לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש אבל ממש לא אותה דבר, לא דיברתי על קרב, דיברתי על מלחמה, אם אתה תקח את כל המזרח התיכון למלחמה על שטח ששישה מיליון איש חיים בו כדי שימותו עשרות מיליוני חפים מפשע אתה הרבה הכי אגואיסטית שאפשר להגיע אליה.

בייחוד אם את כל זה היה ניתן ליישב מלכתחילה במשא מתן אבל "לא היה לך כח לזה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא יותר טוב מהם, צר לי.

אז כנראה שלא הבנת באמת את הרעיון של מלחמה. כן כן, אנחנו במצב של מלחמה, אם תרצה להאמין בכך או לא...

מלחמה נגד הערבים, והמחבלים, שבאים להתאבד ולהרוג את בנינו. אנחנו צריכים להלחם נגדם ולא להרים ידיים! צריכים מנהיג שיהיה חזק נגד החמאס, כי רק ככה נוכל לסיים את המלחמה הזאת, כי ברור שהם לא מעוניינים בשלום אמיתי. רק מחכים שנסתובב בשביל לתקוע לנו את הסכין בגב, כמו שאר הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת לא הכוונה שלי, ממש לא בראש שלי להכניס את המזה"ת למלחמה.

הכוונה של המשפט היא (אני לא מאמין שאני מתרגם לך את זה), אם יש לך ברירה, להלחם ולמות או למות -> הלחם!.

ובהשאלה צריך להלחם בקאסמים בחורמה, לא להכנע להם, לא להרים ידיים, אם ברירה היא רק לספוג קסאמים (כלומר למות), או לספוג קסאמים ולהלחם בהם, ברור שעדיפה האופציה השניה.

אם אתה לא עושה את צעדי המנע, ומוכיח שאתה חלש (במיוחד במזה"ת), הערבים צורבים את זה בתודעתם, וזה לא יגמר.

אנחנו בסוג של מלחמה, מלחמה מאוד מוזרה, אבל לוותר?

ניסינו שלום ולא פעם, למה עכשיו שזה יצליח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ניסינו פעם אחת לא הצליח למה שיצלח שוב?

נכשלת מבחן מועד א', אין טעם לגשת למועד ב' אחרי שלמדת יותר טוב?

תמיד יש כמה פיתרונות ואף פעם הפתרון היחידי הוא לא כוח, זה מה שאני מנסה להגיד, תמיד יש אפשרות לשלום.

ועד כמה שזה יפתיע אותך, הם גם בני אדם, הם גם בוכים כשמתים להם אנשים, הם לא רוצים מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שניסינו להתקרב לשלום חתפנו מכה אם אנחנו באמת רוצים שלום אנחנו צריכים להפחיד אותם רק כשהם יפחדו מאיתנו הם ירגעו ויהיה שלום לדוגמה ראה ערך שלום עם מצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה צריך מועד ב בהנת הנקרא

הוא אמר שניסנו שלום ולא פעם

כלומר מס' פעמים

מס' רב של פעמים

וזה עלה לנו בחיים רבים

אין כרגע מישהו לדבר איתו על שלום בצד השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב שניה, סייפו, אני הייתי תומך נלהב של אוסלו, היה אוסלו א, אוסלו ב', היה קמפ דיוויד (פעמיים), הסכמי וואי.

מה לא עשינו בעשור האחרון, ניסינו, קיבלנו מוחטה לפרצוץ. כמה אפשר עוד לספוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז צא למלחמה... פתרון מצויין...

רק תזכור שתמיד יש דג יותר גדול, ומעניין מה יקרה בפעם הבאה כשאתה לא תסדר עם מדינה שאתה לא יכול להוריד בטיל, ובמלחמה אתה תפסיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתנסה לנשק נחש וכשתתקרב לנחש והוא יכיש אותך ואז אתה תנסה שוב ושוב והוא עדין מקיש אז כל בן אדם שפוי היה מוותר מאלף נחשים היה ישר נותן לו מכה ואחרי כמה מכות הנחש היה מבין שלא כדי להתעסק עם האיש והיה נותן לו לנשק אותו

ובגלל זה השמאל הוא לא שפוי כי הוא ינסה לנשק את הנחש עד שהוא ימות מהרעל של הנחש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מתכוון לאיראן.

תזכיר לי רק איך אנחנו מתגרים בהם?

ותזכיר לי שניה איך נקרא המצב שבו אנחנו נמצאים עכשיו...

אגב mofra, נחש מכיש, לא מקיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז צא למלחמה... פתרון מצויין...

רק תזכור שתמיד יש דג יותר גדול, ומעניין מה יקרה בפעם הבאה כשאתה לא תסדר עם מדינה שאתה לא יכול להוריד בטיל, ובמלחמה אתה תפסיד...

מדינה עוינת שתוכל לנצח אותנו תתחיל במלחמה מבלי להתמהמה עם דיפלומטיה

ובמלחמה הזו אם חס וחלילה נפסיד, לא תהיה יותר מדינת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...