרבה רמות מציד בלתי חוקי ודיג בלתי חוקי ,

שגם עליהם אנשים עובדים קשה בשביל למגר אתה יודע אתה לא חי באוטופיה אתה חייב לשאוף ל100 אחוז אבל תמיד תקבל 60

מקסימום %70 מהרצוי - ולכן אתה חייב לגשת לדברים אחד אחד עד שהאמת מוטמעת באדם:

אתה יודע לקח מאות שנים עד שבאמריקה אנשים הגיעו להבנה ששחורים הם גם בני אדם , אז תלך עכשיו להפיל מפעלים שלמים בשנגחאי

בגלל אידיאלים ? הדברים הללו דורשים זמן ועבודה והמון אבל המון כסף ורצון טוב - משני הצדדים.

אולי לתקוף את סין זה לא רעיון כל כך טוב, אבל למי שעד כדי כך צדקני יכול לעשות חרם על מוצרים מסין.

על זה אתה כמובן יכול להגיד שאף אחד לא יוכל לעמוד בעלויות של מוצרים שמיוצרים אך ורק במדינות מפותחות, ואני אענה לך "Though Shit" כי ניצול אנשים זה מחיר הק?דמה- אם בא לך, אתה יכול להמיר את הניצול בכסף בכדי לקבל קדמה, אבל לא הכל ביחד.

ציטוט מהאתר שהבאת:

"יש בעולם הרבה נושאים שצריך לטפל בהם - עוני, מלחמות, תאונות דרכים, בעיות סביבתיות ועוד. הפגיעה בבעלי-חיים היא אחד מהנושאים, וגם אם בעיני אנשים רבים הוא לא החשוב ביותר, הוא בהחלט עניין ששווה להקדיש לו זמן. האם יש לפסול את המאבק בתאונות דרכים מכיוון שהמאבק בעוני חשוב יותר (או אולי להפך)? כל אחד זכאי לפעול לשיפור העולם בדרך שבה הוא מוצא לנכון - זה עדיין יותר ממה שרוב האנשים עושים."

זכותך להיות טרוד גם בהם, אבל הם לא נוגעים בכלל לדיון בשום דרך. אתה מנסה להראות שיש עוד עוול בעולם? זה ברור. אם אפשר לעזור גם שם? יתכן, כל מקרה לגופו.

בסדר העדיפויות שלי, זכויות של בני אדם באות לפני הזכויות של בעלי החיים, ואותך לא ראיתי פותח תראדים בפורום על זה.

דע לך, כי לשפר את זכויות בעלי החיים בצורה מלאכותית כזאת כפי שאתה מציע, לא תוביל לדבר. פעם כולם היו חסרי זכויות, למעט השליט, ולאט לאט הזכויות החלו "לחלחל" למטה מכלל האזרחים הגברים, לנשים, לילדים, ורק אז לבעלי החיים והסביבה. פעם בכלל לא היה מקום לארגונים דוגמת PETA שעדיין מקדימים את זמנם רק בגלל חסד הניתוק משאר העולם בבועה שבה אתה חי. כיוון שלך? אין מחסור, אתה חושב שלאף אחד אין מחסור כשאני מבטיח לך שאם אתה היית במצוקה, הדבר האחרון שהיה מטריד אותך זה הזכויות של בעלי החיים.

האמת שהאמנתי שבשר מהחי הוא חיוני עד עכשיו, וכעת אני שוקל לנסות ולהיות צמחוני.

ושוב, גם רצח של חיות למען מאכל הוא לפחות לא ברוטאלי, הוא לא ברברי.

הגידול שלהם בשבי ותנאי המחיה שלהם, והעובדה שהם מרגישים כאב - זה מה שמפריע באמת.

בו נגיד שיש בינינו מחלוקת פילוסופית לגבי ה"הומניות" של מעשים.

בני אדם התרגלו לצרוך בשר, כך לימדו אותם מאז ומתמיד. לכן השוני מצריכה של פרווה. לא הרגילו אותך ללבוש מעיל פרווה והחיונות של כך לעומת מאכל בשר אינה קשורה. אין מה להשוות בין השניים בכלל.

כל מקרה בפני עצמו. ושוב אתה מערבב עם תעשיה שנועדה למאכל בניגוד לתעשיה שנועדה לאופנה.

קשקוש. אתה לא יכול לפטור את עצמך רק בכוח ההרגל.

בשר זה בגדר מותרות, וכך גם פרווה; אתה יכול להסתתדר מצויין בלי שניהם. אז תיהיה טיפה פחות בריא, ביג פאקינג דיל.

מה גם שאני יכול לטעון לטובת הפרווה, שלפחות לזה צריך להרוג פחות חיות (או באיזה תדירות קונים מעילי פרווה לעומת אכילת בשר).

המקרים שהורגים אותם בברטואליות? יש דיווחים ומחקרים שמראים אחרת, להוכיח שזה לא מונפץ? אתה יודע טוב בדיוק כמוני שהדייגים בסרטונים הללו הם לא הומאניטריים.

ישנן עדויות גם של הציידים עצמם על מקרים של חוסר הומאניות. ולא מעטים. לצערי נראה שהתמונה הגדולה הרבה יותר נוראית, ואנחנו רואים כאן רק את הרע במיעוטו.

תוכיח שזה לא יותר מכמה מקרים בודדים. להגיד "יש מחקרים" או "מישהו אומר" זה לא הוכחה; אני יכול להגיד לך שיש מחקרים שאומרים בדיוק ההפך ואז תדרוש ממני - בצדק - קישור לאותם מחקרים על כל טענה שאמרתי, כשאתה עצמך מדבר באוויר.

אגב, גם בארץ יש אנשים שיביאו "עדויות" שתומכות בזה שאנחנו טובחים בפלסטינאים (פתח את מדור "תעמולה" ב"הארץ").

אבל כאן אלו עובדות. בין בני אדם (לדוגמא - פלסטין) לכל אחד יש את הצד שלו והטיעונים שלו ואפשר לקחת צדדים ולהתווכח לנצח.

לכלבי ים אין יכולת דיבור, או יכולת הגנה עצמית. אין כאן צדדים. יש טענה חד צדדית ושגויה שכלבי הים מפריעים לדיג באיזור ויש מספיק מהם אז אפשר לחסל אותם כמו ברברים ולעשות עוד קצת כסף על הדרך - וואלה, למה לא?!

יש כאן צדדים. יש את הצמחונים שכ"כ אכפת להם מחיות שהם ישקרו ויעוותו כל דבר שרק ניתן בכדי לשכנע את הציבור, כי בעדויות רגילות לא ניתן להשיג גלום.

יכול להיות שפרווה הכי מחממת, אבל היא גם הכי יקרה. ספק רב שאנשים שם יכולים להרשות את זה לעצמם "למטרת הישרדות".

תגיד, לדעתך, כמה מעילי פרווה אדם צריך לרכוש? אחד לחודש?

אתה יכול לטעון שהם משקרים / מגזימים והמחקר היה מוטעה או whatever - תביא הוכחות סוטרות לכך.

תוכיח שאני לא מחזיק דב קוטב צפוני בחדר שלי.

חובת ההוכחה היא על זה שמביא את הטענה.

אוף טופיק:

יממה פחות 10 שניות זה בדיוק הזמן שעבר מאז הודעה הקודמת שלי!

המורה שלי לתנ"ך הייתה בטח אומרת שזה סימן מאלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה לא עשיתי את זה קודם, אולי כי לא חשבתי שויקי תהיה כל כך מאוזנת במשהו כזה

http://en.wikipedia.org/wiki/Seal_hunting

אני אתמצת- אסור להרוג בקנדה כלבי ים מתחת לגיל 12-15 ימים, זה אומנם נשמע צעיר אבל זה בדיוק הגיל שבו כלבי ים נחשבים לבוגרים

אוכלסית כלבי הים כיום היא 5 מיליון, פי 3 ממה שהיא הייתה לפני שלושים שנה והיא בפיצוץ אוכלוסין, כמות הציד המאושרת מפוקחת ע"י מס' גופים

איגוד וטרינרים שבדק את הדרך שבה הורגים אותם קבע שהיא הומנית לפחות כמו הריגה של בית מטבחיים תעשייתי מודרני, לכלבי הים יש אפקט שחיה לא רצוני שרוב מקרי התנועה שרואים נובעים ממנו (אם כי יתכן שקיימים מקרים בודדים שלא כך הדבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שמופיע על כל נושא שיש בו ויכוח, למרות זאת המאמר מאוזן לשני הכיוונים

הוא מציג את טענות שני הצדדים באופן שווה, אני פשוט בוחר להאמין לגופים הממשלתיים מאשר לאירגוני בע"ח שמחפשים כל פרובוקציה

לדוגמא להציג את הרצח של של גורי כלבי ים למרות שיש איסור על זה בקנדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Biodome שוב פעם תבדוק למה מאשרים את זה, ארגוני הטבע מאשרים את זה גם. הציד הזה הוא למטרה של ביקורת אוכלוסין, אם האוכלוסיה שלהם מתפוצצת תיהיה בעיה מאוד חמורה. ובסופו של דבר רובם ימותו מרעב. לארגונים הירוקים אין בעיה עם ציד למטרות "טובות" היחידים שעושים רעש הם אלה שמתערטלים מול תצוגות אופנה. הייפים צפונבוניים, לארגונים כמו greenpeace אין שום בעים עם ציד מבוקר, להפיך הם תומכים בו. יש הבדל בין להכחיד זנים, לבין ציד מאושר מבוקר.

הבעיה שאין להם נתונים מדוייקים בקשר לרמת האוכלוסין של כלבי הים האיזור, ופרופסרים שבדקו את העניין טוענים שהלשכה שאחראית לאישור הציד משתמשת בשיטות לא נכונות על מנת לבדוק זאת. באשר לאירגוני הטבע, כמו GreenPeace שהצגת, אתה טועה, הם לא תומכים ואף מגנים את הנושא גם כן:

We oppose any human activity harmful to populations of seals. We oppose the killing of seals for commercial trade. We oppose taking animals from endangered, threatened or seriously reduced populations, from populations whose status is unknown or where it is thought a hunt may have an adverse effect.

We support the efforts of the International Fund for Animal Welfare and other organisations taking action against the commercial hunt for harp and hooded seals.

כמו כן הם טוענים בעמוד הזה, שהתחממות כדור הארץ אשר משפיעה על הקרחונים בצורה ניכרת, סביר להניח תשפיע גם על האוכלוסיה של כלבי הים שאינם מסוגלים לשחות בשבועות הראשונים לחייהם, וחלקם יטבעו וזה נתון שהחברה האחראית על הציד לא לוקחת בחשבון.

אגב הם טוענים בפירוש שהאדם אחראי לקריסת הדיג באיזור, כמו שתוכל לקרוא בפירוט כאן. הם טוענים שהכלבי ים נבחרו כ-"bad guys" בגלל הטיפול הלוקה בחסר של הדייגים והממשלה. הדג המדובר (COD) מהווה במוצע רק 3% מהדיאטה של כלבי הים. כמו כן מזכירים בעמוד זה שמחקר של 97 מדענים לא הצליח להראות שום קשר בין כלבי הים למפלה באוכלוסיית הדגים והסיבה המדעית היחידה שאושרה היא הדיג המוגזם והמתועש באיזור.

וכאן יש ציטוטים של עוד אנשים שאומרים שבלתי ניתן להוכיח שום קשר בין כלבי הים לדגי ה-COD.

ומעבר לכך, טוענים שם שיש באיזור עוד מינים רבים שאוכלים את הדגים הללו, וכלבי הים אוכלים גם מן המינים הללו, מה שלמעשה אומר, שההרג של כלבי הים למעשה יכול לפגוע בהתאוששות של התעשיה הזו.

אגב בעבר הזכרנו את נתוני הרווח של התעשיה הזו, כאן ניתן למצוא עוד פרטים שטוענים שהוא פשוט לא קיים. מצד שני כמובן שנתוני הממשלה מראים אחרת.

קשקוש. אתה לא יכול לפטור את עצמך רק בכוח ההרגל.

בשר זה בגדר מותרות, וכך גם פרווה; אתה יכול להסתתדר מצויין בלי שניהם. אז תיהיה טיפה פחות בריא, ביג פאקינג דיל.

מה גם שאני יכול לטעון לטובת הפרווה, שלפחות לזה צריך להרוג פחות חיות (או באיזה תדירות קונים מעילי פרווה לעומת אכילת בשר).

צודק, ואני כבר לא פוטר את עצמי.

אגב אני מאמין שאפשר להיות בריא באותה מידה גם ללא אכילת בשר.

היתרון היחידי למעשה שאכילת בשר מקנה לנו לפי מדריכת כושר שדיברתי איתה, הוא שהוא עשוי סיבים ולוקח לנו הרבה זמן לעכל אותו. לכן לוקח יותר זמן עד שאנחנו נהיים רעבים בשנית, או בקיצור - זה גורם לנו לאכול פחות (ולכן יותר קל להרזות במקרים כאלו). אני לא יודע אם היא אכן צודקת בנושא.

תוכיח שזה לא יותר מכמה מקרים בודדים. להגיד "יש מחקרים" או "מישהו אומר" זה לא הוכחה; אני יכול להגיד לך שיש מחקרים שאומרים בדיוק ההפך ואז תדרוש ממני - בצדק - קישור לאותם מחקרים על כל טענה שאמרתי, כשאתה עצמך מדבר באוויר.

Quote: According to the International Fund for Animal Welfare, video evidence of more than 660 violations of the Marine Mammal Regulations - including the skinning of live seals - has been submitted to the Department of Fisheries and Oceans. To date, not a single charge has been laid in response.

In 2001, an independent international veterinary panel attended the seal hunt. They observed hunting from the air and from the ground, and performed 73 post-mortems on seal carcasses. Their shocking report concluded that up to 42% of the animals they studied were likely skinned alive.

וציטוטים של כאלה שהשתתפו בציד על גורים שננטשו/זרקו לאחר שהרגו את האימהות שלהם.. (כמובן שהם לא ישרדו, הם יונקים ללא חלב).

אני אתמצת- אסור להרוג בקנדה כלבי ים מתחת לגיל 12-15 ימים, זה אומנם נשמע צעיר אבל זה בדיוק הגיל שבו כלבי ים נחשבים לבוגרים

אוכלסית כלבי הים כיום היא 5 מיליון, פי 3 ממה שהיא הייתה לפני שלושים שנה והיא בפיצוץ אוכלוסין, כמות הציד המאושרת מפוקחת ע"י מס' גופים

איגוד וטרינרים שבדק את הדרך שבה הורגים אותם קבע שהיא הומנית לפחות כמו הריגה של בית מטבחיים תעשייתי מודרני, לכלבי הים יש אפקט שחיה לא רצוני שרוב מקרי התנועה שרואים נובעים ממנו (אם כי יתכן שקיימים מקרים בודדים שלא כך הדבר)

עד כה לא אמרתי שמותר להרוג כלבי ים בני 12 יום, אמרתי שהם בד"כ בין 12 יום ל-3 חודשים. לאלו בני ה-12-15 יום עדיין יש פרווה לבנה ואסור לצוד אותם על פי חוק (אך עדיין יש מקרים שכן צדים אותם).

וזה לא הגיל בו הם נחשבים בוגרים, אלא הגיל בו הם מתחילים לשחות ולאכול בעצמם.

המדד לאוכלוסיה הוא משוער, ולא לוקח בחשבון את העובדה שהקרח הצטמצם בצורה משמעותית השנה. כמו כן אין הצדקה לגידול בהקצאה השנתית. הדיווחים משנים קודמות בהם ההקצאה היתה כה גדולה מדווחים ש-2/3 מאוכלסיית כלבי הים באיזור חוסלה.

כמו כן לא ראיתי איזכור שזה פיתרון לפיצוץ אוכלוסין, אלא רק שיש שפע מהם, אז למה בעצם לא לנצל אותו.

העניין שהמחקר הרישמי של איגוד הוטרינרים שלהם מתבצע בידיעת הציידים, ברור שהם ישקיעו יותר אנרגיות וידאגו לחיסול כמעט וודאי של החיות.

באשר להומאניות - קשה להגיד שגם בית מטבחיים מודרני הוא הומאני במיוחד. כמו כן יש דיווחים (בציטוט של ציידים כמו שהזכרתי) על שימוש בכדורים עם קליבר 0.22 שלא מורשה לפי החוקים שלהם כי הוא לא חזק מספיק כדי להרוג את החיה מיידית וברוב המקרים רק פוצע אותה.

אגב באשר לצורך ההישרדותי והביקוש לפרווה, ציטוט מוויקי:

Before the hunt in 2000, the sealing industry admitted that the demand for both seal meat and seal pelts was down. In 2001, Canadian government trade statistics revealed that only 51% of Canada's two million pelts from seals killed between 1982-1999 had been sold, further demonstrating the low demand for seal pelts.

סורי אם לא עניתי להכל או חיפפתי, אני על פחות מ-3 שעות שינה וזה מה שאני עושה במקום להשלים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוות יחסית מהיר מכדור .22 זה הרבה יותר ממה שהטבע מציע להם, אני די בטוח שהאורקות לא בודקות איזה סוג של כלב ים הם אוכלים, והאם הוא ממש מת לפני שהם מתחילים לאכול אותו

הוכחה שהקרח קטן משמעותית השנה...? ותציץ בת'רד במדע, לא אנחנו אשמים בהתחממות הגלובלית

לא נטען שדילול אוכלסית כלבי הים היא למניעת פגיעה בדגה, רשום את זה במפורש בויקי

למה הציידים מתאמצים להראות הומניים בפני אירגון וטריני בלתי תלוי מטעם הממשלה אבל אכזריים בצורה יוצאת דופן מול איגוד וטרינרי בלתי תלוי שהוזמן ע"י פעלי הבע"ח?

660 תלנות, מתוך 330,000 +- 20000 חיות שניצודות זה 0.2 אחוז, מקרים בודדים

המס' הוא חמש מיליון פרטים, בלי שום התחכמויות, יש מספיק תחנות איתור ולויינים כדי לספור במדויק, האוכולוסיה יכולה להיות רק גדולה יותר מהמספר הזה

אם פעלי הבע"ח חושבים שיש סכנה כל כך חמורה, למה לא לממן ספירה מדויקת? לא אמור להיות יקר, אבל הסכנה היא שהמחקר עשוי להתברר כנכון ואז תהיה להם בעיה לחזור לאמר שהמס' הזה מכחיד את האוכלוסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם דיי בטוח שהאורקות לא אוכלים 300 אלף כלבי ים בשנה.. הכדורי .22 הוצאו מחוץ לחוק בציד הזה, אבל בגלל שאין אכיפה רצינית של החוקים, ואני מניח שחלק מהציידים פשוט כבר בעלי נשקים כאלו מעדיפים לא לקנות נשקים חדשים, אז חלקם ממשיכים להשתמש בהם (כמו שציינו בעדויות שקישרתי לפני).

לא טענתי שאנחנו אשמים בכך שאין מספיק קרח, הטענה היא שהארגון המארגן (FDO אם אני זוכר נכון) לא לקח את זה בחשבון בחישוב רמת האוכלסיה.

כמו כן בגלל שאין מספיק קרח הרבה ציידים ירו בכלבי הים במקום לצוד אותם על הקרח, מה שכמובן אומר שיש יותר סיכויים שהכלבי ים רק יפצעו, ימלטו ויטבעו.

כמו שמצויין בנשיונל ג'יאוגרפיק.

האיגוד הבלתי תלוי בדק גופות שהושארו בשטח, ולא בזמן שהציידים עדיין שם. אגב הם מציינים גם שירי בכלבי ים לא יכול להיות הומאני:

In their report, the vets say that there is only one process for ensuring the humane killing of a seal. It must be rendered unconscious with a single blow or shot, the corneal reflex should be checked by poking it in the eyes to ensure that it is unconscious, and the seal should then be bled immediately. This is standard practice in abattoirs.

"Any method for killing a seal which does not allow for the above process of stunning, checking and bleeding to be performed has an enormous potential to create suffering and is therefore unacceptable." the report says.

It continues: "As this process cannot be followed in open water, we consider that shooting seals in open water can never be humane. Any method of taking a seal which requires the seal to be recovered by gaffing or hooking before the process can be followed can never be humane."

660 תלונות מתועדות ומצולמות, זה כל מה שהפעילים צילמו, זה לא אומר שאלו כל המקרים. זה גם לא אומר שהם בהכרח צודקים בכל התלונות.

מבחינתי, תלונה אחד מוצדקת היא מספקת כדי שכל העניין הזה לא יהיה נחוץ מלכתחילה.

העניין עם הדגה היה הסיבה לכך שכל הציד הזה כן קיבל תמיכה בתחילתו, שהממשלה נתנה הצדק לציד הזה כי יש שעיר לעזעזל שפוגע בכלכלה.

וכיום הם מודים שאין קשר.

הפרווה הזאת לא נחוצה. ואין הצדק לכל הציד ההמוני הזה.

באשר לעלויות של ספירה מדוייקת - למה לזרוק סתם? אלו ארגונים וולנטריים. ואני לא ראיתי איזכור ללווינים בשום מקום. ובאשר לפיצוץ אוכלוסין של הכלבי ים:

Canadian officials tell everyone who will listen that the harp seal population is "exploding," growing from 1.8 million in 1970 to 5.2 million today. What they don't tell everyone is the history behind those numbers: Overhunting in the 1960s diminished the seal population to a low of 1.8 million. Today's 5.2 million figure represents a recovery, not an explosion.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד לצוד את הציידים בקנדה...

לפי מה שאני רואה, שם אין ממש חוקים נגד רצח

אז אולי בכייף אפשר לרצוח כמה

העיקר שלא ימותו, שישתו את הדם של עצמם בזמן שהם שוכבים ומפרפרים

אני אישית מאוד אהנה מזה.

ואני לא מבין את הקטע שלכם עם הבולשיט

של הפרוות וההשרדות...

או שאתם פרמטיבים שרק עכשיו יצאתם משער האשפות ( זה בירושלים)

או שאתם משחקים אותה מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...