נפתחה עונת הציד של כלבי הים בקנדה - ברברי ומזעזע!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתחה עונת הציד של כלבי הים בקנדה - ברברי ומזעזע!!

biodome

Recommended Posts

כשזה יהיה הכסף לשלם על הארוחה הבאה שלך ולחמם אותך בחורף לעומת סבלם של יצורים אולי תחשוב אחרת

נורא קל לאמר כמה זה כזרי ממרחק עשרת אלפים קילומטר בארץ טרופית חמימה

יש היום בעולם דבר שניקרא בית גידול או משהו כזה לגידול חיות לפרווה למה צריך להרוג בטבע

וחוץ מיזה פותח התדר אמר שהרבה מהציד ביכלל לא נילקח

הם מיתלוננים על דגים שיעשו בריכות דיג ענקיות-יש מספיק מקומות בקנדה לדברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בספק שהציידים יתנו לדבר כזה לקרות, הרי זה הפסד שלהם נשמע הברה יותר כמו פרובקציה של פעילי זכויות בע"ח

בית גידול? מה זה משנה אם הורגים אותם בטבע או במכלאה סגורה? שיהיה יותר קל להרוג אותם?

בריכות דיג הם זיהום סבבתי חמור מאד, הרבה יותר מזיק מהרג כלבי הים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכיח שהגזע יושמד

תוכיח שהוא לא..

הממשלה הקנדית לא הציגה שום ממצאים מדעיים שאוכלסיית הכלבי ים תעמוד בכמות המאסיבית הזו.

לעומת זאת יש נתונים בשנים קודמות דייגים עברו את הכמות שהוקצבה להם בעשרות אלפים, והם לא נענשו או משהו, ההיפך, נתנו להם עוד זמן לצוד.

תוכיח שהם לא פוגעים בדגה המקומית

תוכיח שהם כן..

מבחינת אבולציונית, מה נראה לך יותר הגיוני.. כלבי הים שחיו שם במשך אלפי שנים גרמו פתאום לדרדור באוכלוסית הדגים, או האדם שהגיע והתחיל לקצור רווחים בכמה מאות האחרונות? ובעיקר במאה האחרונה והמתועשת.

תלך אתה לגזול את פרנסתם של האנשים שחיים באיזור

הנתונים מראים שההכנסה מעונת הציד לדייגים היא מינורית לעומת ההכנסה השנתית שלהם ונעשית מחוץ לעונה. האם זה נתון מדוייק ולא מנופח? אני לא יכול להוכיח אחרת.

דרך אגב באיזורים כאלה חייבים ללבוש פרווה, אין שום דבר סינטטי שאפילו מתקרב לרמת החימום שפרווה מציעה

אני דיי בספק בקשר לכך, אבל בכל מקרה, הם לא עושים זאת בשביל לחמם את עצמם אלא כדי למכור את הפרוות.

אם זה לא היה יצור חמוד לא היית יורק אפילו לכיוונו

יכול להיות, הבעיה היותר רצינית שלי היא הברוטאליות של כל העניין. זה נראה כמו קבוצה של כיתה טיפולית שנותנים להם לשחק אלוהים.

כשזה יהיה הכסף לשלם על הארוחה הבאה שלך ולחמם אותך בחורף לעומת סבלם של יצורים אולי תחשוב אחרת

נורא קל לאמר כמה זה אכזרי ממרחק עשרת אלפים קילומטר בארץ טרופית חמימה

שוב הכסף כאן הוא מה שנקרא תוספת שכר, הם יאכלו גם בלי לצוד (לא שיש לי דרך להוכיח את זה, אבל איך הם אוכלים בין החודשים מאי למרץ שבהם אסור להם לצוד כלבי ים?)

וגם העניין של החימום בחורף מוגזם מבחינתך, אפשר לעשות זאת גם ללא פרווה. אחרת היא היתה הרבה יותר נפוצה ממה שהיא, ולא היו מאמצים אותה רק מעצבי על יוקרתיים כמו אלו שציינתי.. ואגב בוא לא נשכח שעלות של מעיל פרווה היא בשמיים, כך שאת מי בדיוק אנחנו מחמים פה? בטח לא אנשים מסכנים וחסרי ישע!

בית גידול? מה זה משנה אם הורגים אותם בטבע או במכלאה סגורה? שיהיה יותר קל להרוג אותם?

בוא נגיד ובאמת היה צורך בפרווה או מוצרים אחרים שאפשר לספק מכלבי ים.

זה משנה המון, ראית בכלל את הסרטונים? יש שם כלב ים שהצייד מתחיל לפשוט את עורו לאחר שהוא בדיוק זז, הוא לא מת! הוא מרגיש כאב! זה ברברי!! זה מבחיל!! גם תהליך ההריגה מלווה בהמון כאב ובד"כ מספר מכות רציניות.

לי כל העניין נראה כמו אנשים ברוטאלים ששמחים להוציא אגרסיות על יצורים חיים, וניתנה להם ההזדמנות המושלמת כל עוד הממשלה שלהם מעלימה עין מחוסר ההומניטאריות של כל התהליך הנוראי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באפריקה אנשים מתים מרעב, איידס ומחלות ; בסין במדינה בה עובדים הם חסרי זכויות - למשל במקרה של פציעה במפעל הם לא זכאיים לשום פיצויים(וכשחוסכים בכסף, המפעלים הם ברמות בטיחות נמוכות) - משתכרים בסכום ששוה ל300 שקל בחודש ואנשים נזרקים לכלא ומוציאים להורג אנשים על האתרים אליהם הם גולשי, ולא רק זה, אלה שאתה עצמך תורם בצורה פעילה לניצול הזה; בצפון קוריאה אנשים חיים ברעב תחת שלטון רודני, מנותקים מכל העולם וחיים כל הזמן תחת איום ; אפילו במדינה שלנו, מתחת לאף שלך, לא צריך ללכת רחוק כדי למצוא בעיות שקשורות לבני אדם.

סלח לי אם דברים אחרים מטרידים אותי כרגע.

אבל גם אם נצא מנקודת הנחה כי לחיות יש זכויות, הרי כשאני אכלתי איתך במקדונלדס, לא הייתה לך שום בעיה מוסרית עם זה. חיות שנשחטות ב"פס יצור", אגב, עוברות תהליך הרבה יותר גרוע מציד(אם כמובן להסתמך על אותם אנשים שיוצאים כנגד ציד כלב הים: אתר "אנונימוס").

אבל אתה תגיד טוען שהמוות שלהם מיותר, וזה ממילא "לא חשוב". תגיד: אם אני ארצח אותך סתם ככה, או על זה שאתה מדבר שטויות, זה לא אותו הדבר?

ומי אתה שתקבע את סף הנוחות של אנשים? אולי לי דווקא לא אכפת מאכילת בשר, אבל אני חייב ללבוש מעיל פרווה? אם מותר לרצוח חיות, מותר לרצוח את כולם.

אגב, זה שביפן ובאיזור סקנדינביה משמידים את האוכלוסיה הימית בקצב מסחרר? האם דיג זה יותר הומני? כלומר, להעלות את הדגים מן המים ולתת להם למות מחנק. או שהם פחות חמודים מכלבי הים?

מסתבר שלהיות חמוד זה גם מנגנון השרדותי.

הערות:

- אני לא בדקתי את כל הפרטים, אז יכול שיש כמה אי דיוקים.

- הכלבי ים האלה באמת חמודים, אבל זה עדיין לא משנה כלום.

- אתה מתעלם מהאפשרות שכל העיניין יכול להיות תעמולתי ומדובר על לא יותר ממקרים יחידים. אני במקומך הייתי בוחן את ההאשמות נגד אתרים הגורסים אחרת, לפני פרסום ברבים. תזכור שיש אנשים שלא מוכנים לקנות מוצרים ישראלים (שלא לדבר על לבוא לישראל) כי אנחנו שותים דם של נוצרים ומתעללים בפלסטינים בשביל הכיף, וגם הם יכולים להביא "נתונים" וסרטונים ש"יוכיחו" את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומן שבשנת 2006 אנשים ממשיכים לנהוג במנהגים ברבריים מלפני מאות שנים, יש היום כל כך הרבה אלטרנטיבות לפרוות שאין שום תירוץ למעשים האלה.

חתמתי על העצומה, למרות שאני בספק אם זה יעזור ... חתמתי על כל כך הרבה עצומות בקשר לבעלי חיים ואני לא מאמין שזה שינה משהו ... אבל שיהיה , אם יש סיכוי קלוש שזה איכשהו יעזור אני בפנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס , אתה לא מחדש שום דבר לאף אחד , אף אחד לא מכחיש ניצול בסין או בכל מקום אחר באסיה , כולנו יודעים שאיידס

הוא הקוטל מס' 1 של אפריקה אבל הנושאים האלה הרבה יותר עדינים - המצב בסין עדין בהרבה רמות מציד בלתי חוקי ודיג בלתי חוקי ,

שגם עליהם אנשים עובדים קשה בשביל למגר אתה יודע אתה לא חי באוטופיה אתה חייב לשאוף ל100 אחוז אבל תמיד תקבל 60

מקסימום %70 מהרצוי - ולכן אתה חייב לגשת לדברים אחד אחד עד שהאמת מוטמעת באדם:

אתה יודע לקח מאות שנים עד שבאמריקה אנשים הגיעו להבנה ששחורים הם גם בני אדם , אז תלך עכשיו להפיל מפעלים שלמים בשנגחאי

בגלל אידיאלים ? הדברים הללו דורשים זמן ועבודה והמון אבל המון כסף ורצון טוב - משני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeaTime הייקר !!!

אני לא מאמין בכלל שאני שומע מילים כאילה ......

בגלל פרנסה לאנשים אתה תומך במה שהולך פה.. ברצח הזה !!!!!????? יש 1000000 סוגי עבודות !!!

זה הפרנסה שלהם !?? להעביר כרטיס בבוקר להרוג 1000 כאילה ביום להעביר כרטיס ולחזור הביתה !??

כנראה שאין לך אפילו חיית מחמד בבית

קנה איזה כלב ..חתול ..תוכי ...אפילו דג !

אז תדבר אחרת

ואם כן יש לך חיית מחמד בבית , אז עזוב אל תגיב לי :pissed::nono: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באפריקה אנשים מתים מרעב, איידס ומחלות ; בסין במדינה בה עובדים הם חסרי זכויות - למשל במקרה של פציעה במפעל הם לא זכאיים לשום פיצויים(וכשחוסכים בכסף, המפעלים הם ברמות בטיחות נמוכות) - משתכרים בסכום ששוה ל300 שקל בחודש ואנשים נזרקים לכלא ומוציאים להורג אנשים על האתרים אליהם הם גולשי, ולא רק זה, אלה שאתה עצמך תורם בצורה פעילה לניצול הזה; בצפון קוריאה אנשים חיים ברעב תחת שלטון רודני, מנותקים מכל העולם וחיים כל הזמן תחת איום ; אפילו במדינה שלנו, מתחת לאף שלך, לא צריך ללכת רחוק כדי למצוא בעיות שקשורות לבני אדם.

סלח לי אם דברים אחרים מטרידים אותי כרגע.

ציטוט מהאתר שהבאת:

"יש בעולם הרבה נושאים שצריך לטפל בהם - עוני, מלחמות, תאונות דרכים, בעיות סביבתיות ועוד. הפגיעה בבעלי-חיים היא אחד מהנושאים, וגם אם בעיני אנשים רבים הוא לא החשוב ביותר, הוא בהחלט עניין ששווה להקדיש לו זמן. האם יש לפסול את המאבק בתאונות דרכים מכיוון שהמאבק בעוני חשוב יותר (או אולי להפך)? כל אחד זכאי לפעול לשיפור העולם בדרך שבה הוא מוצא לנכון - זה עדיין יותר ממה שרוב האנשים עושים."

זכותך להיות טרוד גם בהם, אבל הם לא נוגעים בכלל לדיון בשום דרך. אתה מנסה להראות שיש עוד עוול בעולם? זה ברור. אם אפשר לעזור גם שם? יתכן, כל מקרה לגופו.

אבל גם אם נצא מנקודת הנחה כי לחיות יש זכויות, הרי כשאני אכלתי איתך במקדונלדס, לא הייתה לך שום בעיה מוסרית עם זה. חיות שנשחטות ב"פס יצור", אגב, עוברות תהליך הרבה יותר גרוע מציד(אם כמובן להסתמך על אותם אנשים שיוצאים כנגד ציד כלב הים: אתר "אנונימוס").

אבל אתה תגיד טוען שהמוות שלהם מיותר, וזה ממילא "לא חשוב". תגיד: אם אני ארצח אותך סתם ככה, או על זה שאתה מדבר שטויות, זה לא אותו הדבר?

ומי אתה שתקבע את סף הנוחות של אנשים? אולי לי דווקא לא אכפת מאכילת בשר, אבל אני חייב ללבוש מעיל פרווה? אם מותר לרצוח חיות, מותר לרצוח את כולם.

האמת שהאמנתי שבשר מהחי הוא חיוני עד עכשיו, וכעת אני שוקל לנסות ולהיות צמחוני.

ושוב, גם רצח של חיות למען מאכל הוא לפחות לא ברוטאלי, הוא לא ברברי.

הגידול שלהם בשבי ותנאי המחיה שלהם, והעובדה שהם מרגישים כאב - זה מה שמפריע באמת.

בני אדם התרגלו לצרוך בשר, כך לימדו אותם מאז ומתמיד. לכן השוני מצריכה של פרווה. לא הרגילו אותך ללבוש מעיל פרווה והחיונות של כך לעומת מאכל בשר אינה קשורה. אין מה להשוות בין השניים בכלל.

אגב, זה שביפן ובאיזור סקנדינביה משמידים את האוכלוסיה הימית בקצב מסחרר? האם דיג זה יותר הומני? כלומר, להעלות את הדגים מן המים ולתת להם למות מחנק. או שהם פחות חמודים מכלבי הים?

מסתבר שלהיות חמוד זה גם מנגנון השרדותי.

כל מקרה בפני עצמו. ושוב אתה מערבב עם תעשיה שנועדה למאכל בניגוד לתעשיה שנועדה לאופנה.

אתה מתעלם מהאפשרות שכל העיניין יכול להיות תעמולתי ומדובר על לא יותר ממקרים יחידים.

המקרים שהורגים אותם בברטואליות? יש דיווחים ומחקרים שמראים אחרת, להוכיח שזה לא מונפץ? אתה יודע טוב בדיוק כמוני שהדייגים בסרטונים הללו הם לא הומאניטריים.

ישנן עדויות גם של הציידים עצמם על מקרים של חוסר הומאניות. ולא מעטים. לצערי נראה שהתמונה הגדולה הרבה יותר נוראית, ואנחנו רואים כאן רק את הרע במיעוטו.

כי אנחנו שותים דם של נוצרים ומתעללים בפלסטינים בשביל הכיף, וגם הם יכולים להביא "נתונים" וסרטונים ש"יוכיחו" את זה.

אבל כאן אלו עובדות. בין בני אדם (לדוגמא - פלסטין) לכל אחד יש את הצד שלו והטיעונים שלו ואפשר לקחת צדדים ולהתווכח לנצח.

לכלבי ים אין יכולת דיבור, או יכולת הגנה עצמית. אין כאן צדדים. יש טענה חד צדדית ושגויה שכלבי הים מפריעים לדיג באיזור ויש מספיק מהם אז אפשר לחסל אותם כמו ברברים ולעשות עוד קצת כסף על הדרך - וואלה, למה לא?!

RobiNooB - הגזמת, תרגיע ותערוך את ההודעה שלך בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אופנה זה צורך הישרדותי, אין לבוש סינטטתי מחמם כמו פרווה

נכון שגם מעצבי אופנה משתמשים בהם, אבל עדיין רוב הפרוות הם לחימום כצורך ולא כאופנה

אתה החלטת שהאוכלוסיה שלהם מספיק קטנה שהיא תיכחד על סמך מה ששמעת ממי שרוצה להפסיק את זה, אני מאמין שממשלת קנדה לא פשוט זרקה מס' ויש צורך אמיתי להגביל את האוכלוסיה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עוסקים פה בדבר קטן שהוא תופעה של שנים ותמיד יהיה ככה.

אתם יודעים כמה סוגי יש שהורגים אותם בצורה אכזרית? מלא.. וגם שחיטה ביהדות.. הומניטרי זה לא ממש..

אבל תבינו שכל העולם נועד בשביל בני האדם וכל החיות והצמחים זה בשבילו..

ולא משנה בשביל מה הורגים את אותם ..

למשל פילים.. בשביל הניבים שלהם.. ויש עוד הרבה דוגמאות.

ברור שהדבר אינו יפה אבל הוא קיים ואני לא מאמין שאף אחד לא ישנה את זה..

אז רק בגלל שהחייה הזאת חמודה מתיחסים אליה. אבל כל בעלי החיים ככה ואני לא מבין איך לא הבנתם את זה כבר.

ופשוט ראיתם סרטונים של זה.. אפשר להביא עוד מלא סרטונים על דברים שציידים עושים.. למשל דובים אריות וכל השאר.. לא מרדימים אותם.. רוצחים אותם בטבע..

ואין דבר כזה בתי גידול.. אי אפשר לגדל אותם ככה..

אז המדינות בודקות כמה חיות יש וכמה אפשר להרוג.. מה לעשות.. אבל המספרים האלו לרוב נכונים ומדוייקים כך שלא יקרה כלום לאותו זן.

והבתי גידול של הדגים רק הרסו את החופים,, למשל את החוף באילת, רק בגלל הבריכות כל האלמוגים נעלמו..

אז תבינו שככה העולם מתקיים וכהה הוא ימשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צבועים לא פחות, לא אכפת לכם לאכול תרנגולת, אבל לא כלב ים זה חמוד!

ד"א האוכלוסיה שלהם סובלת מפיצוץ אוכלוסין בגלל זה מאשרים את הציד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריי שראיתי מה עושים לעופות אני גם מרחם עליהם. לא אכפת לי כמה כסף זה יעלה, ומה זה צריך לקחת, אבל שיעשו את זה בצורה נורמאלית בלי כל הסבל שהם עוברים עד שהם מתים, אלוואי והיה איזה גזע שהיה עושה בדיוק אותו דבר לאותם בני אדם, אז הייתם מבינים כמה זה אכזרי. צריך להרוג את מי שעושה את זה לחיות תמימות כאלה. למה הם לא יכולים להסתפק בצמר וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אופנה זה צורך הישרדותי, אין לבוש סינטטתי מחמם כמו פרווה

אתה החלטת שהאוכלוסיה שלהם מספיק קטנה שהיא תיכחד על סמך מה ששמעת ממי שרוצה להפסיק את זה, אני מאמין שממשלת קנדה לא פשוט זרקה מס' ויש צורך אמיתי להגביל את האוכלוסיה שלהם

נו באמת, פרווה היא יקרה ולא חסר מעילים שיעשו את העבודה ואתה יודע את זה.

אני מכיר קנדיים, זה לא נפוץ ללבוש שם פרווה ברמה של הישרדות כמו שאתה מתאר את זה.

ושוב אתה נטפל לקטנות, גם אם יש צורך להגביל את אוכלוסיית כלבי הים לפי ההחלטה האולי שרירותית (ואולי לא..), יש דרכים יותר הומאניות לעשות זאת מאשר לרדוף אחריהם עם אלות!!! הברבריות כאן זה מה שמזעזע.

בוא נגיד והיה צורך להגביל את אוכלוסיית חתולי הרחוב בת"א, איך אנשים היו מגיבים אם פקחי עירייה היו רודפים אחריהם עם אלות ומכים בהם עד זוב דם, מרסקים את גולגולותיהםף כאשר לחתולים לא היה להיכן לברוח, ולאחר מכן פושטים את פרוותם בעודם בחיים? זה היה מחלחל ואנשים היו מוחים שזה יפסק.

העובדה שזה מתבצע על קרחונים רחוקים מהעין לא עושה את זה בסדר. ההיפך, למי הם מפריעים שם בדיוק שצריך לדלל אותם? לדייגים?

אני בספק.. ממש בספק שלא האדם אחראי לדילול אוכלסיית הדגים באיזור. כלבי ים חיים שם במשך עשרות אלפי שנים. האדם דג שם רק בכמה..? 300 שנים האחרונות בערך?

TOMMYB1 - כל מקרה לגופו, כבר הסכמנו שיש עוד עוולים בעולם. זה לא נוגע לדיון הזה.

Dogma - כבר אמרנו שלהרוג חיות למען בשר ולהרוג אותן למען פרווה זה שתי מטרות מאוד שונות. השניה מיותרת. אגב אני החל מהיום מנסה להיות צימחוני.

אין הוכחות לפיצוץ אוכלוסין שם, וגם אם כן, כבר אמרתי שהדבר המקומם יותר הוא הדרך בה זה נעשה.

ושוב הדוגמא של חתולי הרחוב בת"א תתאים גם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.kentuckyfriedcruelty.com/anderson-vid.asp

תתעלמו ממי מגישה את הוידאו הזה הרעיון הוא שתעשיית הבשר פשוט מתעללת בבעלי חיים במשך כל ימי חייהם (המאוד קצרים)

שלא תבינו לא נכון אני מאוד מרחם על הכלבי ים האלה אבל לפחות הם חיים בצורה טבעית עד שצדים אותם החיות שאתם אוכלים לא מקבלות את המותרות הזאת

נ.ב. כן אני צמחוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...