לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

IG ידידי , כמובן שצריך לעצור את הטרור אבל לא במה שאתה מתייחס אליו כמלחמה - באנגלית זה נקרא -

"ALL OUT WAR "

אמנם אנחנו במלחמה , אבל אל תשכח שבמהלכה הכחדנו אלפי טרוריסטים , אתה חושב שמחבלים לא מתו? לא מתו full

ערבים , עושה הרבה למנוע טרור , אף על פי שגם לדעתי לא מספיק: אגב אל תשכח שישראל היא בובה בידיו של הדוד סם

אז לא כל מה שרואים מכאן רואים משם(הכנסת)

את הטרור אתה יכול להביס רק בטרור- בפחד.

אני רוצה שיהייה מצב שערבי יפחד להוציא את האף שלו החוצה כי יהיה סיכוי שהוא יהרג

אני רוצה שלערבים לא תהייה מוטיבצייה לחשוב על פיגועים, כי הם ידעו שאחרי פיגוע הם מאבדים הרבה יותר ממה שהם משיגים.

יחידה 101 קנתה לנו הרה שקט ע"י ביצוע פעולות מנע ונקמה. הפלסטינים ידעו שלא כדאי להם להתעסק עם , והם חשבו פעמיים לפני שהם הוציאו פיגוע.

אני רוצה שעל כל הפרה של הריבונות שלנו פשוט יעלם להם רחוב, ולא חייבים שהתושבים יהיו בבית בזמן שהרחוב נעלם... פשוט שהתושבים ילכו לישון בבתים של החבלים שאחראים לזה שהבית שלהם התאדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

sifo jen , בבקשה אל תתחיל לזיין על את השכל על טבח הארמנים ופסיכולגיה - אתה משנה נושא(אף על פי שזה נושא חשוב לעצמו)

ומה שאתה אומר לגבי המחתרות רק מראה את החוסר בקיאות שלך בהיסטוריה למחתרות הייתה מטרה נעלה הרבה יותר

למה בזמן שהבריטים מנעו מעשרות אלפי יהודים כניסה לארץ הערבים השתלטו לך על המדינה!

ומשהו מאוד מעניין שההיסטוריה מלמדת הוא שההיסטוריה חוזרת על עצמה - שאגב מה שמתהווה לך מול העיניים זכות השיבה הזו ,

גידול באוכלוסית הערבים , הסדר דומה רק מהצד ההפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטרור אתה יכול להביס רק בטרור- בפחד.

אני רוצה שיהייה מצב שערבי יפחד להוציא את האף שלו החוצה כי יהיה סיכוי שהוא יהרג

אני רוצה שלערבים לא תהייה מוטיבצייה לחשוב על פיגועים, כי הם ידעו שאחרי פיגוע הם מאבדים הרבה יותר ממה שהם משיגים.

יחידה 101 קנתה לנו הרה שקט ע"י ביצוע פעולות מנע ונקמה. הפלסטינים ידעו שלא כדאי להם להתעסק עם , והם חשבו פעמיים לפני שהם הוציאו פיגוע.

אני רוצה שעל כל הפרה של הריבונות שלנו פשוט יעלם להם רחוב, ולא חייבים שהתושבים יהיו בבית בזמן שהרחוב נעלם... פשוט שהתושבים ילכו לישון בבתים של החבלים שאחראים לזה שהבית שלהם התאדה.

סבבה לגמרי זה מה שאני אומר (אני מקווה שאמרת ערבי התכוונת טרוריסט למה זה דבר שונה) , שקט בטחוני וריבונות זה חשוב אבל חשוב שלא

בכיבוש למה כיבוש מאכל אותך מדינית וחברתית זה מה שההיסטוריה מלמדת , צריך לגרום להם לפחד אבל לא על חשבון

הרס מדיני שלנו.

אופס: סורי על הדאבל פוסט. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sifo jen , בבקשה אל תתחיל לזיין על את השכל על טבח הארמנים ופסיכולגיה - אתה משנה נושא(אף על פי שזה נושא חשוב לעצמו)

ומה שאתה אומר לגבי המחתרות רק מראה את החוסר בקיאות שלך בהיסטוריה למחתרות הייתה מטרה נעלה הרבה יותר

למה בזמן שהבריטים מנעו מעשרות אלפי יהודים כניסה לארץ הערבים השתלטו לך על המדינה!

ומשהו מאוד מעניין שההיסטוריה מלמדת הוא שההיסטוריה חוזרת על עצמה - שאגב מה שמתהווה לך מול העיניים זכות השיבה הזו ,

גידול באוכלוסית הערבים , הסדר דומה רק מהצד ההפוך.

מצטער לא ידעתי שאני מדבר עם אלוהים, אני מבין שעכשיוו אתה גם קובע מה זה מטרה נעלה ומה זה לא...

פשוט חסר טעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לא ידעתי שאני מדבר עם אלוהים, אני מבין שעכשיוו אתה גם קובע מה זה מטרה נעלה ומה זה לא...

פשוט חסר טעם...

אופס , פשוט חשבתי שאתה יהודי שחי במדינת , אלא אם כן אתה מעדיף לגור בים? אגב הבנתי שיש לישראל סיכוי טוב

בביג'ינג בבריכת השחיה - אבל לא הייתי רוצה לראות את הכשרון הזה בפועל שנצטרך לנוס בהמונינו בסטילים לים!

מטרה נעלה היה ניסוח מוגזם - הכוונה מטרה שתעזור לקדם אינטרסים ישראלים ציוניים - מה שהוכחת שאילו לא עומדים בראש מעייניך.

פשוט חסר טעם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס , פשוט חשבתי שאתה יהודי שחי במדינת , אלא אם כן אתה מעדיף לגור בים? אגב הבנתי שיש לישראל סיכוי טוב

בביג'ינג בבריכת השחיה - אבל לא הייתי רוצה לראות את הכשרון הזה בפועל שנצטרך לנוס בהמונינו בסטילים לים!

מטרה נעלה היה ניסוח מוגזם - הכוונה מטרה שתעזור לקדם אינטרסים ישראלים ציוניים - מה שהוכחת שאילו לא עומדים בראש מעייניך.

פשוט חסר טעם :nixweiss:

הם מקדמים אינטרסים איסלמים, אז?

אתה עדיין לא מוכיח למה המחתרות שלנו שונות מהמחבלים שלהם, אתה פשוט מוכיח שאתה חושב בדרך של "מה שאני חושב זה מה שנכון"

ואני מעדיף לגור ב"גולה" מאשר לגור במקום שנרצחו אנשים כדי שאני אגור שם.

ובבקשה אל תעלו את הנושא המפגר של "הם לא פגעו באזרחים".

ולמי שהולך לכתוב שאני לא חייב לחיות פה אם זה מה שאני חושב אז יש לי את הסיבות שלי - לא הויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאף אחד לא מכריח אותך לחיות פה

אף אחד לא אומר שהמחתרות שונות מהמחבלים (וכן, הם שני דברים שונים, אבל לא בזה עסקינן)

אבל עובדה שמהמחתרות יצא צה"ל, אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, הכל יכול להיות נכון, אבל צה"ל הצבא הכי הומני שיש באיזור ואחד המקצועיים ביותר בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא מוכיח למה המחתרות שלנו שונות מהמחבלים שלהם, אתה פשוט מוכיח שאתה חושב בדרך של "מה שאני חושב זה מה שנכון"

ואני מעדיף לגור ב"גולה" מאשר לגור במקום שנרצחו אנשים כדי שאני אגור שם.

ובבקשה אל תעלו את הנושא המפגר של "הם לא פגעו באזרחים".

למה לא להעלות את הנושא של אי פגיעה באזרחים? זה בדיוק מה שמבדיל בין גרילה וטרור: בפעולת גרילה, המטרה היא פגיעה בכוחות צבאיים, טרור מכוון כלפי אזרחים. וזה בדיוק ההבדל בין המתרות ואירגוני הטרור הפלשתינאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגנה מעולם לא נקטה בפעולות מכוונות אל אזרחים והיא פירקה את המחתרות הלחי והאצל שמספר פעולות שלהם לא התחשבו בפגיעה באזרחים (אך לא זאת הייתה המטרה הראשית אלא הם לא לקחו בחשבון פגיעה באזרחים) בעוד שהערבים רואים זאת כמטרה ראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חצי מושג או אפילו רבע מושג מה היו עושים ארגוני הטרור אם הם היו שולטים היום?

או מה היה קורה אם אנחנו היינו מיעוט בתוך מדינה פלשתינית?

זה בדיוק מה שמבדיל בינינו ובינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגנה מעולם לא נקטה בפעולות מכוונות אל אזרחים והיא פירקה את המחתרות הלחי והאצל שמספר פעולות שלהם לא התחשבו בפגיעה באזרחים (אך לא זאת הייתה המטרה הראשית אלא הם לא לקחו בחשבון פגיעה באזרחים) בעוד שהערבים רואים זאת כמטרה ראשית.

אתה יודע מה, תלך להגיד לאמא שכרגע אבדה את בנה בפיגוע כנגד חיילים "הבן שלך מת, אבל היי! הכל בסדר, הוא הרי חייל לא אזרח".

חיים זה חיים, לאמא של החייל לא איכפת אם היא אבדה אותה בפיגוע כנגד אזרחים או חיילים, היא אבדה אותו, זה כזה תירוץ עלוב "מטרות צבאיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם העלו אנשים על המוקד כי הם לא היו נוצרים, האמינו שעולם עגול והאפריקיים היו מקריבים אנשים לאלים שלהם כדי שיניחו להם.

אז היום אתה חושב שחיים זה ערך עליון, זה לא עושה את הערבים שאולי לא חושבים ככה לא בני אדם, פשוט תרבות שונה.

אף אחד לא צודק פה, זה מה שאתה לא מבין, כל אחד חיי לפי הקוד שלו ושני העמים צריכים למצוא דרך לחיות יחד בלי להפריע אחד לשני, אתה מנסה לשנות אותם.

יכול להיות שהוא רוצה רק בהשמדתי, זה לא סותר את מה שאני אומר, אתם פשוט לא נכנסים לסוף דעתי או מבין לחלוטין את הנקודה שלי.

מה שאני אומר שאין כזה דבר "רוע" מה שנתס היום כ רע עוד 1000 שנה יתפס כטוב, מה שנתפס שרוע אצליך יכול להיות טוב אצל בין לאדן, זה לא אומר שאתה צודק או שהוא צודק, לשניכם יש דעות שונות

אה. אז למה לא אמרת קודם שאתה פוסט-מודרניסט?

חברה, תעצרו ת'ויכוח, אין לנו סיכוי. אצל הפוסט-מודרניסט, אין אמת מוחלטת, לכל אחד יש אמת יחסית משלו שיכולה לסתור אמת של מישהו אחר ועדיין להיות נכונה באותה מידה. לכן אי אפשר לנצח פוסט-מודרניסט בויכוח: כמה שלא תוכיח לו את האמת, הוא יתעקש שהאמת שלו שונה. כבונוס, פוסט-מודרניסט יכבד כל השקפה כחלק מהשקפת העולם שלו שכל ההשקפות שוות ונכונות באותה מידה (כי אין אמת מוחלטת). גם את ההשקפות שלפיהן לא כל השקפות העולם שוות ונכונות באותה מידה הוא מקבל, אפילו אלו שלפיהן השקפת העולם שלו עצמו שגוייה ופסולה לגיטימית עבורו. סתירה? הוא לא רואה שום סתירה.

בעצם יש רק השקפת עולם אחת שהפוסט-מודרניסט לא מוכן לקבל: זו ששונה משלו ואתה מחזיק בה. זו חייבת להיות שגוייה. אבל אותה השקפת עולם שמחזיק בה מישהו רחוק, היא כבר תקפה ולדיטימית ככל השקפת עולם אחרת.

למשל, הפוסט-מודרניסט מאמין בשיוויון לנשים. זה לא מונע ממנו לכבד ולקבל תרבויות בהן נשים הן אך ורק רכושו של הגבר, אבל רק תעיז לטעון שאולי יש דברים שגברים עושים קצת טוב יותר מנשים והפוסט-מודרניסט יתנפל עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה לגמרי זה מה שאני אומר (אני מקווה שאמרת ערבי התכוונת טרוריסט למה זה דבר שונה) , שקט בטחוני וריבונות זה חשוב אבל חשוב שלא

בכיבוש למה כיבוש מאכל אותך מדינית וחברתית זה מה שההיסטוריה מלמדת , צריך לגרום להם לפחד אבל לא על חשבון

הרס מדיני שלנו.

אופס: סורי על הדאבל פוסט. ::)

לא, התכוונתי לערבים... אם בעירק המון ערבי יכול לצאת ולשרוף את שגרירות ארה"ב (או שזה הייה במדינה אחרת... לא חשוב...) רק כי המטיף אמר להם ש"אל אקצא בסכנה", ואם הם מצדיקים פיגועים, אז לא איכפת לי אם הוא רצח בעצו או רק אמר "יופי" למתכננים של הפיגוע. מבחינתי הוא מחבל בדיוק כמו זה שהתפוצץ או ירה על אזרחים, ולפי התוצאות של הבחירות האחרונות ברשות, רובם עונים להגדרה שלי למחבלים.

אני לא מוכן להסתכן בשביל "צדיק אחד בסדום".

אם הם היו הומנים כמו שמתארים אותם, כבר מזמן הייה קם איזה אירגון שמתנגד לטרור. אני עוד לא שמעתי על אחד כזה. חוץ מצה"ל.

ואיך אתם בכלל משווים בין אנשים שהקריבו את החיים שלהם על הגנת אזרחים ותריפת מטרות צבאיות, לרוצחים שכל המהות שלהם היא פגיעה בחפים מפשע וזריעת טרור?

האירגונים היהודים ביצעו מעשים לא הומניים ופגעו באזרחים, כנקמה על התקפות של הערבים על ישובים יהודיים, ולא מתוך רצון מתמיד לפגוע בהם רק כי הם ערבים. האירגונים היהודיים היו נכנסים לכפרים וצדים מחבלים שהיו רוצחים יהודים בשביל הכיף אחרי יום העבודה בשדה. וככה לפי דעתי זה אמור לעבוד גם היום. אם אז זה הביא להקמת המדינה, אני מאמין זה היום יהייה אפשר להשיג "שלום" (הסכם שביתת ע"י אילוץ האירגונים להתפרק מנישקם) רק באותה השיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה. אז למה לא אמרת קודם שאתה פוסט-מודרניסט?

חברה, תעצרו ת'ויכוח, אין לנו סיכוי. אצל הפוסט-מודרניסט, אין אמת מוחלטת, לכל אחד יש אמת יחסית משלו שיכולה לסתור אמת של מישהו אחר ועדיין להיות נכונה באותה מידה. לכן אי אפשר לנצח פוסט-מודרניסט בויכוח: כמה שלא תוכיח לו את האמת, הוא יתעקש שהאמת שלו שונה. כבונוס, פוסט-מודרניסט יכבד כל השקפה כחלק מהשקפת העולם שלו שכל ההשקפות שוות ונכונות באותה מידה (כי אין אמת מוחלטת). גם את ההשקפות שלפיהן לא כל השקפות העולם שוות ונכונות באותה מידה הוא מקבל, אפילו אלו שלפיהן השקפת העולם שלו עצמו שגוייה ופסולה לגיטימית עבורו. סתירה? הוא לא רואה שום סתירה.

בעצם יש רק השקפת עולם אחת שהפוסט-מודרניסט לא מוכן לקבל: זו ששונה משלו ואתה מחזיק בה. זו חייבת להיות שגוייה. אבל אותה השקפת עולם שמחזיק בה מישהו רחוק, היא כבר תקפה ולדיטימית ככל השקפת עולם אחרת.

למשל, הפוסט-מודרניסט מאמין בשיוויון לנשים. זה לא מונע ממנו לכבד ולקבל תרבויות בהן נשים הן אך ורק רכושו של הגבר, אבל רק תעיז לטעון שאולי יש דברים שגברים עושים קצת טוב יותר מנשים והפוסט-מודרניסט יתנפל עליך.

בידיוק!

רק תיקון קל, זה לא מונע ממני להחזיק דעה משלי, אני יכול להחזיק דעה שבנות זכאיות לשווין, זה לא מונע ממני לקבל דעות של אחרים שאולי הן לא ראויות לשיוון , אני עדיין אפעל כדי לקדם את הדעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...