לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

^^^^^^^^

אני לא יכול שלא לשאול, עקב הביטחון (המופרז והמיותר לחלוטין) שאתה מפגין בהודעה הזאת - ובעיקר עקב כך שהיא תגובה לציטוט שלי -

מי זה "אתם"?? ::)

עריכה: כדי לחדד את השאלה, למקרה שהיא לא ברורה... אני ממש לא דתי... אפילו לא קרוב לזה בשום צורה... חילוני עד להחליא...

מצד שני, אני לא שונא אנשים דתיים - להיפך, אני מעריך אנשים שמאמינים בדברים, ולא רק ביהירות ובמדע / פילוסופיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^^^^

אני לא יכול שלא לשאול, עקב הביטחון (המופרז והמיותר לחלוטין) שאתה מפגין בהודעה הזאת - ובעיקר עקב כך שהיא תגובה לציטוט שלי -

מי זה "אתם"?? ::)

עריכה: כדי לחדד את השאלה, למקרה שהיא לא ברורה... אני ממש לא דתי... אפילו לא קרוב לזה בשום צורה... חילוני עד להחליא...

מצד שני, אני לא שונא אנשים דתיים - להיפך, אני מעריך אנשים שמאמינים בדברים, ולא רק ביהירות ובמדע / פילוסופיה.

to the record, גם אני...

עושה את החיים שלנו ליותר קלים?

קצת התבלבלת, את זה שחיי עם ספר כתוב מראש שהולך איתך לכל מקום מגדיר לך מה זה טוב ומה זה רע, מאוד קל בשם הספר הזה לרצוח להעניש לקטלג ולנקות את המצפון שלך תחת התירוץ שהוא היה רע.

ותאמין לי, זה לא חיים יותר קלים, גם אני לפעמים רותח מזעם ממה שאנשים עושים, להבין שיש אנשים שונים ממך, זה הקושי הגדול, משהוא שכנראה אנשים לא בידיוק תופסים, אתם חושבים שאנשים יורדים פשוט מקו יצור ומי שלא כמוכם הוא תקלה בפס וצריך לכלוא\להרוג\ לסרס אותו, משם הדרך מאוד מהיר לעוד שואה.

וד"א האמונה שלכם הביאה אותכם לשתי מלחמות עולם, שתי שואות , מלחמת ויאטנם (המלחמה הכי חסרת תכלית במאה הזו), שתי פצצות אטום, שלוש מעצמות שנלחמות ביניהן , עבדות, גזענות, הפליה וכל זה הספקנו לעשות במאה אחת.

אבל היי?

אולי אתם צריכים מועד א ב ג וד כדי להין שהדרך שלכם לא נכונה... מה אני יודע.. אולי אתם נהנים מהמצב..

מאיזה מצב בדיוק אנחנו נהנים? מהמחלמה שנכפתה עלינו?

אני לפחות ממש לא נהנה ממנה, וכל מה שאני רוצה שהיא תגמר כמה שיותר מהר. אתה ושאר הלא-סגורים-על-עצמם, לעומת זאת, כנראה מאוד אוהבים את המלחמה, כי זה ההסבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו לבחירה באלה שציינתי בהודעה הקודמת שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם זה הצד השני של הקבוצה שאתה באופן ברור חילקת - "הפוסט מודרניסטים" ו"שאר העולם".

בני אדם אף פעם לא נמצאים במצב שהם לא אוהבים נקודה.

המניע הראשון שלנו הא הנאה אנחנו עושים רק דברים שטובים לנו, אם ברמה המודעת או הלא מודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, באופן חגיגי, אני מודיע לך: אתה מטומטם!

כשלא אוהבים משהו, מנסים לשנות אותו.

אני לא אוהב מלחמה, אני אשאף להגיע לשלום כמה שיותר מהר. אם הצד השני לא רוצה שלום, אני אעשה הכול כדי לחסל אותו.

הבעייה היא, שהרצון שלי לסיום הסיכסוך ולשקט, מנוגד לרצון שלך ושל החברים שלך להמשך הלחימה, ואתם מונעים מאיתנו להגיע למצב שבו אנחנו רוצים להיות.

אתה מציע לי שנעזוב את הארץ?

תזכורת: מטומטם.

לך אין לי יותר מה להגיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם זה הצד השני של הקבוצה שאתה באופן ברור חילקת - "הפוסט מודרניסטים" ו"שאר העולם".

בני אדם אף פעם לא נמצאים במצב שהם לא אוהבים נקודה.

המניע הראשון שלנו הא הנאה אנחנו עושים רק דברים שטובים לנו, אם ברמה המודעת או הלא מודעות.

תגיד יש מאות מיליוני אנשים שאוהבים לשלם מיסים?

תגיד אני מנסה לא לינעוץ עינים בביגנז של בחורה יפה כי זה טוב לי?

יש דברים כמו ערכים פחד מחויבות וכו שגורמים לאנשים לעשות דברים גם שלא גורמים להם הנאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיפו ג'ן.

אם ב"הודעה האחרונה" אתה מתכוון להודעה שלך, עצמך, אז נכון... (למרות שהיא כבר לא ההודעה האחרונה, עוד לפני זאת שלי).

אכן, ההודעה הזאת מייצגת את הגורם מספר 1 שמניע אותך - יהירות. המחשבה שאתה חכם, מוסרי, בלתי תלוי ונעלה מכל ה"אחרים" שלא מסכימים עם הגישה חסרת עמוד השדרה שלך.

אגב, אוף דה רקורד, אני לא חושב ש"אתה מטומטם" זה משהו שמתאים לדיון בפורום הזה, מה גם שאני לא חושב שזה מתאים במקרה הספציפי הזה.

אם הייתי מנסה להגדיר את המשתמש הנ"ל בצורה יותר מדוייקת - הוא ממש לא מטומטם. הוא חיפש משמעות, ולאחר שגילה להפתעתו הרבה שכל עמדה שהוא יבחר ניתקת לתקיפה ע"י אדם בעל דיעה שונה ממנה, הוא בחר בחוסר דיעה - קרקע מוצקה לכל הדיעות (תרתי משמע). הנוחות שבזה היא עצומה. לי אישית שום דבר לא מפריע בעולם, חוץ מאשר מי שמתווכח איתי ברגע כזה או אחר - > העולם שלי וורוד ויפה יותר ממה שהיה קודם - > אני מוצלח יותר מאחרים, שעולמם אפור.

אגב, אני לא חושב שהלוגיקה המסויימת שהבאתי כאן מתאימה לך, בהכרח. אבל זה רק בא להדגים את הנוחיות שבקרקע מוצקה "גמישה" עבורך. ככה, אף אחד לעולם לא ישמוט אותה מתחת רגליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד יש מאות מיליוני אנשים שאוהבים לשלם מיסים?

תגיד אני מנסה לא לינעוץ עינים בביגנז של בחורה יפה כי זה טוב לי?

יש דברים כמו ערכים פחד מחויבות וכו שגורמים לאנשים לעשות דברים גם שלא גורמים להם הנאה

הם עושים את זה למען טוב גדול יותר,

אתה לא נהנה לעבוד, אבל אחרי העבודה באה ההאנה שלשמה אתה סובל, זה עיניין של סדר עדיפויות.

"ההודעה האחרונה" שאליה התכוונתי זה של GIL:

טוב, באופן חגיגי, אני מודיע לך: אתה מטומטם!

כשלא אוהבים משהו, מנסים לשנות אותו.

אני לא אוהב מלחמה, אני אשאף להגיע לשלום כמה שיותר מהר. אם הצד השני לא רוצה שלום, אני אעשה הכול כדי לחסל אותו.

הבעייה היא, שהרצון שלי לסיום הסיכסוך ולשקט, מנוגד לרצון שלך ושל החברים שלך להמשך הלחימה, ואתם מונעים מאיתנו להגיע למצב שבו אנחנו רוצים להיות.

אתה מציע לי שנעזוב את הארץ?

תזכורת: מטומטם.

לך אין לי יותר מה להגיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא נהנה לעבוד, אבל אחרי העבודה באה ההאנה שלשמה אתה סובל, זה עיניין של סדר עדיפויות.

איזה שטויות אני לדוגמה לא רוצה לשלם מיסים הבעיה שבלי לשלם מיסים יכולים ליתפוש אותי וליגרום לי לשלם הרבה יותר

חוץ מיזה לא כולם עובדים בישביל הנאה יש כאלה שחיבים לעבוד רק בישביל לישרוד ויש כאלה שמוכרחים לעבוד

תיבדוק תמושג עבדות באנציקלופדיה

ותיבדוק גם ערכים ורגשות ותבין שלא כל דבר בעולם נעשה ביגלל הנאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, סטון, הוא מנסה לגרור אותנו לרמה שלו ולנצח עם ניסיון...

אפילו כשמסבירים לו בהתאמה ללוגיקה שלו הוא פשוט לא קולט.

רק הבסיס של הלוגיקה שלו "אנשים עושים רק מה שהם אוהבים" מראה כמה זה חסר טעם להתווכח איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה לא נהנה להלחם אבל אתה נלחם כשאין ברירה למשל כשרוצים להרוג אותך

וגם עבודה לא תמיד מהנה ולא תמיד יש אחריה הנאה שאבל אתה עובד כדי לשרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההודעה האחרונה היא בידיוק הסיבה ללמה אתה לא יכול לעשות שלום, אני לא הולך להסביר, כשתתבגר תבין את ההודעה הזו.

אתה רוצה לעשות שלום? עם מי, ואיך? מה קורה אם הצד השני לא מעוניין בשלום?

לי יש שיטה מצויינת לעשות שלום:

צד א' רוצה שלום.

צד ב' לא רוצה שלום.

צד א' + צד ב' = מלחמה.

אם נוריד מהמשוואה את צד ב', אז נקבל שלום:

צד א' = שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מורידם את צד ב' אז המלחמה נגמרת, ומכיוון שאין לנו ברירה אחרת ואחנו כבר במלחמה, אז השאיפה לשלום תתממש רק אחרי שצד ב' ימחק מהמשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...